ISPLATI SE BITI "KUCKA"

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
o.gif
duvek ste svima "išli niz dlaku"? Ne brinite. Prema tvrdenju Re Lindzi i Dajane Rouv, pisaca knjige "Kako biti savršena kucka", "zametak kucke krije se u svakoj ženi". Da bi dani vaših neuspeha zauvek prošli ne morate biti agresivni, vec, kako to psiholozi nazivaju - asertivni.


Jednostavnije receno, isplati se biti kucka...




ovo sa nasla pa sam zelela i vas da pitam koliko ste vi u sustini KUCKE i gde ste najvise..........prema kome ste naj-gore

-na poslu
-sa parama
-sa bivsim suprugom
-sa dechkom
-u braku
-prema svojim roditeljima
-prema njegovim roditeljima
-prema prijateljima
-prema neprijateljima


.....................ili ne znate da kazete ono NE, nista naucili jos to,nista jos dozvolili maloj "kuckici" da ispliva na povrsinu
 
Večita težnja žena da kontrolišu svoj život, pa onda idu u krajnjost i teraju sebe da budu kučke. To im donosi još više nevolja, a onda one još jače žele da budu kučke kako bi se odbranile od napada spolja. I sve tako u krug........
 
bobba:
hm

a zasto se ne bi isplatilo biti malo kucka


Malo... tu ume biti simpaticno, ali previse je zaista previse.
Jedan moj poznanik je posle raskida sa devojkom koju je zaista voleo, izjavio da mu je poterbna neka kucka da ga ponizava i maltretira. Kao... to bi mu prijalo, dakle, i kucke imaju svoju svrhu u lancu "ishrane".
 
ISPLATI SE BITI "KUCKA"


naravno da se isplati,pogledaj oko sebe kako se tipovi otimaju za sto bolju kuchku,sto si gora kuchka to bolje prolazis u zivotu ..ovo se odnosi na ribe EXTRA izgleda koje su svesne svoje lepote(spoljasnje)a koje su po ponasanju ravne smradovima a obicno gledaju zivot kroz novac ...pa moze im se kad su extra ribe a znate ko je muskarcina? onaj ko uspe ne da je ima vec da je "ukroti"!
oni koji su bili sa kuchkom znaju dobro o cemu pricam ...
 
rei_zulu:
naravno da se isplati,pogledaj oko sebe kako se tipovi otimaju za sto bolju kuchku,sto si gora kuchka to bolje prolazis u zivotu ..ovo se odnosi na ribe EXTRA izgleda koje su svesne svoje lepote(spoljasnje)a koje su po ponasanju ravne smradovima a obicno gledaju zivot kroz novac ...pa moze im se kad su extra ribe a znate ko je muskarcina? onaj ko uspe ne da je ima vec da je "ukroti"!
oni koji su bili sa kuchkom znaju dobro o cemu pricam ...
Izvini ali koji se to tipovi lome oko kucke? (mislim ne ove nase :lol: ) Ja bezim od kucki u sirokom krugu... Mene interesuje dobrota... Kucke se zahebu u zivotu samo tako...
 

Back
Top