STA MISLITE O POVREMENIM SEX.DRUZENJIMA ?
Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: STA MISLITE O POVREMENIM SEX.DRUZENJIMA ?

Početnik
    Učlanjen
    11.06.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano STA MISLITE O POVREMENIM SEX.DRUZENJIMA ?

Mogu li dve osobe,koje se druze neobavezno,radi sex-a biti istovremeno i prijatelji?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano ne prijatelji

Vlado, ja mislim da ne mogu. Secam se reci jedne devojke, kada sam ja bila klinka, a ona starija od mene desetak godina. Rekla mi je otprilike, desice ti se da sa nekim samo spavas i da se nikad necete pojaviti zajedno cak ni da popijete pice, ako to funkcionise nema razloga da ne radite ono sto vam odgovara. Normalno, ako ni jedno od vas nema stalnu vezu. Sto se mene tice, to je ok, ali o nekom prijateljstvu tu nema ni govora.

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ja mogu... To i jeste princip, na kom uglavnom, posljednjih godina, funkcionise moj odnos s muskarcima...

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

ma zakon .... samo ako se obe strane sa time slaže i to prihvate ... jer ako jedna ne prihvati "game" - biče samo sex (sad dobar il loš - manje više važno ,-)) al se neče kontnuirano dešavati tokom "prijateljskog druženja"

... meni inače to paše ,-) možda su krive godine :P

Dirk
    Guest

Podrazumevano

da, dok nisam usao u stalnu vezu

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Pa, jasno... To je nesto sto funkcionise dok ne nadjes nekog ko ti odgovara za stalnu vezu...
    Smatram da je bolje, postenije i iskrenije, s nekim imati takav odnos, nego s tom osobom ulaziti u ozbiljniju vezu, koju u stvari, ne zelis...

Dirk
    Guest

Podrazumevano

pa da, takve osobe sa kojima imas povremeni sex i nisu za stalnu vezu, vec za odnos bez obaveza

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.05.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

I ja odlicno funkcionisem u takvim vezama! Skoro dve godine sam u svojevrsnoj slobodnoj vezi, ali mi je taj decko pre svega mnogo dobar prijatelj, (samo da kazem ne i najbolji, ne spavam sa najboljim drugom ;) ). To je dobra stvar jer imas nekoga ko te razume, poznaje,ne gusi nisi usamljen,ali priznajem da je tesko uspostaviti ovakav odnos koji bas nikoga ne povredjuje!

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Dobro si me podsjetila Kety, da se i ja ogradim...
    Dakle, ne seks, sa najboljim drugom...

lin
    Guest

Podrazumevano

pa to moze biti ok, ali ako oboje prihvatite takvu igru i ne ocvekujete neko dublje zblizavanje. Vredi valjda pokusati, jer nikad se ne zna u sta ce se to ili nece, vremenom pretvoriti.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.08.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

iskreno ne znam,imala sam takav slučaj neobaveznog druženja sa jednim momkom,ali kad se to završilo htjela sam da ostanemo u kontaktu jer mi je ipak bilo stalo do njega ali on je uvijek nabacivao temu o nama.tako da ne znam,sve ovisi od osobe do osobe.

Aktivan član
    Učlanjen
    06.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Ja nisam uspela. Mislim da je to onda od pola veze. Ostaju "samo" osecanja.

Virgo
    Guest

Podrazumevano

Da,mi smo takozvani kres-ortaci i ok mi je.Nema laganja,pljuvanja,ljutnje,obećanja,razočaranja,s amo telefon-hoćemo li,hoćemo, i to je to.Čist seks između dvoje opuštenih ljudi.I mnogo me nerviraju one paćenice koje nemaju dečka po hiljadu godina,zaboravile šta je qurac,od nervoze i frustracija grizu nokte,a dođu da mi popuju kako su one fine,a ja nenormalna.

Obećava
    Učlanjen
    24.07.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Virgo, heavy misljenje o drugaricama ... ali tacno i iskreno... i da, takva veza moze uspeti.

