STA MISLITE O POVREMENIM SEX.DRUZENJIMA ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vlado, ja mislim da ne mogu. Secam se reci jedne devojke, kada sam ja bila klinka, a ona starija od mene desetak godina. Rekla mi je otprilike, desice ti se da sa nekim samo spavas i da se nikad necete pojaviti zajedno cak ni da popijete pice, ako to funkcionise nema razloga da ne radite ono sto vam odgovara. Normalno, ako ni jedno od vas nema stalnu vezu. Sto se mene tice, to je ok, ali o nekom prijateljstvu tu nema ni govora.
 
I ja odlicno funkcionisem u takvim vezama! Skoro dve godine sam u svojevrsnoj slobodnoj vezi, ali mi je taj decko pre svega mnogo dobar prijatelj, (samo da kazem ne i najbolji, ne spavam sa najboljim drugom ;) ). To je dobra stvar jer imas nekoga ko te razume, poznaje,ne gusi nisi usamljen,ali priznajem da je tesko uspostaviti ovakav odnos koji bas nikoga ne povredjuje!
 
Da,mi smo takozvani kres-ortaci i ok mi je.Nema laganja,pljuvanja,ljutnje,obećanja,razočaranja,samo telefon-hoćemo li,hoćemo, i to je to.Čist seks između dvoje opuštenih ljudi.I mnogo me nerviraju one paćenice koje nemaju dečka po hiljadu godina,zaboravile šta je qurac,od nervoze i frustracija grizu nokte,a dođu da mi popuju kako su one fine,a ja nenormalna. :roll:
 
Ne uspeva kod devojaka koje pokušavaju da izigravaju jake i opasne ribe,a u stvari samo čeznu da osvanu u belom ispred oltara,pa makar i s prvim koji naiđe.Ako rasčistiš sam sa sobom šta hoćeš i koliko možeš,nema problema.Ja hoću stalnog dečka,ali ga već dve godine nemam,a možda ga i još dve neću imati,ko zna.Ipak mi je sve ok,redovan seks unosi ravnotežu u život,a onaj stalni dečko-"kad došo dobrodošo".Mogu vam reći da je seks sa kres ortakom uvek toliko opušten,valjda zato što je bez obaveza,da je to milina jedna. :lol:
 
Apsolutno mogu,dve zrele osobe koje su kres prijatelji,biti i pravi prijatelji.Ali uvek postoji mogucnost zabluda,laznih ocekivanja,zavlacenja.Te igre moras da znas da igras,da te niko ne obrlati.Moras da budes jak,i odlucan,da znas sta hoces a sta neces.Mada licno mislim da je tu uvek neko potajno zaljubljen a samim tim i povredjen.Iako mislim da je to OK,ja ne bih nikad ulazila u tako nesto, niti sam,ali znam ljude koji jesu i sta su oni doziveli.Ako imam sex sa nekim,ako se kapiramo kao ortaci,zasto se onda ne bi mogli i voleti.
 
just a girl:
Apsolutno mogu,dve zrele osobe koje su kres prijatelji,biti i pravi prijatelji.Ali uvek postoji mogucnost zabluda,laznih ocekivanja,zavlacenja.Te igre moras da znas da igras,da te niko ne obrlati.Moras da budes jak,i odlucan,da znas sta hoces a sta neces.Mada licno mislim da je tu uvek neko potajno zaljubljen a samim tim i povredjen.Iako mislim da je to OK,ja ne bih nikad ulazila u tako nesto, niti sam,ali znam ljude koji jesu i sta su oni doziveli.Ako imam sex sa nekim,ako se kapiramo kao ortaci,zasto se onda ne bi mogli i voleti.[/quot
U pravu si just sa ovom poslednjom recenicom.
Nije mi jasno ako imas dobrog prijatelja u osobi + dobar seks+x jednako ljubav?Sta je x u stvari?
 
Vlada:
Mogu li dve osobe,koje se druze neobavezno,radi sex-a biti istovremeno i prijatelji?
Da,u svakom slucaju...
Ja sam bar to imala i definitivno sam u tom periodu zivota cak i bila naj produktivnija po drugim pitanjima...
A ljubav je mnogo veca,ozbiljnija stvar...moras konstantno da radis na njoj i trudis se...
Ovako imas sex i prijatelja...pocinjem da se pitam sta ce ti bilo sta vise od toga...
:? :? :?
 
Iz licnog iskustva mogu da kazem da to nije moguce.
Govorim u svoje ime...
Te kres varijante kod mene ne rade jer ja u svaki odnos unosim mnogo osecanja, i svaki put je veoma opasan jer se ja vrlo lako mogu zaljubiti.
Trenutno sam sa jednim momkom u toj varijanti, vidimo se s vremena na vreme, imamo mnogo dobar sex... medjutim, dok je on u fazonu da takav odnos i dalje zadrzimo, ja cesto sebe uhvatim u razmisljanjima o nama dvoma, i nasoj eventualnoj vezi... pocinjem da se zaljubljujem, i stoga, planiram da prestanem da odlazim kod njega.
Sta mogu kad sam "zaljubljive prirode" ... ?

Videcu koliko ce me drzati isto misljenje kad mi nadodje FRKAAA! ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top