MAZO moja...

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
333.450
Nekako je za zene normalno da su machkaste, mazne, umiljate i slatke.Medjutim mnogi muskarci su presisali zenski rod po tom pitanju..Super su muskarci koji vole i hoce da se maze...:-D

Da li je po vama ok da muskarac bude maza ili mislite da ako se mazite niste pravi muskarac.Volite li zene maze.
 
Ja volim da se mazim i da se njuskam:D:D . A volim i kad me maze. Nekad sam u skoli voleo kad me devojke ceskaju po glavi posle shishanja. :D
Kucko,jel znaci da sam ja super sto volim da mazim i da se mazim? :D
POmazi me jednom po mojoj novoj frizuri...:lol:
 
PLESsitnihDEMONA:
Ja volim da se mazim i da se njuskam:D:D . A volim i kad me maze. Nekad sam u skoli voleo kad me devojke ceskaju po glavi posle shishanja. :D
Kucko,jel znaci da sam ja super sto volim da mazim i da se mazim? :D
POmazi me jednom po mojoj novoj frizuri...:lol:

Ti si super i sa novom frizurom koja usput budi receno je ..slatka a i bez nje..:-D
 
Mene nekako nervira kada je neko previše "umiljat", tj. naporan, ali to nema veze sa muškim rodom, hm.....Mislim da bi me smorio neko takav.
A nije to baš ni muška ni ženska osobina, čini mi se.
Da li ste primetili da postoji neki novi trip među klincima, devojke "vole fudbal i pivo", a momci ne piju (wow, svi su lečeni alkoholičari sa 20 godina :shock: ), ali neverovatno kako ta podela uzima maha... :shock:
E ukakila sam vam temu, samo vi nastavite :mrgreen:
 
hahaha jednog mog bivseg sam zvala "pijavica" nekad je preterivao
moze malo ali maza sam ja bwe a on vitez zastitnik:lol:
posto kucam na polu slepo zamalo da napravim lola ovako ;kik; (pogledati tastaturu) :?
 
Mazenje je komunikacija izmedju dvoje (ili vise) ljudi. Treba biti iskreno i razvuceno, duugo.
Pretpostavljam da volim da se mazim.
Ako mislis da sam zbog toga gej, pogledaj moj chekich i zapitaj se: 'Da li smem nazvati gejem coveka koji nosi chuk velichine Skotija Pipena?'
 
kakvo je neko vreme doslo..muskarci su postali metrosexualci, nezni, osetljivi, sa svakom dlacicom na svom mestu. depiliraju se, epiliraju, mackaju, lickaju...mislim, nemam nista protiv toga, ali mi je malo bljak da tip cupa obrve kao Zeljko Joksimovic.
slatki su mazni muskarci, ali u normalnoj meri. sve preko toga postaje degute. mislim, meni treba muskarac koji ce u trenucima moje emotivne slabosti da me cvrsto zagrli i utesi, a ne da se i on da u plac da mi pravi drustvo...
 
alex_cool:
Mazenje je komunikacija izmedju dvoje (ili vise) ljudi. Treba biti iskreno i razvuceno, duugo.
Pretpostavljam da volim da se mazim.
Ako mislis da sam zbog toga gej, pogledaj moj chekich i zapitaj se: 'Da li smem nazvati gejem coveka koji nosi chuk velichine Skotija Pipena?'
Legendo!
rotlaugh.gif
 
Ovo je kao tema "Sta mislis o osobi iznad" tamo se svi maze, lizu... tamo svi vole da maze i budu mazeni...

Deo predigre ili svakodnevna aktivnost, negde samo deo a redje svakodnevna pojava.
 

Back
Top