TVOJA OMILJENA TELEVIZIJA:

VAŠA OMILJENA TELEVIZIJA:


  • Ukupno glasova
    55
  • Anketa je zatvorena .
Poštar: -Ko je od vas ovde prisutnih naručio bombaju ručne izrade? 8 )
-Gospođice MarijA... molim vas potpišite ovde... i ovde....
hvala i doviđenja! ; )

p.s. Maki, sutra treba da stigne i onaj ručni raketni bacač što si naručila od Vojske SCG! hehehe
 
TOMAX_2006:
I po mogućstvu ista onakva NATO bomba kakva je pogodila i zgradu RTS-a
Mislim da nema veće bruke od tv B92 koju finansira CIA... ali ovoj sadašnjoj vlasti to ne smeta
Svako veče gubi se slika .... i samo molim boga da njima ne dodele prenose f.utakmica sa svetskog prvenstva!
VRATITE NAM BK, SMRADOVI!!!!

Ne mogu da verujem da neko može ovako nešto da kaže :shock: pa neću ni da komentarišem. Inače, televiziji B92 trenutno po programskoj šemi ni jedna druga televizija ne može da priđe. Ni na jednoj drugoj televiziji ne postoji kvalitetniji program. Maksimalno je objektivna i profesionalna tv.
 
daka izvini sto cu ti ovo reci ALI "DALI SI TI LUD?" PRIJATELJU obektivne televizije nema profesionalna jeste ali o objektivnosti nema na tv-u ne samo kod nas nego bilo gde u svetu, a i tomax ima fix ideje svaka cast, mislim u pravu je za finansijere b92 ali zeleti smrt ljudima koj samo rade svoj poso je blago receno "bolesno". treba zeleti tako nesto onima koj njima naredjuju.
 
saladin:
daka izvini sto cu ti ovo reci ALI "DALI SI TI LUD?" PRIJATELJU obektivne televizije nema profesionalna jeste ali o objektivnosti nema na tv-u ne samo kod nas nego bilo gde u svetu, a i tomax ima fix ideje svaka cast, mislim u pravu je za finansijere b92 ali zeleti smrt ljudima koj samo rade svoj poso je blago receno "bolesno". treba zeleti tako nesto onima koj njima naredjuju.

Naravno da ne postoji potpuna objektivnost ali je B92 maksimalno (koliko se može) objektivna. Ova tv mi je mnogo više pouzdana (što se informativnih emisija tiče) od drugih televizija i možemo da vidimo pravo istraživačko novinarstvo za razliku od "manekenskog" na drugim stanicama.
 
B92 je profesionalna televizija sa mnogo kvalitetnog programa (u tom pogledu je daleko ispred nekih drugih televizija). Međutim problem se javlja kada se govori o nekim zločinima (npr. koje smo mi činili prema muslimanima i dr) pred kojima svi žmure još uvek i ne žele da se suoče sa prošlošću. Mislim da je to opet neko stanje izolacije. I neko stanje u kome vi niste raščistili sa onim što je bila vaša prošlost. Zbog toga i zbog sličnih stvari ljudi pomisle da je B92 antisrpska tv. i odatle kreću i mnoge pretnje. To je kodiran govor prepoznatljiv još iz doba '90 – ih. Ovde se sve svodi na nacionalnu netrpeljivost i odmah prorade ustaše, četnici, odmah proradi ta vrsta poziva na linč. To je sasvim uobičajena stvar u ovakvim zemljama kao što smo mi. Dobar deo rečnika koji pored ostalog B92 naziva antisrpskom tv dolazi od zvanične političke elite, posebno iz Skupštine.
To nije ništa specifično, ali treba naći način da se društvo suprotstavi tome.
 
saladin:
daka izvini sto cu ti ovo reci ALI "DALI SI TI LUD?" PRIJATELJU obektivne televizije nema profesionalna jeste ali o objektivnosti nema na tv-u ne samo kod nas nego bilo gde u svetu, a i tomax ima fix ideje svaka cast, mislim u pravu je za finansijere b92 ali zeleti smrt ljudima koj samo rade svoj poso je blago receno "bolesno". treba zeleti tako nesto onima koj njima naredjuju.

Ljudi kako ne shvatate da ste idioti...Pa vi ni ne znate sta ste napisali...CIA (central inteligence agency - nemojte mi zameriti za los speling) , centralna obavestajna sluzba amerike, i moze i sme da finansira samo obavestajne akcije u okvirima amerkike, i obavestajce i n jihove troskove u inostranstvu...Ona ima toliko mali budzet za svoje potrebe da ne bi mogla da finansira niti jendu televiziju a kamoli neku malu tv u nekoj tamo Srbiji.Ako zaista zelis da znas ko ih finansira, obrati se svima koji se na b92 reklamiraju.Ako se setis, do pre 4 godine b92 nije imala reklame jer je dobijala novac od soros fonda, norveske i svajcarske vlade (ove sve organizacije ne da nemaju veze sa amerikom , nego...)Danas ima reklame samo zato sto su im svi uskratili pomoc i b92 se finansira potpuno sama.To je i potvrdjeno izjavama a ako te zanima posalji poruku Veranu Maticu, pa ce ti reci kako se finansiraju (stvarno je moguce - ja probao)...itd!
 

Back
Top