CKM

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
extra casopis...dobar je i maxim..
mada,to su jedni od onih koje chitam kad mi padnu pod ruku..nikad nisam kupio..valjda samo zene kupuju redovno bazar,joy..sta li vech...
 
jesi siguran da si i ČITAO ili si samo gledao slike? :) Ali iskreno? :lol: Ko još ČITA ckm, pa tamo je sve polupismeno (a i ovo je kompliment! :P ) Reci lepo...gole cice i tačka, Niej sramota reći da voliš erotiku :)
 
Betty:
jesi siguran da si i ČITAO ili si samo gledao slike? :) Ali iskreno? :lol: Ko još ČITA ckm, pa tamo je sve polupismeno (a i ovo je kompliment! :P ) Reci lepo...gole cice i tačka, Niej sramota reći da voliš erotiku :)

STO BI SAMO GLEDAO SLIKE???????? Textovi su super.
Procitaj pa ces svatiti. Cice su dobre ali su textovi bolji. Ne stvarno ti si zensko pa i ne svatas. Mada mozda to kada sam ja citao je bilo tako ali nisam ga skoro uzo u ruke. A kada ga uzmem i citam i gledam. ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
 
probala ja :lol: ali sve sama funkcionalna nepismenost i messing around the subject....krene da mi priča jedno, pa napravi aluziju na nešto drugo, pa rezimira sa trećim...udrobljeno, nabacano, potcenjivački, a bogami i - prostački :)

Prema maniru PISANJA cenim da je CKM namenjen vojnicima, pandurima i hormondžijama....


Cice su ok, to vidim IAKO sam žensko :) za razliku od muškaraca koji "ne umeju da procene" koliko je neki frajer lep/zgodan :D

ajde Če ne budi lenj pa prekucaj neki tekst kojim ćeš potrkrepiti tezu da je CKM pismen u suvisao magazin, ok? ;)
 
E,sto veceras zaredjah po casopisima...:) Skoro negdje procitah prvi (a mislim i poslednji) put primjerak ovog casopisa...I u potpunosti se slazem sa Betty,tamo je tekst samo reda radi...Ali valjda to i nije za zene,pa ne razumijemo...
 
A najbolja je reklamam za maxim...
"Najbolje za muskarce, posle zena"
Sto bi u slobodnom prevodu znacilo, ako si kreten pa ne mozes da nadjes devojku, onda kupi maxim pa drkaj na photoshop cice.
Bas vredja inteligenciju... muskaraca
 
ok, jeste da sam muskarac, ali se slazem sa vas zeMske...
mislim, politikin zabavnik je za citanje, ana, marijana, glorija su za citanje. . .

ali CKM za citanje?
pa sta je onda za gledanje?
 
Naduvan i izvikan casopis sa "dobrim" markeitngom. Samo je stampa na kunzdruku i imaju malo bolje slike ostalo meni licno bez veze
 
CKM mi se dopada jer je ekipa totalno opustena u stilu: ako oces da nas citas - izvoli, ako neces - ima ko ce! Pisu sta hoce i o cemu hoce i ne uvlace se citaocima.
Sto se tice kvaliteta tekstova, mislim da je debilno ocekivati knjizevno izrazavanje u sprdackom (ne prostackom!) casopisu jer je u pitanju svakodnevni govor a ne "a la Ivan Klajn".
Momci imaju ukusa i traze teme koje ce zdravo da nasmeju citaoce (doslovno "ubiju vreme"). CKM naravno nije za svakog (po mom misljenju ipak nije za zene) sto ne znaci da je los. Ovde bas dolazi do izrazaja "muski" i "zenski" smisao za humor.
 
Brate, ja volim i sofisticirani humor tipa aforizmi filozofa itd. ali jednostavno PONEKAD TREBA PUSTITI MOZAK NA ISPASHU - to je klasicna anti-stres terapija. Ne znam kom drustvenom sloju pripadas, ali ovo ti je klasicna "sirotinjska zabava". Naravno da poseta pozoristu/kulturnim desavanjima i izlasci u restorane mnogo vise prilici covekovom dostojanstvu, ali ALOOO, 'EEEJ - OVO JE SIROMASNA SRBIJA BRE! Treba na neki nacin sacuvati zdrav razum!
 
Poslednja izmena:
CKM je jedna dobra zaebancija, niko tamo nece pisati eseje o komunizmu :lol:
Tekstovi su sasvim u redu jer je chasopis namenjen za opushtanje, dosta su duhoviti :)
A i nije namenjeno za zhene, ima lepota i zdravlje i joy i koznashta gde stoji 1000 saveta kako se ulepshati i smuvati frajera, e to je za zhene
 
Brate, ja volim i sofisticirani humor tipa aforizmi filozofa itd. ali jednostavno PONEKAD TREBA PUSTITI MOZAK NA ISPASHU - to je klasicna anti-stres terapija. Ne znam kom drustvenom sloju pripadas, ali ovo ti je klasicna "sirotinjska zabava". Naravno da je poseta pozoristu/kulturnim desavanjima i izlasci u restorane mnogo vise prilici covekovom dostojanstvu, ali ALOOO, 'EEEJ - OVO JE SIROMASNA SRBIJA BRE! Treba na neki nacin sacuvati zdrav razum!

Bravo za ovo, moja poenta :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top