Nepisano pravilo...?

da, istina je.
ribe kad se nalozhe to ume da bude katastrofa... a bogami i mushkarci isto, al to nisu mushki nego pichkice. mog druga je jedna riba tolko maltretirala da je morao da je opali da bi ga prestala zivkati na svakih sat vremena...... sad je neka pochela i mene da juri, al daleko je to od smaranja. valjda necju morati da na'ebem na kraju :)
 
ma ... zenske ko zenske ... kad naume nesto ..... nece stati ... neke dvije drugarice (ne moje) su se tako zalepile za mene ...... non-stop poruke i pozivi ... dok ih nisam jednom zesce iskulirao ... doslo mi je da zaplacem od srece kako sam iz zeznuo .... :) :) :)
 
Da, da, bas vam verujem da kulirate svakoga ko ludi za vama.... To vam je hrana za vas EGO, i za SUPER EGO ali njega nema svako.... Mada vecina ljudi je glupa pa se zatreskaju u nekoga kome nisu ni do kolena.... Pa onda slede napadi depresije, secenje vena.... Meni, koji sam nacitan i kipim od intelekta, se uvek desavalo da me jure te trecerazredne koje imaju atrofiju IQ-a, ali ja to vec posle prvog sastanka sredim, namazem ih samo tako, i dan im pretvorim u nocnu moru.....
 
Keeper:
a jesi li ikada razmishljao o tome da ljudi nisu magneti? ;-)
Kada uprostimo izraze zasto ih ne bismo tako posmatrali.... Sve ti je stvar komplementarnosti, kao u DNK lancu, adenin veze timin, citozin guanin i to je to.... Sa hromozomima je malo drugacije, ako se jajna celija zajebe pa pruzi ili uskrati neki X, eto ti daunovog, klinefelterovog, tarnerovogsindroma..... Za sve je potrebna tacna doza.....
 
zmaj013:
Kada uprostimo izraze zasto ih ne bismo tako posmatrali.... Sve ti je stvar komplementarnosti, kao u DNK lancu, adenin veze timin, citozin guanin i to je to.... Sa hromozomima je malo drugacije, ako se jajna celija zajebe pa pruzi ili uskrati neki X, eto ti daunovog, klinefelterovog, tarnerovogsindroma..... Za sve je potrebna tacna doza.....

eeeee... neki su jos mali da razumu makar 1/4 svih tih izraza ... :) :lol:
 
naravno da je tacno! e sada zavisi ko ce da prizna da je to tako! i isto tako vazi da sto je neko bolji prema tebi ti si gora/i... bar je kod mene tako! sa svakim deckom sam raskinula jer su me smorili svojom 'dobrotom', a za jednim skotom jos uvek ludim jer nemam pojma sta oseca... malo me kulira, malo pali... ma uzas!
 
tanja_cudo:
naravno da je tacno! e sada zavisi ko ce da prizna da je to tako! i isto tako vazi da sto je neko bolji prema tebi ti si gora/i... bar je kod mene tako! sa svakim deckom sam raskinula jer su me smorili svojom 'dobrotom', a za jednim skotom jos uvek ludim jer nemam pojma sta oseca... malo me kulira, malo pali... ma uzas!
**** te, srce, zar nisi ukapirala da su muskarci med i mleko prema onoj kod koje osete da mogu da dobiju(znas vec sta) u svakom trenu.....Inace, lazu te i mazu, drze te u saci....
 
uuuuu pa sada si me zbunio! kako to da od mene niko nista nije dobio, a i dalje kada raskinem sa njima mole da se vratimo???? plz i rly need help wit dis! a to da ste vi muskarci stoka (cast isuzecima) sam odavno ukacila :)
 
zavisi...
jedan decko nije bio zaljubljen u mene, imao je obicaj tako da me pali, ja kao guska trcim za njim, onda me on otkaci, ja se jos vise krsim oko njega, on me navede da pomislim da je sad moj, pa pocne kao prema meni da se ponasa prema nekoj desetoj....itd itd......

e, onda ja sa nekim likom da zaboravim njega (glupost, to ne uspeva), ovaj se zaljubi u mene, hteo bi sa mnom ozbiljnu vezu, posle mesec dana on se meni zgadi bukvalno bas zbog toga sto je suvise dobar...najvise me je iznerviralo to sto nema svoje misljenje, nego prihvata sve sto ja kazem...to je bilo pre godinu dana, ja i sad kad ga vidim on je sav dobar prema meni, sladak.....

sada imam decka koji me voli i ja njega volim....i tu nema tog "pravila"....volimo se, i ne bismo imali ovakvu vezu da ljubav nije obostrana
 

Back
Top