Studije u Austriji
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Studije u Austriji

Početnik
    Učlanjen
    27.04.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Studije u Austriji

Jel studira/studirao neko u Austriji/Becu? Znate li sta je Studienplatznachweis (Admission Statement) koja treba da se prilozi uz prijavu za Master's studije? Ja vec imam diplomu fakulteta - sta ce im dokaz da su me na taj fakultet bili primili? A uzgred - nasi takav papir i ne izdaju. Ili ja nesto pogresno razumem... Unapred hvala.

Početnik
    Učlanjen
    23.04.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Studije u Austriji

Citat Original postavio Tna Pogledaj poruku
    Jel studira/studirao neko u Austriji/Becu? Znate li sta je Studienplatznachweis (Admission Statement) koja treba da se prilozi uz prijavu za Master's studije? Ja vec imam diplomu fakulteta - sta ce im dokaz da su me na taj fakultet bili primili? A uzgred - nasi takav papir i ne izdaju. Ili ja nesto pogresno razumem... Unapred hvala.
    Voleo bih da neko sa iskustvom odgovori na ovo pitanje, jer i ja imam identican problem. Ovi u Krusevcu pojma nemaju. Rekli su mi: ..da, to preuzmete iz Beca gde pise na nemackom i srpskom, pa mi samo potpisemo.. ja pitam, znaci vec je neko uspeo da upise master? kaze ona, ne znam da li zbog mastera, ali zbog penzija su nam tako dolazili.. ?? kakve penzije kakve pm... Ovi u Becu su mi objasnili malo cas, da skola mora da odobri da se dalje upisuje master.. i to je malo nebulozno, ali sta sad? Unapred hvala takodje.

Slične teme

1. posao u austriji
    Autor mileticvl u forumu Evropa
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 18.04.2007., 23:23
  2. studiranje u austriji
    Autor pale u forumu Tehničke nauke
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 26.07.2005., 20:36
  3. Medicina u Austriji
    Autor gg u forumu Školovanje u inostranstvu
    Odgovora: 1