TVOJA OMILJENA TELEVIZIJA:

VAŠA OMILJENA TELEVIZIJA:


  • Ukupno glasova
    55
  • Anketa je zatvorena .
loshe je staviti samo jednu opcijiu..na b92 gledam vesti,fudbal i jadransku..posto slabo inace gledam tv,onda mi je,ajde,b92 omiljena.mada,i na drugima navatam ponesto..recimo.shokkoridor na artu preporuchujem...najvechi carevi i debili,u isto vreme...
 
Dao sam glas BK televiziji jer smatram da su za nijansu iznad ostalih "Š" televizija koje se trenutno emituju.
Filmovi, serije, bolesni ctani filmovi i sportski program sa tv B-92 i sa tv PINKA ipak nisu pravo merilo vrednosti jedne televizije.
 
Da, ipak bih bila saglasna sa nekim sto rece da ih sve treba pogasiti osim RTSa. Mislim da sa odredjenom korekcijom programske seme tri programa nacionalne televizije mogu zadovoljiti publiku u kulturnom, obrazovnom, obavestajnom i zabavnom programu.
Ovo sto imamo toliko televizija a ni na jednoj nesto valjano za zadrzavanje paznje duze od sat vremena (na nekima ni 5 minuta) cista je glupost.
Bolje imati i jednu ali da valja.
 
Od nasih B92, mada to bas i ne gledam cesto.
Jedini kanali koji su meni stalno pusteni su MBC 2 i MBC 4 na satelitskoj. Dvojka emituje filmske hitove non-stop, a cetvorka najnovije serije i reaility show-e. Pustis i ne razmisljas u kakvoj govnjivoj zemlji mi zivimo...
 

Back
Top