Sasvim normalan sled dogadjaja ili mozda ne

vishnjica

Zainteresovan član
Poruka
105
Dakle nemam pojma da li ste o ovome ili necem slicnom vec diskutovai, ali bih volela da "procitam" vasa misnjenja, iako sam unapreed sigurna da mi se neka mozda nece svideti,
Naime, u vezi sam sa svojim deckom nesto vise od dve godine i recimo da od toga godinu i 11 i po meseci moj dragi ima neverovatnu zelju za seksom, bilo kad, bilo gde, vise puta na dan.Nekad je to umelo da me i nervira, jer sam se osecala kao da mi je to jedina namena, ali on je to objasnjavao time da me voli i da mu je lepo samnom, pa samim tim sex zeli sto cesce.
Pre 4 meseca smo se gadno posvadjali, medjutim sve je nakon zacudjuce malo vremena doslo na svoje mesto.I sex, i razgovori i neznosti, apsolutno sve je izgledalo kao da smo tu svadju sanjali.Ipak, iako je 90% i dalje tako nije i ucestalost njegove zelje za sexom.Nekad je bio problem ako ne spavamo jedan dan sada vise nije,naprotiv.
Da li ja preterujem, ili je to logican sled dogadjaja s obzirom na duzinu veze, ili je u pitanju ono cega se najvise bojim, a to je da mozda mene ne zeli kao pre, a samim tim i ne voli kao nekad, te da sex dobija na nekoj drugoj strani?
Napominjem sve ostalo je krajnje normano, zamalo pa savrseno.
 
sinnke:
Kad puno guras u istu rupu ili je prosiris ili ti dosadi. :lol:
Nadala sam se ovakvim odgovorima, ali ajde da ti ovako objasnim : meni kad dosadi sex sa jednom osobom, pre toga mi je vec dugo dosadna kompletna osoba, jer svi znamo da se jako cesto, bivsi srrecu radi sexa..iako je sve ostalo propalo.obrnuto je retko.bar ja mislim.Tako da je moje misljenje da ti prvo dosadi sve ostalo, pa sex a onda ostvis tu osobu, ne volis je i ne pruzas joj paznju, ljubav, neznost, razumevanje i sl.
 
E iz mog iskustva to MOZE ali NE MORA NUZNO da znaci de te je on prevario.

A ako jeste, druge ti nema jer cim vise nije tako navalentan, znaci da se zadovoljio na drugom mestu.

MOZE lako da se desi da mu tamo bude bolje i za pola godine godinu, ce te definitivno ostaviti.

Ali kazem NE MORA da znaci da je tako.


TAko da prca o bivsim sa sexom ne mora uvek da bude takva.

MAda treba doziveti nesto da bi covek znao, ne moze se sve znati. Zato postoje forumi, pa se ljudi druzU i razmenjIVAJU misljenja! :)
 
Aleksej_BASO:
E iz mog iskustva to MOZE ali NE MORA NUZNO da znaci de te je on prevario.

A ako jeste, druge ti nema jer cim vise nije tako navalentan, znaci da se zadovoljio na drugom mestu.

MOZE lako da se desi da mu tamo bude bolje i za pola godine godinu, ce te definitivno ostaviti.

Ali kazem NE MORA da znaci da je tako.


TAko da prca o bivsim sa sexom ne mora uvek da bude takva.

