sta su ovo bosanci pronasli

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
frozen1982.:
Jel to onaj vic,ko su bila prva dva Egipcana?-Mujo i Haso.

А ми овде Роме зовемо понекад "Египћани".
Били неки на преговорима у Рамбујеу. Драшковић на то рекао "Ма то се неко спрда"!
У мом друштву смо често користили баш тај цитат у разним ситуацијама...
 
Sad je u Bosni podignuta prava prasina oko tih piramidA(mnozina). NAlaze se u Visokom, mestu nedaleko od Sarajeva i po prici jednog bosanskog arheologa najveca je 80m (mislim, slagacu vas) visa od Keopsove! Zapravo to su brda sa pravilnom stranama! Vecina strucnjaka je tako nesto ocenila kao nebulozu! Ali jedno se mora priznati, ovo je sjajan marketinski trik i prva nepoliticka tema koja je okupirala medije u poslednjih bezmalo 15 godina!
 
hehehehehehe... i bosancima mora da svane, pa makar se to svanuce zvalo i PRAMIDA SUNCA..

Iskopavanja traju.. bolje da iskopavaju i to nego da diraju mrtve kao sto rade zadnjih godina, pa me cesto podsjete na onu cuvenu od Tarabica "doci ce vreme kada ce mrtvi hodati" sto je izgleda i doslo.. Sada mrtvi vise godaju nego zivi..

Poz.
 
Pa kao sto su deca videla GOSPU u Hercegovini ne cude me i te piramide, inace zanimljivo je da se na dubini do 1 m nalaze cigle i kameni blokovi.
Mislim na pojedinim mestima,...........
Daj narodu cirkusa, da ne misli o bolu,..........
Hoce posto poto da su poturceni egipcani nego poturceni Srbi, valjda im je lakse........
 
Iz iskustva mogu da kazem ovo..

Nije lose nesto ne znati, ali je defiitivno najgore kad ne znas sta si i sta hoces sto je u ovom slucaju veoma vidljivo..
Ja nemam protiv, ali da se jednom zna, sta, ko, gdje, odakle i cemu..

Sve ovo ili ono.. Ne zna se vise, da li su suniti, siti, ili koji ga vec vrag..

Na kraju krajeva sve mogu da budu i eskimi samo da nemaju nikakve veze sa srbima..

No niko ih i ne tjera da bude tako..

Ako pak nekim slucajem bude istinita prica o piramidi i dokaze se da je to to.. bar ce narod vidjeti malo hljeba od turista koji ce dolaziti da to vide, ako nista drugo..
 
Piramida zaista postoji, a nevjerne tome neka se jave poslije 2-3 mjeseca, da onda kazu sta misle.
Niko nije rekao da je ta piramida indeticna onim u Egiptu. To je kompleks gradjevina koje eto lice na piramidu. One nemoraju da imaju istu funkciju kao one u Egiptu. Sta Vi mislite zasto bi jedan iskusni arheolog koji je u Americi imao sve, da dodje u neku usranu zemlju kao sto je BiH i da prica o piramidi.
Drugo. Dokaz da piramide ne postoje samo u Egiptu, nadjen je i u Juznoj Americi. Ko bi rekao U JUZNOJ AMERICI piramede. I tamo su ljudi vjerovatno pricali isto, sve dok je nisu vidjeli svojim ocima.
Citav svijet prica o tome (pozitivno), Pogledajte na CNN, svaki dan se o tome prica.
 
opanak:
Pa kao sto su deca videla GOSPU u Hercegovini ne cude me i te piramide, inace zanimljivo je da se na dubini do 1 m nalaze cigle i kameni blokovi.
Mislim na pojedinim mestima,...........
Daj narodu cirkusa, da ne misli o bolu,..........
Hoce posto poto da su poturceni egipcani nego poturceni Srbi, valjda im je lakse........
opanak,djeca nisu mogla vidjeti nevidljivo a ovo se stvarno doima kao piramida

http://www.kare11.com/video/player.aspx?aid=25913&bw=
 
GZ:
Iz iskustva mogu da kazem ovo..

Nije lose nesto ne znati, ali je defiitivno najgore kad ne znas sta si i sta hoces sto je u ovom slucaju veoma vidljivo..
Ja nemam protiv, ali da se jednom zna, sta, ko, gdje, odakle i cemu..

Sve ovo ili ono.. Ne zna se vise, da li su suniti, siti, ili koji ga vec vrag..

Na kraju krajeva sve mogu da budu i eskimi samo da nemaju nikakve veze sa srbima..

No niko ih i ne tjera da bude tako..

Ako pak nekim slucajem bude istinita prica o piramidi i dokaze se da je to to.. bar ce narod vidjeti malo hljeba od turista koji ce dolaziti da to vide, ako nista drugo..
ali bi onda Piramida mogla dovesti i srpstvo u pitanje ako se potvrdi da je Bosna bila sjediste drevne civilizacije,ne samo srpstvo nego i hrvatstvo i ostalo
 
sahara11:
ali bi onda Piramida mogla dovesti i srpstvo u pitanje ako se potvrdi da je Bosna bila sjediste drevne civilizacije,ne samo srpstvo nego i hrvatstvo i ostalo
na koju foru ce dovesti u pitanje?
ta,eventualno piramida ili sta je vech,verovatno datira iz perioda pre dolaska slovena,tako da ne dovodi u pitanje sadasnje narode tamo..mada,ne znam dovoljno o njoj,a nije i da me nesto preterano zanima...
 
Па постоји ГОМИЛА ДОКАЗАНИХ АРХЕОЛОШКИХ ИСКОПИНА И НАЛАЗА О ВИНЧАНСКОЈ КУЛТУРИ НА ОВИМ ПРОСТОРИМА... то је било пре више хиљада година... па шта... и у том смислу па шта ако пронађу глупи босанчероси пирамиду - па шта онда ...Сигурно се неколико хиљада година уназад историја свакако неће променити. А њихов Мухамед је тек из 6.века после Христа...
 
Ma kakva K*rceva piramida.
Ovi nasi nas zaludjuju sa Kosovom i CG, a Bosanska vlada, u nedostatku istog, setila se piramida i letecih tanjira. Doduse, kod Muje i Hase, i to moze da prodje.
Vazno je da se ni ovde ni tamo niko ne zapita: " A KAD CE PLATA ??.......BA?
 
Kill Bill:
Ma kakva K*rceva piramida.
Ovi nasi nas zaludjuju sa Kosovom i CG, a Bosanska vlada, u nedostatku istog, setila se piramida i letecih tanjira. Doduse, kod Muje i Hase, i to moze da prodje.
Vazno je da se ni ovde ni tamo niko ne zapita: " A KAD CE PLATA ??.......BA?
i jedni i drugi imaju cvrste dokaze za svoje podanike,srpska vlada da ce izgubiti Kosovo a bosanska da je pronasla piramide
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top