sitnice

ja imam uvek neke fancy gadgete:p
to mi je fetish oduvek.uvek je bio neki pilot ili stjuart kućni prijatelj koji je za mene
dovlačio razne siničarije iz belog-prekookeanskog sveta:p
za mene su sitnice sve.olovčice,sveščice,šnalice,kaiševi:p
razne tehničke gluposti,a sve da može da stane u prednji dzep mojih lee farmerki:p:p:p
 
svaka kreacija moje dece, neki mali crtez, ili crtez u pokusaju, ili kao poklon, ma sve sto oni smisle :p
i arome vanile cigarete :p
i sladoled iz omiljene posl za koji moj muz specijalno zapuca do cenra samo za mene :p
 
5zbunsipureulje120x95copy5av.jpg
 
flash, kad je sa mnom, nekako sam sigurna, svuda ga nosim. Mislim da dalje nema. Jel pitanje kad smo napolju ili kad smo unutra? Ma nema svejedno, ja sam uvek srećna :D
kafa....kafa me je činila srećnom, sad samo da se naviknem.... narandžasta boja na detaljima, na telefonu, neseseru, ručnom satu....ali nije baš da ne mogu bez toga ali da, uveseljava me :P
Forum i ukradeno vrme u toku dana ovde, i to :)
MIRISI narandže i eukaliptusa.....mirisi uopšte. i Ogledala :D Mnogo ogledala! I Muzika, mmmm....
eto.
 
Betty:
flash, kad je sa mnom, nekako sam sigurna, svuda ga nosim. Mislim da dalje nema. Jel pitanje kad smo napolju ili kad smo unutra? Ma nema svejedno, ja sam uvek srećna :D
kafa....kafa me je činila srećnom, sad samo da se naviknem.... narandžasta boja na detaljima, na telefonu, neseseru, ručnom satu....ali nije baš da ne mogu bez toga ali da, uveseljava me :P
Forum i ukradeno vrme u toku dana ovde, i to :)
MIRISI narandže i eukaliptusa.....mirisi uopšte. i Ogledala :D Mnogo ogledala! I Muzika, mmmm....
eto.


Uuuuuuu, narcisuuuu!!! :mrgreen:
 
uuuuu.......:D
ah da, dodaj tome i stavku - skladni odnosi s ljudima. To me zaista čini srećnom :D Mislim da bi pasovao i jonizujuči miš u postavku....još ga nemam :? Moram da ga nabavim.
 
putovanja ali kratka i nenadana (NY, skromna sam), stripovi, pogotovo ako je Moebius, biljke za kucu, uspela gastronomska kreacija tek izvadjena iz rerne, celonocni razgovori sa muzem o smislu univerzima :) :) :)
 
Vreme samo za mene, da me niko ne prekida, ne zove, ne cima... Dobar casopis, kafa, muzika u pozadini... Jako volim cvece, kad mi dragi donese kraljevski ljiljan, moj omiljeni ili bilo koji drugi cvet. Na svu srecu, voli da poklanja cvece
 

Back
Top