da li ima sanse da me zavoli?

D

draqana

Gost
s njim sam 3meseca...ok se ponasa prema meni.mislim da cu voleti prvi put u zivotu. plasim da on mene nece moci da zavoli,jer sam s njim spavala na drugom sastanku. znam da sam pogresila,ali s njim zelim ozbiljnu vezu. da li ima nade? sta mislite?
 
draqana:
s njim sam 3meseca...ok se ponasa prema meni.mislim da cu voleti prvi put u zivotu. plasim da on mene nece moci da zavoli,jer sam s njim spavala na drugom sastanku. znam da sam pogresila,ali s njim zelim ozbiljnu vezu. da li ima nade? sta mislite?

Za iole ozboljno mišljenje na tu temu ovo premalo (uglavnom nebitnih) podataka.
Bez ikave namere za kritikom ili deljenjem saveta, pročitaj ponovo ovo što si napisala i razmisli o sledećem:

Ako 'misliš da ćeš voleti ...' šta ti onda znači 's njim sam 3meseca...'?
Koliko ti zaista poznaješ sebe i razumeš svoje potrebe?
Koliko ti njega zaista poznaješ i razumeš njegova shvatanja i potrebe?
Ako ti sama, koja si 's njim sam 3meseca...' njega ne poznaješ, kako očekujuš da mi, koji ne poznajemo ni tebe ni njega damo neko iole ozbiljno mišljenje?
(Što bi jedan moj drug rek'o "zamaglila mi se kugla".)
I NAJVAŽNIJE OD SVEGA: otkud tolika nesigurnost u sebe? Ti si to što jesi sa svim svojim kvalitetima i manama. Kad to shvatiš i prihvatiš, naravno to se može menjati i na bolje i na gore, znaćeš šta i koliko možeš.

U svakom slučaju srećno!
 
draqana:
s njim sam 3meseca...ok se ponasa prema meni.mislim da cu voleti prvi put u zivotu. plasim da on mene nece moci da zavoli,jer sam s njim spavala na drugom sastanku. znam da sam pogresila,ali s njim zelim ozbiljnu vezu. da li ima nade? sta mislite?
=====================================================
Ako je to jedini problem,nema sta da brines.
 
draqana:
s njim sam 3meseca...ok se ponasa prema meni.mislim da cu voleti prvi put u zivotu. plasim da on mene nece moci da zavoli,jer sam s njim spavala na drugom sastanku. znam da sam pogresila,ali s njim zelim ozbiljnu vezu. da li ima nade? sta mislite?

Ma možda je on pogrešio što ti se predao na drugom sastanku!
Trebao je da te pusti da ti prva iniciraš sex pa bi se tek onda zaljubila i nebi imala ove dileme.
On je kriv baš je laka muškarčina.
 
A gde je tu ljubav? Izadjes sa nekim, preduslov je valjda da ti se dopada, a ne da utucas vreme, pa onda s tom osobom na drugom, trecem ili petom sastanku "ispredajete se jedno drugom"...pa se onda pitas da l' se volite, il' cete se voleti...? Izgleda da je polazna tacka da ce se "ono" i onako dogoditi, pre ili kasnije, pa sto da se kalkulise da bi se ostavio nekakav utisak (dobra devojka ne daje odma' itd.). Sve mi se cini da je to zbog tretiranja seksa kao prijatne i zdrave gimnastike, lepo provedenog vremena... Naravno, niko normalan nece protivreciti da je seks i sve to. Ali, da bi seks mogao biti kruna ljubavi,u odnosu u kojem su se ljudi prvo dobro upoznali i zavoleli - e, to mnogima (koji zure) deluje kao moralno cistunstvo, prevazidjena stvar, pa cak i tracenje vremena... A kako neko rece, tj. napisa, propisa nema, niti pravila, osim unutrasnjih, licno tvojih... :)
 

Back
Top