Da li horoskopski znaci mogu biti problem u jednoj vezi?

Gost
Moze li to dosta da utice na jednu vezu?Ja sam Blizanac a moj suprug je Bik.Zajedno smo 9 godina,imamo dvoje dece,volimo se i ne bi mogli jedno bez drugog.A isto tako smo oboje tvrdoglavi i cesto se zakacimo oko sitnica.Sto me strasno nervira,jer se uvek na kraju pomirimo kao da se nista nije desilo.Uvek ista pesma "izvini,obecavam da cu biti drugaciji,da necu vredjati i td".Previse se nerviram i znam da to nije dobro,samo ne znam, kako da resim ovaj problem.Kada se posvadjamo, on me uvredi do te mere, da mi se smuci cim ga pogledam.Mrzim, sto me ponekad opsuje,kaze mi da sam guska i takve neke gluposti koje ranije nije govorio.Ponekad pomislim, da je razvod najbolje resenje a onda se odvojimo na kratko,par nedelja.On ostaje da radi a ja posto su mi deca jos mala i ne radim,cesce idem sa njima na selo kod babe i dede.Tada mi toliko nedostaje,jednostavno ne mogu da zamislim zivot bez njega.Kada se vidimo mislim, da nema srecnije osobe od mene ali posle nekog vremena opet dodje do nekog nesporazuma.Znam ,da bi svaka veza i brak bili pomalo monotoni, bez sitnih svadjica ali kada se to stalno desava bez ikakvog razloga onda to strasno boli.Kada je horoskop u pitanju ova dva znaka ne idu jedno uz drugo,bar sam tako cula od prijateljica.Da li je to tacno?Ima li neko slican problem i kako sa time izlazi na kraj.Pokusala sam sve ali i dalje se vracamo na isto.Mislim, da nas vise vezuje stras od bilo cega drugog i da smo samo zbog toga,jos uvek zajedno.Sto se toga tice, ni za sta na svetu ga ne bi ostavila ali sta je sa razumevanjem i postovanjem koje je meni takodje jako bitno.Potreban mi je savet,unapred zahvalna!
 
Samo strpljenja i takticki... moja mama mi je rekla (ona Strelac tata Sokrpija i nikako se ne slazu ali su 27 godina u braku) moras da napravis selekciju podataka koji ti ulaze u glavu. Znaci veliki propuh - ovde uslo ovde izaslo... udahnes brojis do 168445684 ako treba i polako takticki sve ce na kraju biti po tvom. Naravno ako su u pitanju sitnice. Ako su velike stvari u pitanju spusti loptu sedi i razgovaraj. sto budes tisa to ce te on bolje slusati! :wink:
 
Astrologija

Sociološki sistem koji deli ljude na dvanest tipova životinja i predmeta. Da li je moj karakter sličniji kasici ili viljušci? Ako sam u horoskopu grejalica, moja je narav topla ali troši mnogo energije i novca da bi bila to što jeste. Ljudi iz moje okoline podeljeni su na dvanest tipova: kašike, viljuške, grejalice, zabe, rovce, smrdibube, osigurače, gliste, nilske konje, bubašvabe, tampone i pendreke. Svakome je po rođenju određeno kakav će biti u životu, a na to je uticao raspored nuklearnih reaktora na planeti. Pored toga, moj podznak me bliže određuje, pa konačno ljude mogu da podelim na 144 opšta tipa, zavisno od kombinacija znaka i podznaka. Tampon-pendrek tip ličnosti imaće neugodnosti u ljubavi, ali će biti nezamenjiv u pitanjima sado-mazohizma i heklanja. A sve što treba da uradim u životu je da pratim raspored nuklearnih reaktora i zaključujem šta me čeka. To je posebna mudrost u koju nisu svi upućeni, ali je od najveće koristi jer mi otkriva sudbinu.



(sa jednog sajta) :wink:
 
mishica:
Astrologija

Sociološki sistem koji deli ljude na dvanest tipova životinja i predmeta. Da li je moj karakter sličniji kasici ili viljušci? Ako sam u horoskopu grejalica, moja je narav topla ali troši mnogo energije i novca da bi bila to što jeste. Ljudi iz moje okoline podeljeni su na dvanest tipova: kašike, viljuške, grejalice, zabe, rovce, smrdibube, osigurače, gliste, nilske konje, bubašvabe, tampone i pendreke. Svakome je po rođenju određeno kakav će biti u životu, a na to je uticao raspored nuklearnih reaktora na planeti. Pored toga, moj podznak me bliže određuje, pa konačno ljude mogu da podelim na 144 opšta tipa, zavisno od kombinacija znaka i podznaka. Tampon-pendrek tip ličnosti imaće neugodnosti u ljubavi, ali će biti nezamenjiv u pitanjima sado-mazohizma i heklanja. A sve što treba da uradim u životu je da pratim raspored nuklearnih reaktora i zaključujem šta me čeka. To je posebna mudrost u koju nisu svi upućeni, ali je od najveće koristi jer mi otkriva sudbinu.



