Muvanje na rođendanu

Pa i ja to mislim,al da ne ispadne da je to ono kao rođendan mi je pa mislim da mi je sve dozvoljeno. Ali ću svakako pokušati.
Usput i pitanje: Jel neko od vas muvao, odnosno smuvao, na svom rođendanu neku osobu?
 
Ja sam smuvao i zamalo kresnuo jednu devojku na mom 18. ,pa ne vidim sto bi tebi bilo glupo da muvas ribu koja ti se svidja...

Jedan quote iz American Pie 4 :

How to score with chicks?
"Get them good and drunk"


Srecan rodjendan i nemoj da nas izneveris na zurci... :)

Pozz,

Milos
 
Ako to gotivi znači da joj se sviđam, to još ne znam.
@nikodim u pitanju je moj 17. rođjendan.
@Gazdarice šta ti nije jasno? Moj je rođendan, dolazi cura koja mi se sviđa i hoću da je smuvam, pa pitam jel ovo dobra prilika za to?
 
Razmišljam kojom forom da počnem taj razgovor.
Pada mi na pamet nešto kao "Izgledaš fascinantno večeras, kao i uvek." a nakon toga "Upravo si postala moj kriterijum." i tu sam stao. Možda bi je pozvao da igramo, mada mislim da to nije pametno, da u tom trenutku treba "doliti ulje na vatru", da kažem još nešto što će je zapaliti!
 
cvele2:
Razmišljam kojom forom da počnem taj razgovor.
Pada mi na pamet nešto kao "Izgledaš fascinantno večeras, kao i uvek." a nakon toga "Upravo si postala moj kriterijum." i tu sam stao. Možda bi je pozvao da igramo, mada mislim da to nije pametno, da u tom trenutku treba "doliti ulje na vatru", da kažem još nešto što će je zapaliti!


Ako riba pije alkohol...

Znas li u stvari cemu sluzi alkohol i voli da cita knjige?
Kada se desi nesto lose pijes da zaboravis...
Kada se desi nesto lepo, pijes da proslavis...
A kada se nista ne desi pijes da se desi...

Ovo ti Carls Bukovski...
"Kao citas puno knjiga"... :lol: :lol: :lol:
Ma lupaj nesto, pasce mala kad-tad... ;)
 
Dakle Cvele nisi punoletan, nema veze, samo budi oprezan i pametan... a ostalo... sve ce to narod pozlatiti.
Napadni je sa ledja, kada se ne bude nadala, bilo bi dobro da je jako udaris po glavi kako bi privremeno izgubila svest. OK, salim se, naravno.
Nema tu pravila, ne postoji carobna rec kojom ces je "zaprepastiti" u trenutku. Postavi sebi cilj, znas vec koji, i prilagodi se situaciji koju bude diktiralo okruzenje i tadasnje prilike.
 
U principu, fora sa flašom i vc-om je najbolja... što da ne... ;)
Ako se ipak odlučiš da ideš malo suptilnije, onda zaobiđi "Izgledaš fascinantno večeras, kao i uvek", jer je takva izjava po meni nekako glupa... Ja sam uvek za onu: "Ja se tebi sviđam, a ti meni?", ili: "Na tavanu metar drva, ja te volim, ti si mi devojka!" ;)
 
cvele2:
Razmišljam kojom forom da počnem taj razgovor.
Pada mi na pamet nešto kao "Izgledaš fascinantno večeras, kao i uvek." a nakon toga "Upravo si postala moj kriterijum." i tu sam stao. Možda bi je pozvao da igramo, mada mislim da to nije pametno, da u tom trenutku treba "doliti ulje na vatru", da kažem još nešto što će je zapaliti!
Hehe... mene vafa frka sta cu reci... mene vata frka sta cu uraditi... :lol:
Ma opusteno bre... ne opterecuje se previse... ako je raspolozena za komunikaciju... skoro svaki normalan pristup ce ti proci... Razmisljaj pozitivno... :wink:
 

Back
Top