zaljubljena u najboljeg druga

ne govori!!!

Ja sam imala slicnu situaciju. NE GOVORI!!!

Ako mislis da ima neke sanse, probaj da mu to stavis do znanja "suptilnije", postavi se prema njemu kao devojka/zena ne kao drugarica. Obicno to "govorenje" oduzme na spontanosti i prirodnosti, ako i on ima neka osecanja prema tebi bolje je da mu se jave "sama od sebe", jer ce poceti da te gleda na taj nacin, nego da ga posednes lepo za sto, kazes sta imas i sad: aj sta ti na to kazes.

Kazem ti, imala sam tu situaciju. Nisam rekla. Trebalo je malo vremena, ali je doslo na svoje.

Treba on sam da te pozeli, ne da se oseca kao da sad "treba/mora" da ima nesto s tobom, da treba/mora da reaguje.

Ne govori!
 
Imam iskustvo, ali je to meni rekao drug...Nije bilo lako...Nisam zelela da ga izgubim a nisam mogla sa njim...Nekako sam ga odbila, ali na srecu to nije uticalo na nase druzenje...I danas smo prijatelji...Verujem da mu je trebalo mnogo hrabrosti da to uradi...
Ne znam, mislim da treba reci ili pokazati pa sta bude...
 
Ma slobodno mu reci otvoreno, ali malo uvrnuto (onako kako vi zenske znate) ne bas direktno, kao: ja sam zaljubljena u tebe (on ce sigurno reci: ma zabole me), vec onako u razgovoru, kada se setate i caskate i pocni sa pricom u o momcima, on ce tada o devojkama i ti mu mozes nagovestiti u fazonu: ja mastam da sretnem decka sa tim i tim osobinama (ne nabrajaj mnogo), pametnog i u svemu pravog muskarca a opet meni bliskog... pa se nasmesi (nasmej se kao da lupas gluposti) i reci mu: sve te osobine Ti vec posedujes, boze, lupam gluposti, pomislices da sam se zaljubila u tebe, ali ovo sto tebi pricam ne bih rekla ni svom decku (pa ga pogledaj direktno u oci) ti bas umes da Mi pridjes (zadrzi malo pogled)...

Ne forsiraj dalje razgovor, vec prati kako ce on nastaviti, mozda je stidljiv a ti sigurno ne bi izgubila druga a mozda te samo vidi kao drugaricu (ne zeli nista s tobom)... kada se rastajete, reci mu da je divan decko (pogledaj ga malo znacajno, direktno u oci i obavezno se osmehni), reci mu da ces ga zvati (na nesto neobavezno) itd... ovo ti je ispocetka, dalje probaj sama i nastavi da mu laskas (muskarci to vole, samo, ne preteruj, jer ako je pametan i siguran u sebe, moze pomisliti da ga podyebavas i pocece da sumnja a to ide ka tome da te izbegava, mada...).

Pre svega, mislim da ti se svidja, jer je mozda jedini muskarac, kome si pruzila priliku da ti se priblizi i da sa njim pricas bez nekih obaveza a eto, bas kod tebe su se javila osecanja.

Ovo sto sam ti napisao je samo nacin davanja povoda, jer i on mozda o tebi to isto misli, ali nikako da krene.
 
joj to je malo zeznuto.a koliko ste ok,mislim prisni?sta da ti kazem,ja ne bih imala petlju.ako se vec odlucis bolje da sacekas odgovarajucu situaciju ili da ispadne da se slucajno poljubite pa onda odlucite ili da predjete preko toga ili da se smuvate. :roll: mada se u principu slazem sa larom
 

Back
Top