Trazim sobu u Ulcinju

pa to je ogromna plaza tako da kad god sam bila tamo oko mene nije bilo nikoga bar 300m, a stanovnici Ulcinja uglavnom idu na svoju gradsku plazu, i ne znam kada ste bili poslednji put,ali na toj plazi ima dosta stranaca u poslednje vreme
 
Ja sam bila predprosle godine u Dobrim vodama.....i svratili smo do Utjehe,Ulcinja......Moje misljenje je da sigurno vise ne bih letovala tamo...jer jednostavno ima mnogo boljih ponuda u Grckoj za isti novac...koja ima mnogo lepse i cistije plaze..........a i nismo se bas prijatno osecali u okruzenju koje smo imali...A sto se stranaca tice nisam ih vidjala.....osim u Utjehi, ako se ne varam na rocky beachu........
 
Jeca84:
Ja sam bila predprosle godine u Dobrim vodama.....i svratili smo do Utjehe,Ulcinja......Moje misljenje je da sigurno vise ne bih letovala tamo...jer jednostavno ima mnogo boljih ponuda u Grckoj za isti novac...koja ima mnogo lepse i cistije plaze..........a i nismo se bas prijatno osecali u okruzenju koje smo imali...A sto se stranaca tice nisam ih vidjala.....osim u Utjehi, ako se ne varam na rocky beachu........

na rodjenoj zemlji se covjek neprijatno osjeca...
boze na sta smo spali...
 
Jeca84:
Ja sam bila predprosle godine u Dobrim vodama.....i svratili smo do Utjehe,Ulcinja......Moje misljenje je da sigurno vise ne bih letovala tamo...jer jednostavno ima mnogo boljih ponuda u Grckoj za isti novac...koja ima mnogo lepse i cistije plaze..........a i nismo se bas prijatno osecali u okruzenju koje smo imali...A sto se stranaca tice nisam ih vidjala.....osim u Utjehi, ako se ne varam na rocky beachu........

ja imam kucu u dobrim vodama u koju odlazim na svake godine na par dana krajem sezone cisto radi odmora,posto tamo i nema nikakvog provoda,a i meni je posle toliko godina vec dosadilo...ipak volim Ulcinjsku veliku plazu...osecam se kao negde u inostranstvu...ogromna plaza,pesak,lepo more...a nigde nikoga okolo...mislim da je to jedna od najlepsih plaza u CG
 

Back
Top