Edmonton
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Edmonton

Početnik
    Učlanjen
    19.04.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Edmonton

Ocekujem da se poyitivno rijesi moja aplikacija za iseljenje u Kanadu tj. Edmonton.
    Ako neko ima informacija o tom gradu bio bi zahvalan da ih podijeli samnom.
    Koliko ima nasih ljudi tamo ,gdje se sastaju. Kako se snaci tamo sa porodicom ,ja i supruga sa troje djece i losim poznavanjem Engleskog jezika. Ako neko moze iz iskustva da mi kaze koliko djeci trba vremena da se prilagode tamo i kako da nastave skolavanje bez poznavanja jezika. HVALA

Ističe se klika (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

Question Re: Edmonton

Citat Original postavio iamworker
    Ocekujem da se poyitivno rijesi moja aplikacija za iseljenje u Kanadu tj. Edmonton.
    Ako neko ima informacija o tom gradu bio bi zahvalan da ih podijeli samnom.
    Koliko ima nasih ljudi tamo ,gdje se sastaju. Kako se snaci tamo sa porodicom ,ja i supruga sa troje djece i losim poznavanjem Engleskog jezika. Ako neko moze iz iskustva da mi kaze koliko djeci trba vremena da se prilagode tamo i kako da nastave skolavanje bez poznavanja jezika. HVALA
    Ja sam u blizini Edmontona, doduse proveo sa tamo samo jedno popodne pa ti ne mogu dati prave informacije o samom gradu. Nasih ima svuda pa i u Edmontonu, ali ja ih izbegavam, ne sastajem se po nasim klubovima niti me to zanimajer mu ga to dodje kao da sam u Srbiji a ja sam bas odande i pobegao zbog nasih ljudi i tog mentaliteta.
    Zato prijatelju, ako ides u Kanadu da bi se zatvorio u srpski geto, onda i ne idi, jedino ako te neka druga muka naterala.

Sto se tice dece, ne boj se za njih, oni se uklope vrlo brzo i savladaju jezik veoma lako, cak ces ih tuci posle par godina da bi ih naterao da pricaju srpski...

Skolovanje bez jezika, nemoguce, moras odmah u neku skolu za jezik, to je besplatno.

Sa srecom!
    i welcome to Canada.....
    Poslednji put ažurirao/la klika : 23.04.2006. u 17:19

Početnik
    Učlanjen
    19.04.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Edmonton

Klika hvala na informacijama, mozda dudemo u blizini jer su mi rekli da je mjesto useljenja Edmonton ili neko mjesto oko Edmontona. Moram da primijetim da vecina ucesnika foruma savjetuje novopridosle doseljenike da se manu klubova i Srba koji se tamo nalaze. Prosto ne mogu da vjerujem da smo i tamo isti kao i ovdje.

Evo pa na ovom forumu pitaj ljude sve sta te interesuje:
    http://www2.serbiancafe.com/lat/diskusije/mesg/158/?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio klika
    Ja sam u blizini Edmontona, doduse proveo sa tamo samo jedno popodne pa ti ne mogu dati prave informacije o samom gradu. Nasih ima svuda pa i u Edmontonu, ali ja ih izbegavam, ne sastajem se po nasim klubovima niti me to zanimajer mu ga to dodje kao da sam u Srbiji a ja sam bas odande i pobegao zbog nasih ljudi i tog mentaliteta.
    Zato prijatelju, ako ides u Kanadu da bi se zatvorio u srpski geto, onda i ne idi, jedino ako te neka druga muka naterala.

Sto se tice dece, ne boj se za njih, oni se uklope vrlo brzo i savladaju jezik veoma lako, cak ces ih tuci posle par godina da bi ih naterao da pricaju srpski...

Skolovanje bez jezika, nemoguce, moras odmah u neku skolu za jezik, to je besplatno.

Sa srecom!
    i welcome to Canada.....
    O, pedja, pa zar nisi vise u Torontu. Gde si sada? Jel Toronto skup ili su u pitanju neki drugi razlozi? Posto sam ja sebe u bliskoj buducnosti video bas u Torontu...
    yeah right...

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •