Call of duty 2 patch

Nadji te crackovani patch probajte preko torenta.
A sto se tice MP kad kaze bad CD-key nadji crackovan server (kao nas domaci SBB COD 2
server by Cika Kure i Drugari IP 82.117.194.223 nije potreban novi patch da se igra, barem mi nije trebao zadnji put kad sam igrao).
 
Sal:
Thanx covek, ali kaze mi da je server samo za low ping ?
Sta mu to znaci??
Mozda ti nesto sisa memoriju, ja sam isto na 256 ponekad mi se pojavi ta poruka pa pokusam ponovo i udjem. Ako ne bude hteo pronadji neki forum za CoD 2 i vidi kako da smanjis ping, ja sam nesto kucao ali sam zaboravio sta :-( . Cak sam i nasao zanimljiv nacin za varanje ali ga naravno ne koristim, ali sam video ljude koji ga korist, fora je i tome da tebi ne secka ali zato svi drugi te vide kao da ti secka pa nemogu da te pogode MRZIM TO :twisted:
 
Zool:
znaci da ti je los ping,to jest veliko kasnjenje razmene podataka,pa bi ti seckalo do neigrivosti.
PS.nego jel valja ovaj moj patch za 1.2 verziju?

Pa nisam siguran ovde pise da ima samo 40.66 KB a pravi patch ima 1.2 ima 34.16 MB. Ali ako ti radi mozda i valja, jos nisam skinuo patch ne treba mi za sada.
 
ne to je patc za ulazak na server(taj imam odavno) a ovaj sto sam ja skidao je za upgrade na 1.2 verziju
posto igram na bosanskim serverima koji su po mom misljenju ok(slabo kampuju)hteo bih i dalje tamo ali su vec logosoft i europnet presli na 1.2 verziju a bihnet i vise i ne vidim
 
ja ljudi sve vreme pricam o oficijalnom patchu ne moze da se instalira na zalecenu verziju cod2 1.0

probao sam sve, reinstalirao sam 2 puta

nije problem da udjem na servere zbod cd key(idem samo na bosanske koji to ne traze)

vec bosanci prelaze na 1.2 verziju, a ne samo oni vec i mnogi drugi i

to postaje problem
 
ovako:
ja mislim da treba reinstalirati igru,patchovati oficijelnim patchom,pa ovim crack-patchom.
ja nisam imao prilike da isprobam jer mi nije dvd tu trenutno,ali mi je ovo najlogicnije,jer nemoze da se patchuje oficijelnim patchom ako je pre toga koriscen crack-patch.p0z
 
Da bi ste resili sve probleme oko COD2 jedino vam preostaje da kupite originalni CD ja znam mene je isto tako zajebavao cd key i nisam mogo da igram,pa sam kupio Cod 2 original cd(jes da sam puko par hiljada-ali vredi) i vise nema nikakvih problema udjem gde hocu i zajebavam se ..................
 
reWenex:
Da bi ste resili sve probleme oko COD2 jedino vam preostaje da kupite originalni CD ja znam mene je isto tako zajebavao cd key i nisam mogo da igram,pa sam kupio Cod 2 original cd(jes da sam puko par hiljada-ali vredi) i vise nema nikakvih problema udjem gde hocu i zajebavam se ..................

nije problem uci na servere tasticene sa cd key
ali meni najbolje igre su na bosanskim serverima gde taj cd key ne treba

a i slazem se sa kolegom da ne treba bacati par hiljada sve dok ne moras da otkacujes cd i dvd romove da bi igrao igricu

zivela braca rusi i njihovi cekici
 

Back
Top