(sa jednog sajta) :wink:


jaoj mishonjo................pa gde ovo nadje............hahahahahaha
 
Princeza:
Samo strpljenja i takticki... moja mama mi je rekla (ona Strelac tata Sokrpija i nikako se ne slazu ali su 27 godina u braku) moras da napravis selekciju podataka koji ti ulaze u glavu. Znaci veliki propuh - ovde uslo ovde izaslo... udahnes brojis do 168445684 ako treba i polako takticki sve ce na kraju biti po tvom. Naravno ako su u pitanju sitnice. Ako su velike stvari u pitanju spusti loptu sedi i razgovaraj. sto budes tisa to ce te on bolje slusati! :wink:
Uglavnom se prepiremo oko sitnica.To sto ti kazes i moja majka mi stalno govori.Nadam se,da cu resiti ovaj,nazovimo ga problemcic koji strasno nervira i uvek ume da me rastuzi.Veoma sam osetljiva i lako me je povrediti.Koliko puta sam mu samo napomenaula da cu ga ostaviti,ne vredi on je i suvise neozbiljan da bi u to poverovao.Uvek mi govori, kako me voli i da me nece pustiti da odem,jer smo mu ja i deca najvazniji u zivotu i da on, bez nas ne bi imao nikakvog smisla.Kaze da sam blesava, sto se zbog njega nerviram,jer sve sto prica u trenutku kada se oko necega svadjamo,nije nista ozbiljno vec to tako deluje,zbog toga sto je nervozan.Tolerisem i popustam, ali nekada ne mogu da se uzdrzim pa se posvadjamo.Kao i svaki roditelj,trudim se i zelim da mi brak uspe.Volela bi vise od svega da moja deca,odrastu u porodici koja je ispunjena ljubavlju a ne svadjama.Kada smo sami mislimo na sebe, kada imamo decu onda su ona na prvom mestu.Kada bolje razmislim znam da ima i gorih problema od ovog.Jednostavno sam osecala potrebu, da ovo nekome kazem i verujte da mi je mnogo lakse.Hvala tebi i ostalima na savetu a ako neko ima jos nesto da doda,rado bi procitala vase komentare.Pozdrav za sve Vas!
 
Pozdrav! ja sam u horoskopu jarac, muž je devica. Imamo dvoje dece i u osnovi mnogo stvari koje nas vezuju ali smo dva sveta, zbog čega imamo mnogo problema.Koliko god ovakvih perova da sam srela, svi imaju isti problem ali su jako dugo zajedno.Nikada mi to nije bilo jasno :roll: uglavnom kažu da se suprotnosti privlače, meni to baš i ne odgovara, jer ako si sa nekim, onda podrazumevam jednu dušu a dva tela.Mada bez obzira na sve, čini mi se da jedino Devica ume da se suoči sa težinom jednog Jarca u podznaku Riba Vodolija i Jarac :?:
 
merry:
Moj otac vaga, majka jarac;
Ja vaga, moje voljeno bice jarac;
Zvezde kazu ni pod tackom razno, moji roditelji do groba bili zajedno i to se super slagali, sad da li cemo i mi ne znam al vec 7 godina čepo traje.
Prema tome - opusti se, a u zvezde gledajte zajedno uzivanja radi i zabave :lol:

ej pa nije horoskop samo znak...a podznak, a aspekti.. ;) u japanu se gleda horoskop osobe pri dodeljivanju radnog mesta, he
 
Astrologija

Sociološki sistem koji deli ljude na dvanest tipova životinja i predmeta. Da li je moj karakter sličniji kasici ili viljušci? Ako sam u horoskopu grejalica, moja je narav topla ali troši mnogo energije i novca da bi bila to što jeste. Ljudi iz moje okoline podeljeni su na dvanest tipova: kašike, viljuške, grejalice, zabe, rovce, smrdibube, osigurače, gliste, nilske konje, bubašvabe, tampone i pendreke. Svakome je po rođenju određeno kakav će biti u životu, a na to je uticao raspored nuklearnih reaktora na planeti. Pored toga, moj podznak me bliže određuje, pa konačno ljude mogu da podelim na 144 opšta tipa, zavisno od kombinacija znaka i podznaka. Tampon-pendrek tip ličnosti imaće neugodnosti u ljubavi, ali će biti nezamenjiv u pitanjima sado-mazohizma i heklanja. A sve što treba da uradim u životu je da pratim raspored nuklearnih reaktora i zaključujem šta me čeka. To je posebna mudrost u koju nisu svi upućeni, ali je od najveće koristi jer mi otkriva sudbinu.



