sexy ves - mi vs. nasa mama... nespojivo.

neogeo:
Ja i da ocu da krijem dzaba mi posto ona iz dosade samo pretura po mojim stvarima. Evo i kompjuter mi je otela oce neku igricu da igra, joj poludeh. Za sve me je provalila, jel je sve nasla. Tako da me sada kad sam velika boli uvo...Vise je nju blam nego mene...
Da, desi se i meni da pretura, kao, fol, slucajno...
Tako mi je dvaput nasla kondom, ali rec nije rekla.
Nasla mi je ljubavno pismo...

I moja mama igra Zumu na mom kompu. e, rekla sam sebi - bas me briga i ako mi nadje nesto kompromitujuce na kompu, sama je kriva!

A ves nosim sa sobom u kesicama, koje su u jednoj velikoj kesi :lol: I izgledam kao da idem na kampovanje...
Jednom prilikom sam bila prinudjena da idem na Liturgiju sa tom kesom u torbi... I bilo me je blam, jer sam morala da pricam sa jednim pojcem, a on stekao utisak da sam stvorena da budem popadija i da su moji pogledi na svet vrlo slicni njegovim... Verovatno ni rec ne bi progovorio sa mnom da je znao sta u torbi krijem. :-?
 
ne zhivim sa mojima odavno, al jedini razlog zbog kog bi ga 'krila' bio bi taj shto moja mama sve zhivo mora da ispegla :lol:
tako mi je jednom unishtila super svilene gacice koje kupih u shpaniji :lol:
i ja sve tripujem da sam iz negde posejala jer nikako ne mogu da ih nadjem
i pitam je jednom jel ih videla, a ona ce " pa znash ovaj sine...mama malo peeeglaaallaaa...pa ih ovaaajjj mmaaalo spaaaliiiilaaaa....pa sam ih ovaj malo sklonilaaa da ne vidish..." i donosi mi gacice sa rupom od pegle :lol:

od tad nishta ne perem kuci kod mojih :lol:
 
Snezna_kraljica:
Da, desi se i meni da pretura, kao, fol, slucajno...
Tako mi je dvaput nasla kondom, ali rec nije rekla.
Nasla mi je ljubavno pismo...

I moja mama igra Zumu na mom kompu. e, rekla sam sebi - bas me briga i ako mi nadje nesto kompromitujuce na kompu, sama je kriva!

A ves nosim sa sobom u kesicama, koje su u jednoj velikoj kesi :lol: I izgledam kao da idem na kampovanje...
Jednom prilikom sam bila prinudjena da idem na Liturgiju sa tom kesom u torbi... I bilo me je blam, jer sam morala da pricam sa jednim pojcem, a on stekao utisak da sam stvorena da budem popadija i da su moji pogledi na svet vrlo slicni njegovim... Verovatno ni rec ne bi progovorio sa mnom da je znao sta u torbi krijem. :-?
Išla si na Liturgiju s kesom punom seksi donjeg veša, kondomi po džepovima???:lol: :lol: :lol:
 
levrone:
Išla si na Liturgiju s kesom punom seksi donjeg veša, kondomi po džepovima???:lol: :lol: :lol:
E, pa, sad..... :lol: Nije bilo kondoma tog dana, on mi je u drugoj torbi (cak sam zaboravila i da je tamo :) )
Ali da je bilo veselo, jeste....
Trebalo je da uzmemo naforu, a ja sam torbu sa vesom okacija o onu stolicu dok se ne vratim (jer za primanje nafore trebalo slobodne ruke) (znas onaj red drvenih stolica duz zida crkve). Ne znam kako sam je to okacila, ali mi je ispala etiketa sa cenom (prethodnog dana sam kupila jedan crveni kompletic) na kojoj je pisalo - "Zenske tanga gacice. velicina 38. Hot Secret" Posred crkve!
A pored mene svi ti pobozni decaci i devojcice iz hora... A moj nemoral isplivava na sve strane. Cak i iskace iz torbe!!! Sva sreca, pa sam videla da je ta etiketa ispala. I sklonila Pre nego sto ju je iko opazio..... :?
A kakav sam baksuz, odmah sam pocela da se osvrcem na sve strane, da bih videla da nisu i gacice, uz pomoc Bozije promisli, odskakutale do oltara ili nesto slicno...
 
Snezna_kraljica:
E, pa, sad..... :lol: Nije bilo kondoma tog dana, on mi je u drugoj torbi (cak sam zaboravila i da je tamo :) )
Ali da je bilo veselo, jeste....
Trebalo je da uzmemo naforu, a ja sam torbu sa vesom okacija o onu stolicu dok se ne vratim (jer za primanje nafore trebalo slobodne ruke) (znas onaj red drvenih stolica duz zida crkve). Ne znam kako sam je to okacila, ali mi je ispala etiketa sa cenom (prethodnog dana sam kupila jedan crveni kompletic) na kojoj je pisalo - "Zenske tanga gacice. velicina 38. Hot Secret" Posred crkve!
A pored mene svi ti pobozni decaci i devojcice iz hora... A moj nemoral isplivava na sve strane. Cak i iskace iz torbe!!! Sva sreca, pa sam videla da je ta etiketa ispala. I sklonila Pre nego sto ju je iko opazio..... :?
A kakav sam baksuz, odmah sam pocela da se osvrcem na sve strane, da bih videla da nisu i gacice, uz pomoc Bozije promisli, odskakutale do oltara ili nesto slicno...
Imam osecaj da ti je erotska fantazija da se kresnes sa popom u ispovedaonici... :lol:
 
Jao, kad mi kupi one bapske gaće hoću da se pojedem :lol:
Da mi čuvaju krsta :lol:
Mislim, lepo je to, ali sam je ipak naučila da zajedno biramo nešto "komotnije"... Pa ni ona ne nosi baš "naivan" veš, e sad zavisi na šta misliš, jer tangice ne nosim, nikada i nisam :? dobila sam ih za rođendan jednom i nikada ih nisam obukla, a ovo ostalo je samo veš, i tako na njega gledam. Ako ima čipku ili je providan, šta sad, poslužiće svrsi :)
 
Lexa:
Jao, kad mi kupi one bapske gaće hoću da se pojedem :lol:
Da mi čuvaju krsta :lol:
Mislim, lepo je to, ali sam je ipak naučila da zajedno biramo nešto "komotnije"... Pa ni ona ne nosi baš "naivan" veš, e sad zavisi na šta misliš, jer tangice ne nosim, nikada i nisam :? dobila sam ih za rođendan jednom i nikada ih nisam obukla, a ovo ostalo je samo veš, i tako na njega gledam. Ako ima čipku ili je providan, šta sad, poslužiće svrsi :)
Hehehe... "Da cuvaju krsta..."
Dogadjaj sa mojom bakom, pre godinu dana. Bilo je leto. Dao Bog, sve majce, pa cak i one najduze su - kratke. A sve pantalone, ma koliko bile duboke su - plitke. Ma koliko to paradoksalno zvucalo :lol:
I sedim ja tako i naravno da mi se majca podigla i vide mi se "gola djevojacka ledja" :lol: . A moja baka ce "Iju, crno dete! Pa, ti ne nosis kombinezon!" :lol:
 

Back
Top