Izolacija studija...
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Izolacija studija...

Obećava
    Učlanjen
    17.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Izolacija studija...

Da li je neko trgovao neku izolaciju i kakvo iskustvo ima?Zivim u posranom mjestu moram izolirati sobu inace ce da me spale na lomacu,vec prijete...Da li to mogu sam da postavim,ili servis i tako to pls!?

Zainteresovan član redrighthand (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2006.
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano Re: Izolacija studija...

STUDIJSKA akustika, zvučna izolacija, ovlašćeni projektant, diplomirani inženjer. Mr Blažo Guzina. www.geocities.com/blazo_guzina 011/543-466 blazo_guzina@yahoo.com 011/213-6735 :smile:

ili kartoni od jaja

Domaćin
    Učlanjen
    24.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

Пријатељу, узми азмафон, прави се у Крагујевцу али га имаш и по Београду. Куцни на гуглу па ћеш наћи и њихов сајт. Можеш и сам да га поставиш мада би било најбоље да консултујеш правог мајстора ако то веч ниси и сам. Пошто је соба у којој и живиш ресто времена кад не свираш ја бих ти препоручио тзв. "сендвич зид".
    Пај' сад, на зид иде изолација, дрвена конструкција за ригипс плоче а онда и саме ригипс плоче. Спојеви се бандажирају, плоче изглетују и офарбају. То ти је то.
    Соба има нормалне зидове у којима је изолација, кева задовољна, тебе не трују ситне длачице од изолацији и свима лепо.
    Имаш јефтинију и не тако лепо варијанту, али никад се не зна, можда и испадне лепо.
    иста изолација али не стављаш ригипс него изолацију офарбаш акрилном бојом.
    Иначе ригипс није тако скуп али ти најбоље знаш колико имаш пара.
    Изолацију за зид лепи акрилним силиконом који такође није скуп, чисто да не бушиш зидове због причвршћивања изолације дрвеним пакновима.
    Ето, толико од мене, ако неко зна бољу варијанту тим боље.
    Иначе, са азмафоном смо успели да изолујемо собу у којој госпођа свира клавир, и то у сред Београда и то концертни. Ако је азмафон успео да заустави толико октава онда ће зауставити и тебе.
    ДО ИСТРАГЕ

Obećava
    Učlanjen
    17.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

aok
    oce blazo da me zguzi
    pac-pac svaka ti cast ali sobzirom da sam iz cg ovliko posla mi dodje ko da gradim kineski zid(I to ja SAM)uh uh
    hvala svima!!!!!!!!
    nek me pale

Početnik
    Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

I meni treba neshto za izolacijuu... U pitanju je podroom u kuci... Zidowi su dosta jaki i shiroki,ali iznad podruma zhiwe ljudi pa je potrebna izolacija.... Swi mi preporuchuju kartone od jaja,al ja nznm da li to da stawim ili stiropor mozhda...

Primećen član Orgasmatron (avatar)
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

pre bilo kakve izolacije prvo pozvati AKUSTICHARA!!! Kad taj majstor obavi svoja merenja po prostoriji odmah dobijesh i kakav materijal i gde i shta i kako da se radi! Niko od nas ovde i nema bash neke kvalifikacije da o tome pricha tako da nadji nekog dobrog akustichara i odradi posao, jeste skuplje tako ali ako hocesh kvalitetnu izolaciju sa sustain-om na shto je manjim moguce... morash ovako

Slične teme

1. Termo izolacija ploce!!!
    Autor nzdstankovic u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 14.03.2009., 23:21
  2. Toplotna izolacija cevi
    Autor tehnicar1 u forumu Tehničke nauke
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 19.01.2009., 00:44
  3. izolacija
    Autor Sandrchak u forumu Razno
    Odgovora: 3