(sa jednog sajta) :wink:

Upravo tako. Problemi se ne resavaju tako sto pronalazimo spoljasnje faktore koji ih, navodno, izazivaju. Valjda treba da pogledamo u sebe, da razmisljamo o nasim odnosima sa drugim ljudima, da razgovaramo, a ne da gledamo u pasulj, citamo horoskop ili za sopstvene probleme krivimo lose vreme, ekonomsku krizu, zvezde...
 
Moze li to dosta da utice na jednu vezu?Ja sam Blizanac a moj suprug je Bik.Zajedno smo 9 godina,imamo dvoje dece,volimo se i ne bi mogli jedno bez drugog.A isto tako smo oboje tvrdoglavi i cesto se zakacimo oko sitnica.Sto me strasno nervira,jer se uvek na kraju pomirimo kao da se nista nije desilo.Uvek ista pesma "izvini,obecavam da cu biti drugaciji,da necu vredjati i td".Previse se nerviram i znam da to nije dobro,samo ne znam, kako da resim ovaj problem.Kada se posvadjamo, on me uvredi do te mere, da mi se smuci cim ga pogledam.Mrzim, sto me ponekad opsuje,kaze mi da sam guska i takve neke gluposti koje ranije nije govorio.Ponekad pomislim, da je razvod najbolje resenje a onda se odvojimo na kratko,par nedelja.On ostaje da radi a ja posto su mi deca jos mala i ne radim,cesce idem sa njima na selo kod babe i dede.Tada mi toliko nedostaje,jednostavno ne mogu da zamislim zivot bez njega.Kada se vidimo mislim, da nema srecnije osobe od mene ali posle nekog vremena opet dodje do nekog nesporazuma.Znam ,da bi svaka veza i brak bili pomalo monotoni, bez sitnih svadjica ali kada se to stalno desava bez ikakvog razloga onda to strasno boli.Kada je horoskop u pitanju ova dva znaka ne idu jedno uz drugo,bar sam tako cula od prijateljica.Da li je to tacno?Ima li neko slican problem i kako sa time izlazi na kraj.Pokusala sam sve ali i dalje se vracamo na isto.Mislim, da nas vise vezuje stras od bilo cega drugog i da smo samo zbog toga,jos uvek zajedno.Sto se toga tice, ni za sta na svetu ga ne bi ostavila ali sta je sa razumevanjem i postovanjem koje je meni takodje jako bitno.Potreban mi je savet,unapred zahvalna!


Ima ljudi koji poštuju i one koji ne poštuju astrologiu. (ne kažem veruju, nije to religija). Sa ovim pitanjem možeš posetiti taj pdf. (nisu u pitanju samo znakovi, ima tu još dosta činilaca)

Druga opcija, koju astrologija nikako ne isključuje, naprotiv, je bar psiholog, ako ne i bračni savetnik.
Što se tiče astrologije, to sa tim predviđanjima...ne bih znala, ali ako bi upoznala osnovne osobine nekog znaka, možda bi mogla bolje da razumeš šta ti se dešava.

U svakom slučaju, u tvom postu ima nekoliko stvari koje ne bi trebalo da se dešavaju, i koje zahtevaju popravku.... a par dooobrih razgovora vam svakako ne ginu - bolje pre, nego kasnije, da se vaš međusobni odnos ne bi previše pokvario, jer je tada problem i razgovarati. Srećno.:bye:
 
Poslednja izmena:
taote ne verujem da osoba koja je postavila temu 2003 istu pomno ceka da se pojavi na listi pracenih tema u 2008 :lol:


:hahaha::hahaha::hahaha: Pa ko je ožive da mu...:rotf: A i ja, ne gledam datum, pa "ubola" baš...:dash:
Ova je do sada već rešila problem, sigurno!:lol:

(obično, kad sam prvi put na nekoj temi volim da vidi radi čega je pokrenuta, pa pročitam prvi post)
Al' da ne bude džaba uskrsnuta tema: Ne verujem da horoskopski znaci mogu da pokvare ili poprave vezu..mogu samo da pokažu gde je uzrok nerazumevanja... a ostalo ipak mora svako sam da odradi. Nema ništa dok se čovek dobro ne potrudi.
 
Poslednja izmena:

Back
Top