Gde ih držite?

Kurt2

Ističe se
Poruka
2.410
Ne znam baš da li sam pogodio podforum, jer možda je ovo trebalo da bude u Dom i porodica...
Pitanje za sve, ali posebno za mame i tate: gde držite (za mame i tate: skrivate od dece) kondome? Da li ih krijete uopšte? I koliko često kupujete? Da li se to svodi na nešto tipa: "Gde ćeš?" "Evo, idem po 'leba i mleko... i gumice..." ;) ?
 
Magacin je pored kreveta, a jedan borbeni komplet (3 kom.) uvek u novčaniku. Jeste da ih ne treba držati u novčaniku, ali gde bi ih drugo držao kada izađem iz kuće ?

Ne krijem ih jer nemam klince.
Kupim kada se potroše. Uglavnom svratim u obližnju apoteku, uzmem 20 kom. Romeda i to je to.
 
Jao, bre Pero al si ti bio fino dete- 10 takvih da cuvas :)...a i sad si fin, naravno.
Nego, i tu si u pravu - ljudi u braku ili duzim vezama uglavnom i ne koriste kondome,... mada strucnjaci to preporucuju, za zastitu od bolestina, sto nema veze sa zivotom, jer, sto se onda ljudi vezuju , uopste?
 
Cupavka:
Jao, bre Pero al si ti bio fino dete- 10 takvih da cuvas :)...a i sad si fin, naravno.
Nego, i tu si u pravu - ljudi u braku ili duzim vezama uglavnom i ne koriste kondome,... mada strucnjaci to preporucuju, za zastitu od bolestina, sto nema veze sa zivotom, jer, sto se onda ljudi vezuju , uopste?
Jest moz da vidis kakav sam pecaros bio pre 20 i kusur godina... u profilu... :lol:
 
Petar_Pan:
Jest moz da vidis kakav sam pecaros bio pre 20 i kusur godina... u profilu... :lol:

Ju, Pero, pa i tad si bio ku***....kulirao si na plaži, i to onako mali, sa sve prekrivkom u obliku crnog pravougaonika! :razz: :wink: 8-)
Šta li sad radiš na Dunavu?
Sorry, malo sam pobegla sa teme,šta ću kad me onaj Konan inspiriše na sve i svašta! :-D
Kondomi? Ja ih( Durex)držim u kozmetičkoj torbici i često mi se dogodi da pogrešim i izvadim kutiju umesto Orbit bonbona....kako me tek onda zagledaju prolaznici! :shock: :grin:
 
Ma, Pera je zakon- sladak i bez misica Konanovih.
Hani, evo me gde se radujem lepom vremenu, pa makar i ne bila u Parizu :)...tako mi je falilo, da znas.
Astro- ne inspirise samo tebe, da znas samo...
 
Astrodita:
Ju, Pero, pa i tad si bio ku***....kulirao si na plaži, i to onako mali, sa sve prekrivkom u obliku crnog pravougaonika! :razz: :wink: 8-)
Šta li sad radiš na Dunavu?
Sorry, malo sam pobegla sa teme,šta ću kad me onaj Konan inspiriše na sve i svašta! :-D
Kondomi? Ja ih( Durex)držim u kozmetičkoj torbici i često mi se dogodi da pogrešim i izvadim kutiju umesto Orbit bonbona....kako me tek onda zagledaju prolaznici! :shock: :grin:
Jes vidla ti pometnju na plazi zbog pravougaonika... :lol:
Sad slikam poplavu na Dunavu i slusam kreket jedno 100 000 zaba sto se nakotilo u tom plicaku... Al neka pozdrokace sve komarce... :lol:
Ja drzim kondome u sobi... A pre nego mi neka naleti... fokusiram ispod solcica da mi budu pri ruci... Retko kad, skoro nikad ne nosim sa sobom... Durex ili maskulan je izbor... Normalni, rebrasti, ultra tin zavisi od raspolozenja... i od devojke... Jednom mi u prodavnici uvalala mesto kusura... :lol:
 
I opet me inspiriše...sad samo na one stvari! uuupss.:lol:
Rebrasti rules! :lol:
I meni su tako uvalili umesto Orbit žvaka!
Pih, koji paceri! :roll: :-D
Ljubim Pana,
aman ljudi,
nismo ludi,
on je uvek
baš bez mana! ;) 8)
 

Back
Top