Najbolji program(ili plugin) za razbijanje zaštite

Alex.L

Domaćin
Poruka
3.576
Dakle, nov sam što se tiče satelitske TV. Dovoljno sam izučio sve što mi treba, samo je jedna stvar muči. Posle nekog vremena neke kanale(CANAL + npr.) ne mogu da gledam(promena ključeva mislim), a nijedan nov ključ(softcam) ne ih otključava. Interesuje me sledeće: pošto sam na Internetu video da ima više programa za emulaciju(valjda se tako kaže), koji je po vašem iskustvu najbolji. Koristim S2emu 1.22
 
mislim da mislis na spanski d+ e pa njega nema vise znaci ni jedna emulacija ili plugin ne otvara.Ako si u mogucnosti prebaci se na hotbird 13east i tamo imas TPS,POLSAT i jos neke kanale koji su dostupni sa pluginovima.Ti imas s2emu 1.22 i to ti je zadnje sto je izaslo.Samo ubacuj nove kljuceve u root prog dvb i cekaj jer u ovom hobiju je glavno strpljenje.pozzzz
 
Hvala na odgovoru. Imam dva LNB (na Astri i Hotbirdu) tako da nije problem preći na TPS i POLSAT.
Ali mene zanima koji je najbolji program za tu emulaciju, valjda S2emu 1.22 ima neku "konkurenciju", i da li je ona bolja, ako je ima?
Pošto sam nov, zanima me šta je to d+, jel to neka zaštita.(znam da postoje Nagra 1 i 2 VIA, SECA, SECA 2)
 
Pa ima v-plug in ali ipak po meni je s2emu je najbolji ovo je pitanje kao ono da li je bolji amd ili intel nema odgovora a d+ je paket koji se nalazi na Astri(to je ono canal+deporte,tekile i ostalo)ali od pre nedelju nazalost ne vidimo vise a i polsat se polako gasi evo juce su prestali mtv,vh1 polska itd.pozzzzzzzz
 

Back
Top