splavarenje

ILO

Aktivan član
Poruka
1.059
Htela bih da idem na splavarenje. Svi kazu da je Tara super, ali po onome sto sam ja nasla, malo mi je skupo. Zato bih isla na Ibar ili Lim. Da li je neko isao, da mi prenese svoje utiske sa ovih reka, i da mi preporuci neku agenciju ili likove koji to organizuju.
 
ILO:
Htela bih da idem na splavarenje. Svi kazu da je Tara super, ali po onome sto sam ja nasla, malo mi je skupo. Zato bih isla na Ibar ili Lim. Da li je neko isao, da mi prenese svoje utiske sa ovih reka, i da mi preporuci neku agenciju ili likove koji to organizuju.

www.splavarenje.co.yu, rafting klub alfa
www.tifran.org, klub ekstremnih sportova tifran

a na tari je otvaranje sezone sad za 1. maj :lol:
 
ILO:
Htela bih da idem na splavarenje. Svi kazu da je Tara super, ali po onome sto sam ja nasla, malo mi je skupo. Zato bih isla na Ibar ili Lim. Da li je neko isao, da mi prenese svoje utiske sa ovih reka, i da mi preporuci neku agenciju ili likove koji to organizuju.

Pa dobro dosla u klub!

Tifran je zadnji vikend bio na Vrbasu u Banja Luci . Posto najverovatnije necemo otici u Sloveniju na takmicenje predlog je da za vikend 06.07.maj odemo na Taru .KES "Tifran"
neradi komercijalu , kao clan kluba placas troskove prevoza i hrane i to je sve.Za vikend
12.13.14 maj idemo na regatu na Limu koju bih svima toplo preporucio kako zbog Lima koji je u to vreme izuzetan tako i zbog ekipe koja dolazi .
U svakom slucaju posetite www.tifran.org
ili pisite na info@tifran.org
pozdrav Vodeni!!
 

Back
Top