kako ostaviti, a ludo voleti...

Aseneta

Početnik
Poruka
16
Kako ostaviti nekog kome si sve dao i sve uradio za njega? Kako ostaviti kad se najvise voli, a opet se ne vidi neka svetla buducnost? Definitivno nije lako! Volela bih da cujem vase misljenje i da li ste i kako ste uspeli ostaviti nekog kad ste najviše voleli?
Znam da bi mi bilo lakše da sve prekinem,stisnem zube i okancam ovo mucenje unutar sebe. I tako, pomislim da sam stisla zube i donela konacnu odluku, sve dok ga ne vidim i izgubim snagu,pa ga onda grlim,grlim kao blesava...
 
Aseneta:
Kako ostaviti nekog kome si sve dao i sve uradio za njega? Kako ostaviti kad se najvise voli, a opet se ne vidi neka svetla buducnost? Definitivno nije lako! Volela bih da cujem vase misljenje i da li ste i kako ste uspeli ostaviti nekog kad ste najviše voleli?
Znam da bi mi bilo lakše da sve prekinem,stisnem zube i okancam ovo mucenje unutar sebe. I tako, pomislim da sam stisla zube i donela konacnu odluku, sve dok ga ne vidim i izgubim snagu,pa ga onda grlim,grlim kao blesava...

Prvo i osnovno moras u svojoj glavi da doneses odluku sta zelis , i da nekog ostavis nije mali korak u zivotu , ja to radim po kratkom postupku sastanak u 4 oka ,mozda mi je lakse posto sam muskarac .

Ali evo nesto sto moras da odlucis , jesi li spremna za definitivni raskid ili ti nesto smeta kod te osobe sto je upropastilo vasu vezu , razgovor je najbolji i pokusajte da resite tu situaciju zajedno i da donesete odluku koju cete oboje lako podneti !!!!!
 
Aseneta:
Kako ostaviti nekog kome si sve dao i sve uradio za njega? Kako ostaviti kad se najvise voli, a opet se ne vidi neka svetla buducnost? Definitivno nije lako! Volela bih da cujem vase misljenje i da li ste i kako ste uspeli ostaviti nekog kad ste najviše voleli?
Znam da bi mi bilo lakše da sve prekinem,stisnem zube i okancam ovo mucenje unutar sebe. I tako, pomislim da sam stisla zube i donela konacnu odluku, sve dok ga ne vidim i izgubim snagu,pa ga onda grlim,grlim kao blesava...

Nije lako ... ali ..... sabereš svoje ciljeve, žellje, potrebe i htenja ... oduzmeš ono što dobijaš i čime nisi zadovoljna .... staviš znak jednakosti .. izvedeš računicu i dobro proučiš.
Ne vredi se mučiti ... koliko god da volimo, moramo biti svesni onog što jeste ili nije za produžetak.
Ja sam dva puta raskidala vezu u vreme najveće ljubavi ... zašto? zato što sasm shvatila da te veze nemaju budućnost ... vreme je pokazalo da nisam pogrešila.
 
Aseneta:
Kako ostaviti nekog kome si sve dao i sve uradio za njega? Kako ostaviti kad se najvise voli, a opet se ne vidi neka svetla buducnost? Definitivno nije lako! Volela bih da cujem vase misljenje i da li ste i kako ste uspeli ostaviti nekog kad ste najviše voleli?
Znam da bi mi bilo lakše da sve prekinem,stisnem zube i okancam ovo mucenje unutar sebe. I tako, pomislim da sam stisla zube i donela konacnu odluku, sve dok ga ne vidim i izgubim snagu,pa ga onda grlim,grlim kao blesava...

Koja li si ti glupaca, da mi je znati?
 
I ja se borim i nastavljam,borila sam se cekala i trepela tri godine da on shvati... Nije bilo uzalud! Mozda sam blesava i emotivna luda, ali kad dajem dajem do kraja! I sad sam na putu kad mogu izgubiti mnogo toga,a dobiti premalo,možda samo odjednom iznenadjanje od njega da to dalje ne moze... I onda tu su muke,i možda da je najbolje otići! Volela bih da mogu,ali mislim da bih onda ostala kukavica.
Ma kad puca,neka puca
Ljudi ja ludo LUDO VOOOOOLIIIIIIIMMMM!

malko sam konfuzna znam,ali tako je meni u meni samoj:)))
 
Jesi li sigurna, da si pažljivo prebrojala, sve što si učinila za njega, Aseneta? I sve svoje zagrljaje? Baš sve? Ma, idi... mora da si preskočila neki, zato... stisni zube i otpočni svoj veliki, prolećni popis. To će još više obogatiti tvoj, tako merkantilan život.
 
ti ne volis toliko koliko si umislila
definitivno se bojis da ostanes sama,pa se grcevito vezujes za njega,a ni sama nisi svesna da je potreban samo mali trzaj da se tanka nit prekine
i onda si slobodna...................... shvatices to jednog dana,samo da ne bude prekasno8)
 
Koji ti je? Ako se volite (uzajamno, obostrano) buducnost ne vidis s njim... zasto? Buducnost je neizvesna i jedino ako ti nesto ne odgovara i ako ti on uskracuje nesto tako da se ti ne osecas lepo i prijatno u vezi - onda ima razloga za prekid. Ali gde je tu onda ta silna ljubav?
 
Ako mislis da vredi onda daj sve od sebe(bukvalno) i bori se do kraja...ako si ubedjena da treba da prekines onda smogni snage(opet daj sve od sebe) i teraj dalje...
ne znam sta drugo da ti kazem...
ja sam se borila u mojoj vezi koja traje 4 godine nekih godinu dana sada se pitam da li jos uvek ima smisla i koliko ce mi se isplatiti moja borba...pocinjem da dizem ruke jer cu tako jedino videti koliko je njemu stalo...prekinuli smo i sad smo na probi...zapravo on je na probi...probala sam razgovorom da resim nije islo...probala sam inatom tako tek ne ide...najbolje je da odlucis sama..niko ti u tome ne moze pomoci bolje od tebe same...
srecno!
 
E pa tu si pogresila, sto si dala sve!!
Muskarci vole kad je zena malo misteriozna, kad nikada nisu sigurni da je poseduju,skroz..
Oni su nezahvalni, kao mala deca, kad im pruzis sve , i popustas, manje te slusaju i razmaze se ...i tu nema popravke, he.
MOzda i nije lose da mu malo okrenes ledja, ali izdrzi do kraja, nemoj prva da ga zoves!!
Nemoj ni da patis u medjuvremenu, jer on ce da shvati, kad tad, ako je to bila prava ljubav
A ako nije, onda molim lepo....
P.S. ako ovo odlucis , iznenadice te koliko je vremena njima potrebno da im dodje iz d.. u g.. HE
veruj mi to je jedino resenje pozdrav
 
Mislim da voljeti nije dovoljno da se ima zdrava veza....ima tipova koji mlate zene a "vole ih" ima zena koje se ebu s' kim stignu a "vole" muza...
Hocu da kazem da to sto ga luudo volis nije jedini i neprikosnoveni razlog da bi bila sa njim.
A sta ti znaci to da nemate buducnosti?
Osim ako se ne radi o nekim zivotnim pitanjima......
 
ma dajte...ljubav se na shvata, pogotovo posle tri godine...jedino da izmaltretiras neprijatelja do kraja pa on posustane i onda je kao shvatio da si zena za njega...:)

a sta znaci dati sve? jesi mu i bubreg dala pa sad treba da te zeni da svi organi ostanu u porodici?
 

Back
Top