!!!

****** brate, bice bolje sledece godine, i meni je bas zao sto smo ispali. Ako nam ide na utehu, ispali smo od buduceg osvajaca Lige Sampiona.

Za sledecu sezonu treba obavezno odbranu podmladiti. Stam odlazi, Cafu i Maldini su prestari ... Treba neko mladji jer nama je odbrana najgori deo tim.
 
ALI ZASTO JE PONISTEN GOL SHEVCHENKU MAMI IM JEB EM SVIMA !!!!!


KAKo mrzim tu barcelonu postali su gori od reala,pa sad se za njih svira kad treba .. yebao ih fudbal ..

Samo da dodje Alex umesto stama i da Jankulovski dobije priliku umesto onog mrtvog seedorfa
 
.
5036488.jpg
 
a čekaj što nije Barsa zasluženo prošla?
na snimku se vidi da je Valdes stao posle pada Pujola, lagano bi odbranio tu loptu da nije sudija zazviždao.

ne kažem da je gol neregularan, ali to im je otprilike bila i jedina šansa, jedini šut u okvir gola. Barsa je imala mnogo više...
 
Arnolde stao je zato sto je smesan golman i zato sto ne bi odbranio...to je njegova standardna reakcija...i bez obzira na sve Milanu je ponisten cist gol....to je kraj price...Barca je mozda imala tecniju igru ali je Milan imao vise pravih prilika....pogotovo u prvoj utakmici,u drugoj su bili tu negde...mada Barca jeste igrala bolje,pre svega zbog ronaldinha ne zato sto su ostali neki genijalci...

Milan je i te kako ostecen i nije zasluzio da ispadne... ne ovako
 
Pish,moje saucesce.
Yebiga,sta da se radi.....sledece godine nek dovedu Gavrancica ko desnog beka i eto osvajanja lige sampiona.
Maldini-38,Kostakurta-40,Serzinjo-35,Stam34,Kafu-36,cak i Nesta-30 godina.....prematoro......mora tu dogodine stosta da se menja.
 
A cekaj, recimo da je Merk priznao gol Shevchenka, kako mozes biti toliko siguran da bi Barcelona ispala?! Po kojoj bi to logici Milan sigurno prosao bolje u produzecima ili pen.? Ne postoji tu nikakvo nepisano pravilo, kao nadoknadili su minus iz prvog mecha i sada im je poraslo samopouzdanje i moraju prodju dalje. Prema tome, da je bilo 0:1 (agg 1:1), bili bi ponovo na samom pochetku a penali su chista kocka, i sanse bi bile 50:50.
 
Mozda je trebao da prizna gol, pa bi u produzetku mozda (a na penalima sigurno) bilo mnogo vise uzbudjenja, sto gledaoci ,siguran sam, najvishe vole.
 
Kakav genije bre? Pa ne moze neko posle jedne dobre sezone da postane najbolji igrac u istoriji
fudbala! Po meni je Savicevic mnogo bolji igrac bio nego sto je Ronaldinjo danas.
 

Back
Top