Problem sa NERO-m...

pumma

Zainteresovan član
Poruka
150
Imam jedan problemčić sa NERO-m, i ne znam šta mu je.
Naime, kada režem neki disk, i izaberem Multisession, sledeći put kad želim da dodam neki fajl na disk (na kome inače ima prostora), nero me upozorava da ako dodam da ono što se nalazi na disku neće više biti dostupno.I ja probam i ono što je pre bilo na disku, još uvek je tamo ali windows ne prepoznaje i ne stavlja na spisak fajlova koji se nalaze na tom disku, već samo fajlove koji su upravo dodati?!?!?!
Ne znam što to radi, pre mi nije bilo tako.Mogao sam da dosnimim disk i sve lepo radi.Ima li neko rešenje za ovo???Hvala svima
 
Koji OS imas? Koja marka diskova? Na kojoj brzini rezes?

Ako koristis Win98 onda uzmi desni klik na disk i idi na Multisession (tako se nesto zove kartica) i tu ces videti sesije, onda mozes da ih menjas i da iskopiras fajlove koji su i ranije bili tu!
Ako ni to ne pomogne onda... :mrgreen:

Pozdrav!
 
Imam XP, a što se tiče diskova DVD-R (nisu neke posebne marke), a CD-r trenutno TDK - uglavnom mi to radi i na jednim i na drugim ...a režem skoro uvek na najvećoj brzini...imaš li neko rešenje?
 
Pa trenutno imam Nero 6.6.0.16, ali sad pronađoh noviju (mislim da je 7.0.8.2), pa ću da instaliram tu i da probam.
Nego nije mi jasna jedna stvar - ja taj Nero imam već duže vreme, i pre je normalno radio, i u zadnje vreme je počeo to da mi radi.Nije mi jasno stvarno...
 

Back
Top