MAda treba doziveti nesto da bi covek znao, ne moze se sve znati. Zato postoje forumi, pa se ljudi druzU i razmenjIVAJU misljenja! :)
OK.to je prva stvar koja je meni pala na pamet, ALI...Da sam 70% sigurna u to ne bih pitala vas na forumu.Sve je nekako mozda ali ne mora da bude.Mi smo poslednjih mesec dana ziveli na istom mestu, zajedno studiramo, pa smo zajedno isli i na predavanja, zajedno ucili, polagali ispite, prosto mislim da nije imao kad.A drugo, po nekim fizickim dokazima ne bih rekla da je tih dana ,kad nije samnom spavao, spavao s nekom drugom, znas ono duzina odnosa, kolicina i gustina "posledica".I sve je tako kontradiktorno.
Da sam mu dosadila ne bi mu se valjda dizao na mene dok se presvlacim.Ja npr se ne palim kad njega gledam golog.
 
bilo je slicnih pitanja na forumu i primetila sam da ljudi vole da odgovore: "da, vara te!"
ja uopste ne mislim da je smanjena ucestalost sexa indikator prevare!
ja gledam po sebi, ali kod zena to valjda prati ciklus, ne znam...
svejedno, vishnjice, ja bas mislim da te NE vara ... samo mu je takav bioritam, ili mu je mozda Mesec (ili sta vec) u ...ne znam, necemu!
 
ZoricaS.:
bilo je slicnih pitanja na forumu i primetila sam da ljudi vole da odgovore: "da, vara te!"
ja uopste ne mislim da je smanjena ucestalost sexa indikator prevare!
ja gledam po sebi, ali kod zena to valjda prati ciklus, ne znam...
svejedno, vishnjice, ja bas mislim da te NE vara ... samo mu je takav bioritam, ili mu je mozda Mesec (ili sta vec) u ...ne znam, necemu!
Bila ti u pravu ili ne...bilo to dobro za mene ili ne (da se ususkam u utehu) ali prija mi da procitam i ovakav komentar.Hvala
 
vishnjica:
OK.to je prva stvar koja je meni pala na pamet, ALI...Da sam 70% sigurna u to ne bih pitala vas na forumu.Sve je nekako mozda ali ne mora da bude.Mi smo poslednjih mesec dana ziveli na istom mestu, zajedno studiramo, pa smo zajedno isli i na predavanja, zajedno ucili, polagali ispite, prosto mislim da nije imao kad.A drugo, po nekim fizickim dokazima ne bih rekla da je tih dana ,kad nije samnom spavao, spavao s nekom drugom, znas ono duzina odnosa, kolicina i gustina "posledica".I sve je tako kontradiktorno.
Da sam mu dosadila ne bi mu se valjda dizao na mene dok se presvlacim.Ja npr se ne palim kad njega gledam golog.


Ne znaci da si mu dosadila ako te je prevario.

I dalje mu je lepo sa tobom AKO! te je prevari samo mu nije mozda bilo dovoljno, a sada ima jos malo sa strane pa je "miran" i ne spopada te.

Opet kazem ne mora da znaci da te je prevario, nego eto samo kazem kako moze da bude.
 
aj ko da je bitno..jedan otego drugi se protego...ili teko nesto...zadnji put sam se iznervirao zbog djevojke 1994...godine...meni sve svejedno...navuci se na gudru...al udri samo kvalitet i ne boj se...ja se rokam od 94-te a sve sam mladji i ljepshi...xexe prkosim okolini.....uzivam u tome..
 
blpd_girl:
naprotiv, meni je baš lepo u životu, a to želim i njoj, zato i mislim da treba da otvori oči i iz loše priče izađe. tada će moći da uđe u neku dobru priču...

ma nisam mislila ni na koga posebno, samo sam primetila da kad god neko posumnja da ga partner vara, svi potrce da ga ubede da je to zaista tako ... bilo je bas dosta slicnih tema, i uvek su ljudi u tom fazonu...
 
cuj
imas li ti nekih ideja u tom sex????illi samo on sve predlaze...........a ti se samo dajes

kao ono da se slikate na cam pa da to gledate, da mu samo ti pushis bez sexa..........i ili da probate u troje

znas treba uvek ali uvek imati neki IZAZOV za njih
nesto novo
neki novi deo koji on nije trazio

pokusaj nesto
ali ne zaboravi da izazov ima veliki udeo kod njih ;)
 

Back
Top