Error opening page...

ArkantoS-Vrbas

Aktivan član
Poruka
1.615
Ovaj problem sam resio vrlo jednostavno < Reinstall windows XP > no medjutim, mislim da postoji i neko jednostavnije resenje...

PROBLEM:

Ni jedan web browser, sem Opera-e, nije hteo da mi ucita NIJEDNU, ali ponavljam NIJEDNU web stranicu... Prvi put kada mi se taj problem pojavio, uspeo sam da ga resim koristeci SPYBOT, search and destroy, no medjutim kada mi se taj problem ponovo pojavio, ni jedan SPYWARE program mi nije pomagao...
Znaci, samo Opera je htela da ucita internet, ostali programi prijavljuju sve kao da nisam konektovan. Takodje, zaboravio sam da kazem, nisu se samo browseri ponasali kao da sam offline. Svi programi koji su zahtevali Update, kao i igre tipa WarCraft Battle.net, prikazivali su isti problem....

Posle reinstala je sve OK, ali me zanima sta sam MOGAO da uradim, i sta da uradim ako mi se problem ponovi??? :confused: :confused: :confused:
 
pa sa notepadom
tu se nalaze imena sajtova pretocena u njihove ip adrese, i to inace sluzi za brzi pristup nekom sajtu, a to zlonamerni programi zloupotrebljavaju, npr ti napises google.com, a on iz tog fajla iscita nestodrugo.com
 

Back
Top