Normalan muskarac za Vas je...

GROF79

Zainteresovan član
Poruka
219
Ova tema je za zenski deo foruma...
Posto Vas cesto slusam, muskarci su ovakvi, onakvi, pa me interesuje da li uopste imate prestavu u glavi kako bi trebalo da bude neko, kome necete naci zamerku...
Ne prihvatam odgovore ''NORMALAN'', jer je to relativna stvar...
 
Da, imam savrseno jasnu sliku za mene idealnog muskarca. I nema nekog smisla da ovde nabrajam osobine. Ja znam sta je meni potrebno, nije to spisak univerzalnih kvaliteta. Upravo ima tu i mana koje se meni dopadaju ili koje mi ne smetaju. To je tacno odredjen tip muskarca. Kojih ima. Ne mnogo, i uglavnom su vec zauzeti, ali nadje se i to je onda bingo.
 
pa sad ovo je vrlo individualno pitanje, mogu da ti odgovorim kakav je moj idealan muskarac zato sto znam kako bi trebao da izgleda: pametan, sarmantan, veseo, hrabar (zato sto sam ja hrabra), jak (da moze da me zastiti, kad sam ranjiva), da razume moj pogled na zivot, da ima slican humor kao ja, da zna da flertuje i da se zeza, da zna tacno sta hoce od zivota (zato sto ja znam sta hocu od mog zivota), da u njega gledam svoje bozanstvo i on u mene da vidi njegovo bozanstvo (zato sto smatram da ovaj tip ljubavi opstaje do vecnosti), i ima tu jos nekih sitnih detaljcica, ali od prilike to je to u kratkim crtama...........
 
Jel` se meni cini ili ovde sve govore o idealnim muskarcima, a pitanje se odnosilo na normalne? Mislim ono sto je idealno nije i normalno, sledstveno tome to znaci da idealni nisu normalni. A mozda zene ne razmisljaju normalno, vec idealno. Mislim, ja mogu ovako do sutra, molim vas zaustavite me :-)
 
petrof:
Jel` se meni cini ili ovde sve govore o idealnim muskarcima, a pitanje se odnosilo na normalne? Mislim ono sto je idealno nije i normalno, sledstveno tome to znaci da idealni nisu normalni. A mozda zene ne razmisljaju normalno, vec idealno. Mislim, ja mogu ovako do sutra, molim vas zaustavite me :-)

mnogo filozofiras, evo ocu da te zaustavim :twisted:
 
Idelan-normalan!
Sve zavisi koji su idelai i do koje granice smo mi sami otvroen prema svetu prema idealima i prema drufgim ljudimai!
Ono sto je meni normalno drugima je daleko i nedostupno,dakle nenormalno!
Svi smo mi drugaciji i kao takvi smesno je iznositi sta je i ko je po nama normalan i nenormalan.
ono sto znam je da idealno nepostoji jer i kada to pronadjemo a desava se postane brzo monotono jer je predvidljivo
 
sinnke:
Normalan muskarac je onaj koji je svratio do banke po Laki kesh... i dok ima lakog ksha onda je normalan cim nema onda je u qrcu. Ali sta ce nenormalnim curama normalan lik. hahaha


IMa intesa banka dobar kredit... :lol:

laki_kes_anim.gif
 

Back
Top