Super s' karamelom

Sentimentalna budala:
Interesantni su kao i njihovi tekstovi.Fino je videti osvezenje na nasoj rock sceni ma kako ona slaba bila.Bio sam skoro na njihovoj svirci u domu omladine,bili su ok,nisam se smorio kao sto sam ocekivao :)

****. To je vec bilo. Je ala sam ja izgubljen. Ja ne bi mogao da se skoncentrisem na zvuk. Samo bi gledao onu prekrasnu plavusu. Ala je ona leepaaaa.
 
Sentimentalna budala:
Interesantni su kao i njihovi tekstovi.Fino je videti osvezenje na nasoj rock sceni ma kako ona slaba bila.Bio sam skoro na njihovoj svirci u domu omladine,bili su ok,nisam se smorio kao sto sam ocekivao :)
Jel na onoj sto je kostala 400 din.???Ako si tolko para dao za njih onda si luuuuuuuuuuuuuuuuuud, a da je osvezenje na domacoj rock sceni to jeste, oni , euforija i neuroza.
 
Nasoj rock estradi je trebalo ovakvo osvezenje. Devojcice su preslatke, pesme su OK. Na Balkanmedia se stalno vrti spot za pesmu "Debela devojka" koju prosto obozavam. Sta drugo reci nego - pun pogodak! Bravoooooo!
 
da, bend uglavnom vole decaci dok mi devojcice nismo preterano odusevljene :D

ma bend je ispod proseka, tekstovi su uzas... a neko je ovde pomenuo i euforiju, joj meni je tako smesno to sto sad rade, ja ih znam iz perioda od pre 3-4 godine, mozda i vise, ne secam se, kad su svirali obrade nirvane i totalno se raspadali... neko je sve to dobro osmislio kad je od njih uspeo da napravi zvezde... nista lepse od povratka grandz-a :D :D :D
 
Daj sta bre pljujete kako su samo lepe. I textovi su okay. Pa i Boy bendovi sluze samo za gledanje. Mislim od zenske populacije i pedera. Ove su devojke veoma lepe i zvuk je okay. Sta ste se uziveli. Ako ocete da pljujete idite u pljuvaonicu.
 

Back
Top