:: feliz cumpleaños, muchacha cubana ::

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Keeper

Buduća legenda
Poruka
32.561
puno:
dobrih ocena, dobrih momaka, dobre za'ebancije, dobrog uchenja, dobrih novih vrsta labella, puno snova zhelja nadanja i njihovih ostvarivanja, i svih onih velikih i malih sitnica gluposti i chudesa koje nam sakupljene chine zhivot.

... i naravno da te oteramo vishe na tu Kubu da se odmorimo od tebe malo :mrgreen:


srecjan rodjendan.... tj. feliz cumpleaños :***




[SIZE=-2]PS> ako je neko otvorio temu pre mene, ko shto mi se vecj jednom desilo, neka je obrishe momentalno, ali momentalno. ja ovu ne sklanjam. i ja cju prvi da chestitam sofchetu rodjendan.[/SIZE]
 
hvala...


ah...ja sebi zelim da odem na ovakav party..
hotel-cayo-guillermo-sol-party-200.jpg
 
¡Ay, chica, feliz cumpleaños y mucha suerte con todo!Espero que vas a ír a Cuba muy, muy pronto, y que me diras cómo es Cuba de verdad.¡Las playas con arena de oro, y el cielo que es mas brillante del mundo!Las canciones de los Cubanos son canciones de la gente mas contenta que nunca. ¡Te deseo lo mejor!
 
au SofCHE, stari se polako... ;pPp
SreTan ti rodjendan, i daBOGda vishe otishla na tu Cubu da nam prestanesh da dosadjujesh s tim. ;p
Malo posjetish Havanu
Havana%20Cuba%20sunset%20101.jpg

pa Isla de la Juventud
isla_de_la_juventud_beach.jpg

malo na scuba-diving
cuba-isla-juventud.jpg


i obavezno nam poshaljesh razglednice. svima. ;p

enivej, osim Kube, zhelim ti da zayebesh josh puno Kikija, da zapalish josh puuno mirishljavih shtapicja, da se provodish sa sekama, i da budesh dobra tetka. :mrgreen:
i josh neshto svashta.. (((: bubim. :*
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top