Virgo
    Guest

Podrazumevano

Ne uspeva kod devojaka koje pokušavaju da izigravaju jake i opasne ribe,a u stvari samo čeznu da osvanu u belom ispred oltara,pa makar i s prvim koji naiđe.Ako rasčistiš sam sa sobom šta hoćeš i koliko možeš,nema problema.Ja hoću stalnog dečka,ali ga već dve godine nemam,a možda ga i još dve neću imati,ko zna.Ipak mi je sve ok,redovan seks unosi ravnotežu u život,a onaj stalni dečko-"kad došo dobrodošo".Mogu vam reći da je seks sa kres ortakom uvek toliko opušten,valjda zato što je bez obaveza,da je to milina jedna.

Obećava
    Učlanjen
    20.08.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Apsolutno mogu,dve zrele osobe koje su kres prijatelji,biti i pravi prijatelji.Ali uvek postoji mogucnost zabluda,laznih ocekivanja,zavlacenja.Te igre moras da znas da igras,da te niko ne obrlati.Moras da budes jak,i odlucan,da znas sta hoces a sta neces.Mada licno mislim da je tu uvek neko potajno zaljubljen a samim tim i povredjen.Iako mislim da je to OK,ja ne bih nikad ulazila u tako nesto, niti sam,ali znam ljude koji jesu i sta su oni doziveli.Ako imam sex sa nekim,ako se kapiramo kao ortaci,zasto se onda ne bi mogli i voleti.

sigma
    Guest

Podrazumevano

[quote="just a girl"]Apsolutno mogu,dve zrele osobe koje su kres prijatelji,biti i pravi prijatelji.Ali uvek postoji mogucnost zabluda,laznih ocekivanja,zavlacenja.Te igre moras da znas da igras,da te niko ne obrlati.Moras da budes jak,i odlucan,da znas sta hoces a sta neces.Mada licno mislim da je tu uvek neko potajno zaljubljen a samim tim i povredjen.Iako mislim da je to OK,ja ne bih nikad ulazila u tako nesto, niti sam,ali znam ljude koji jesu i sta su oni doziveli.Ako imam sex sa nekim,ako se kapiramo kao ortaci,zasto se onda ne bi mogli i voleti.[/quot
    U pravu si just sa ovom poslednjom recenicom.
    Nije mi jasno ako imas dobrog prijatelja u osobi + dobar seks+x jednako ljubav?Sta je x u stvari?

Primećen član devojka_bgd (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Re: STA MISLITE O POVREMENIM SEX.DRUZENJIMA ?

Citat Original postavio Vlada
    Mogu li dve osobe,koje se druze neobavezno,radi sex-a biti istovremeno i prijatelji?
    Da,u svakom slucaju...
    Ja sam bar to imala i definitivno sam u tom periodu zivota cak i bila naj produktivnija po drugim pitanjima...
    A ljubav je mnogo veca,ozbiljnija stvar...moras konstantno da radis na njoj i trudis se...
    Ovako imas sex i prijatelja...pocinjem da se pitam sta ce ti bilo sta vise od toga...
    :? :? :?

Polarna
    Guest

Podrazumevano

Iz licnog iskustva mogu da kazem da to nije moguce.
    Govorim u svoje ime...
    Te kres varijante kod mene ne rade jer ja u svaki odnos unosim mnogo osecanja, i svaki put je veoma opasan jer se ja vrlo lako mogu zaljubiti.
    Trenutno sam sa jednim momkom u toj varijanti, vidimo se s vremena na vreme, imamo mnogo dobar sex... medjutim, dok je on u fazonu da takav odnos i dalje zadrzimo, ja cesto sebe uhvatim u razmisljanjima o nama dvoma, i nasoj eventualnoj vezi... pocinjem da se zaljubljujem, i stoga, planiram da prestanem da odlazim kod njega.
    Sta mogu kad sam "zaljubljive prirode" ... ?

Videcu koliko ce me drzati isto misljenje kad mi nadodje FRKAAA!

Obećava
    Učlanjen
    24.07.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

frka je jedna jebena i zajebana stvar, zbog koje mozes da se opalis pa cak i sa najboljim drugom/drugaricom.

sigma, to "x" je fenomenalan sex i razumevanje ...

Guest

Podrazumevano

naravno da moze pod uslovom da ste sigurni da neosecate bas nikakvu mentalnu privlacnost sto je retko ako ste vec prijatelji.Ali u svakom slucaju sta god da se desava potrudi se da izaberete ono najbolje za vas.

Aktivan član rudy_kv (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Sve zavisi od osobe do osobe.
    Sto se mene tice funkcionise odlicno

Slične teme

1. Odgovora: 504