Odabirate

Prilikom odabira birate:

  • Koplikovanije do voleti

  • Prostije do karati


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Da li prilikom biranja partnera sa kim cete biti,
gledate da odaberete osobu koju bi mogli voleti ali je komplikovano do nje doci... ili birate onu osobu kod koje bi mogli doci do sto brzeg sexa...
 
Meni nista nije jasno... mada mogao si da stavis i trecu stavku, u vidu nekog kompromisa, dakle ni "koplikovano" ni "do karati". Oprosti Pero ne mogu i ne umem da glasam po ponudjenim kriterijumima.
 
latica:
Perin recnik, Perina filozofija, Perina istorija, PERINA PRAVILA :lol:
Uh, cek ovo je zastrasujuce.Zamislite taj svet :lol:
Wow stvarno ti je Pera u glavi... lepo lepo... :lol: Mastaj o tom svetu... :lol: Sve ti pada na pamet samo ti krevet ne pada na pamet... :lol: Al filozofija... :lol:

Nego aj da te ne provociram... Opet ces zapeniti pa cemo poceti da se vredjamo... moram da pazim da te ne guram u tom pravcu...
 
nikodim:
Meni nista nije jasno... mada mogao si da stavis i trecu stavku, u vidu nekog kompromisa, dakle ni "koplikovano" ni "do karati". Oprosti Pero ne mogu i ne umem da glasam po ponudjenim kriterijumima.
E pa ne moze izmedju...
Zamisli da imas dve devojke ispred sebe... Jednu koju bi mogao da volis... ali ces tesko dovi do nje... I jednu sa kojom ces odma spavati ali je neces nikad voleti.... Koju biras?
Nadam se da sam sad pojasnio....
 
Petar_Pan:
E pa ne moze izmedju...
Zamisli da imas dve devojke ispred sebe... Jednu koju bi mogao da volis... ali ces tesko dovi do nje... I jednu sa kojom ces odma spavati ali je neces nikad voleti.... Koju biras?
Nadam se da sam sad pojasnio....


Ebes ga... to zavisi od situacije, zar ne? Uzeces ono sto ti bude potrebno u tom trenutku... Mislim, ne verujem da neko ima konstantu potrebu ili za sexanjem ili za ljubovisanjem, nesto ce uvek biti deo mastanja.
Sendvic sa dve plavuse ili jedna koja voli do groba... Sendvic sa dve plavuse, ipak deluje bolje. OK Pero ubedio si me glasacu za sendvic. :idea:
 
nikodim:
Ebes ga... to zavisi od situacije, zar ne? Uzeces ono sto ti bude potrebno u tom trenutku... Mislim, ne verujem da neko ima konstantu potrebu ili za sexanjem ili za ljubovisanjem, nesto ce uvek biti deo mastanja.
Sendvic sa dve plavuse ili jedna koja voli do groba... Sendvic sa dve plavuse, ipak deluje bolje. OK Pero ubedio si me glasacu za sendvic. :idea:
Eto vidis da kad malo upotrebis mozak mozes doci do odgovora... dal i do sendvica... to je diskutabilno... :lol:
 
Petar_Pan:
Da li prilikom biranja partnera sa kim cete biti,
gledate da odaberete osobu koju bi mogli voleti ali je komplikovano do nje doci... ili birate onu osobu kod koje bi mogli doci do do sto brzeg sexa...

Vidim da si se poprilično namučio da sastaviš rečenicu..
Pero razumljivo je šta si hteo,nego si se upleo u višak reči...
To znači da slabo čitaš (bez uvrede) ili da si slabije obrazovan..
Ili si prespavao sve važnije lekcije iz srpskog jezika...
 
Psihologue:
Vidim da si se poprilično namučio da sastaviš rečenicu..
Pero razumljivo je šta si hteo,nego si se upleo u višak reči...
To znači da slabo čitaš (bez uvrede) ili da si slabije obrazovan..
Ili si prespavao sve važnije lekcije iz srpskog jezika...
Hehe vid stvarno... nisam ni primetio... no whatever... stamparska greska...
 
Psihologue:
I najbitnije.Ne kaže se ODABIRATE nego ODABERITE..
Ne ovo nisi razumeo... dobro je napisano... Kontam da se odgovarajuci naglasak na reci ne moze cuti preko slova... ali ipak i bez pola mozga se moze skontati sta je receno...

Ali evo da ti prevedem... Odabiram, odabiras, odabiramo, odabirate...

Ti si naravno svoje odabrao... sad samo tako... "lektorises" po forumu...
 
Petar_Pan:
Tvoj glas za prostije do karati... hvala...
Pretpostavlja se da ce svaka dati samo kasnije...
Dati.. koji izraz... Znas ti bolje od toga da to nije samo "dati" nego i primiti... :wink:

Ma sta kasnije bre Pero.Cim ugleda tvoje obrascice,oma sada oma :lol:
Naravno da mi je Pera u glavi.Sad to javno objavih i ako me odbije gotovo je sa mojim zivotom.Molim vas za koju molitvu ako primetite da nema mojih postova na forumu.
 
ja ne znam da li bi nekog mogla da volim dok se ne upustim u vezu sa istim...tako da proracunavam sa strane, da vagam, merim, obracunavam - to je sranye...
a ne upustam se u veze ako mi se neko ne svidi skroz...
dakle, nemam dileme "samo karanye" ili "samo ljubav"...to je dilema ljudi koji nemaju ni jedno ni drugo...
 
latica:
Ma sta kasnije bre Pero.Cim ugleda tvoje obrascice,oma sada oma :lol:
Naravno da mi je Pera u glavi.Sad to javno objavih i ako me odbije gotovo je sa mojim zivotom.Molim vas za koju molitvu ako primetite da nema mojih postova na forumu.
E nije to dovoljno samo objaviti... potrebno je takvo osecanje i preneti nekom... osecanje... :wink:
Mlada si jos nemoj da se ubijas... Sta bi novosadjani radili bez tvog gracioznog hoda u minicu... :wink:
Necu ni da te odbijem ni da te neodbijem... samo cu te smatrati trenutno za neozbiljnu... :razz:
 

Back
Top