prosnja za Peru

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

latica

Ističe se
Poruka
2.095
Aman Pero kako ne kontas da je to sve samo maska, da sam ja ustvari jako zaljubljena u tebe samo neznam kako to da pokazem,kao i sve ostale zene sa foruma, veruj one samo hoce da zametnu trag tim svojim lezbejstvom,i zato predlazem da se sve ovde jave i izraze svoja iskrena osecanja prema tebi.Pa ces ti doneti odluku
 
latica:
Aman Pero kako ne kontas da je to sve samo maska, da sam ja ustvari jako zaljubljena u tebe samo neznam kako to da pokazem,kao i sve ostale zene sa foruma, veruj one samo hoce da zametnu trag tim svojim lezbejstvom,i zato predlazem da se sve ovde jave i izraze svoja iskrena osecanja prema tebi.Pa ces ti doneti odluku


IZVINI LATICE
ali sve zene/cure ovog foruma ne dele isto misljenje sa tobom
Pero meni nikada nista lose nije rekao, cak je bio jako fini sa mnom , izmenjali smo jako mnogo mailova pa to mogu da kazem
ti njega ne poznajes kako treba


pozdrav za Peru :D
 
latica:
Aman Pero kako ne kontas da je to sve samo maska, da sam ja ustvari jako zaljubljena u tebe samo neznam kako to da pokazem,kao i sve ostale zene sa foruma, veruj one samo hoce da zametnu trag tim svojim lezbejstvom,i zato predlazem da se sve ovde jave i izraze svoja iskrena osecanja prema tebi.Pa ces ti doneti odluku
Aman Latice pa gde si ti videla da se prosi na forumu... a i prosnja ti nije bas neka originalna... daj ubaci malo romantike... :lol:

Latice sto se previse opterecujes sa forumom, ako nekog ne volis jednostavno mu se ne obracas...
Nista barbike, a? :lol:

Sad ce biti ono mladozenja zbrisao u vidu blica... :lol: al stvarno moram da idem kod druga na uskrs... :lol:
 
latica:
Aman Pero kako ne kontas da je to sve samo maska, da sam ja ustvari jako zaljubljena u tebe samo neznam kako to da pokazem,kao i sve ostale zene sa foruma, veruj one samo hoce da zametnu trag tim svojim lezbejstvom,i zato predlazem da se sve ovde jave i izraze svoja iskrena osecanja prema tebi.Pa ces ti doneti odluku

ne mosh ti da bidnesh zaljubljena u peru kad sam ja prva doshla :!: :razz:
on je moj, moj i samo moj :!: :twisted:
ee kako chovek mora da se bori za svog choeka, nemosh od ovih silnih lezbejaka doci do izrazhaja :mrgreen:
 
Овај Пера је изгледа неки жешћи лик на форуму чим му је посвећена оволика пажња. Шта бих дао да сам као он.
 
Mozda je tema mogla da se zove "Pljunite Peru"... mislim... preteraste ga...
OK, ako ga volis, nadji se negde sa njim, zasto od toga praviti sprdacinu i pozivati ljude na ovakav naci na pljuju bilo koga... sramota... breeee...
Praznik je... nije u duhu danasnjeg dana opravljati sprdacinu od bilo cijih mana... Nije da branim Peru, nemam razlog da ga volim, kao i ni da ga mrzim... forumas, kao i svi ovde...

Sta je latice, jesi li postala pametnija posle ove teme? Da ti ispred imena nije izrasla neka titula ili ti je odjednom skocio IQ?
Ili si ti ona savrsena, koja se ceka i sanja, a da se to do sada nije dalo primetiti.
 
raindog:
ijeee al si nam rekao sad :roll:
btw nije svima praznik, a taman i da jeste nije ni prasnizno proseravanje u duhu istog

fuj !


OK tvoj praznik je prosao... ali problemi nisu, oni su ostali... a nece ni proci ako napises hiljade novih reci punih inata i gluposti, ili taman pljuvala po Perici dok ne razvalis tastaturu, oni ostaju i traju...
Mada... znas ti to i sama...
 
nikodim:
OK tvoj praznik je prosao... ali problemi nisu, oni su ostali... a nece ni proci ako napises hiljade novih reci punih inata i gluposti, ili taman pljuvala po Perici dok ne razvalis tastaturu, oni ostaju i traju...
Mada... znas ti to i sama...

e nikodime ajd malo iskuliraj,
niko ne pljuje peru, vidish da mu posvecujemo pazhnju, a on to najbolje obozhava :mrgreen:

garant ti krivo shto ti nisi toliko inspirativan :mrgreen:
 
Cupavka:
Drz' se Pero... ne upadaj lako u zamke provokacija :)... misli srecne reci ...
Ma sve ti je to "Becka" skola... meni dobro poznata... :wink:

Jel to onaj mp3 predlog

Here's a little song i wrote,
you might want to sing it note for note,
don't worry, be happy

in every life we have some trouble,
when you worry you make it double
don't worry, be happy

i give you my phone number,
when your worried, call me,
i make you happy

don't worry, be happy

aint got no cash, aint got no style,
aint got no gal to make you smile
but don't worry, be happy

cos when you worry, your face will frown,
and that will bring everybody down,
so don't worry, be happy

don't worry, it will soon pass whatever it is,
don't worry, be happy,
i'm not worried

don't worry, be happy now...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top