Sta bi uradili ?

Pogresan ti je ternin.........prijavljivanje haskih pobegulja nije izdaja.....
Izdaja zemlje bi bilo neprijavljivanje begunaca.................jer, ako se tvoja otadzbina muci da nadje begunce, a ti joj u tome ne pomognes.......to je izdaja........comprende???

Ipak , ne bi ih prijavio........;neka se muchi i peche na vatri , onaj ko za to uzima debele pare:)
 
Nazvao bi Sorosa i Vatikan da mi plate za moju veleizdaju onda bi ih prijavio i Sonji Biserko i Natasi Kandic da dobijem jos malo Judinih srebrnjaka i onda bi ih kao svaki pravi strani placenik domaci izdajnik i judeomason predao u kandze monstruoznog novog svetskog poretka
 
Coke:
Postarao bih se da nadlezni organi saznaju gde su begunci od zakona i kontaktirao bih i kancelariju Haskog tribunala za svaki slucaj da ne bi opet "nestali".

Nisam ni sumljala. Ja LICNO ne bih mogla, ali, ako ista sazanam, javicu ti ovde, ti pravac pa prijavi. Da, za slucaj da ovi u Hagu nemaju lek protiv lepre (previse su ga davali Milosevicu), kupi odmah i salji s njim u paketu.
Od nagrade koju dobijes, meni dugujes samo koliko potrosim Intrerneta dok ti dojavim, gde i kako :wink:
 
al bundy:
Nazvao bi Sorosa i Vatikan da mi plate za moju veleizdaju onda bi ih prijavio i Sonji Biserko i Natasi Kandic da dobijem jos malo Judinih srebrnjaka i onda bi ih kao svaki pravi strani placenik domaci izdajnik i judeomason predao u kandze monstruoznog novog svetskog poretka
Znas li kako je zavrsio Juda?
Pusti, prokleto je sve sto zaradis na tudjoj nesreci.
Ja svaki dan slusam kako narod pati zbog Mladica. Moguce da ja ne spadam u taj "narod" jer , ja vise patim sto poskupi struja, pa poslkupi ovo, pa ono, pa evo sad mi prete: neces ga majcina Biljo vise telefon smeti u ruke ni da prasinu s njega ocistis, ima da platis impulse i koje nisi potrosila :twisted: A, Biljo, majcin sine, ako koji potrosis, ima da te kosta ko svetog Petra kajgana :shock:

Srecom da koristim bezicni internet, ne biste me vise ovde videli :lol:
 
dr.HOOK&medicine_shaw:
Ipak bi se ogrebala za deo nagrade.....makar i za troskove interneta???
ccccccc........patriotski:)
Pa, evo ne trazim ni to, ne boj se :shock:
Takva junacina, a plasi se pisljivih 1O eura koliko kosta u Srbiji mesecna pretplata za bezicni internet. :confused:
Pa, onda, daj nesto novca za onu malu Srpcad na Kosovu, valjda ti nece biti zao, decica su decica :roll:
 
Plava Bilja:
Nisam ni sumljala. Ja LICNO ne bih mogla, ali, ako ista sazanam, javicu ti ovde, ti pravac pa prijavi. Da, za slucaj da ovi u Hagu nemaju lek protiv lepre (previse su ga davali Milosevicu), kupi odmah i salji s njim u paketu.
Od nagrade koju dobijes, meni dugujes samo koliko potrosim Intrerneta dok ti dojavim, gde i kako :wink:

Nece valjda oni biti isto toliko neoriginalni da se kao Milosevic ubiju lekom protiv lepre. ;)
Mogli bi vise Vlajko style.

Ja ipak imam vecu odanost ideji da svi optuzeni treba da odgovaraju nego ideji da skrivam potencijalne masovne ubice i ratne zlocince.

Pa kad bih sreo Ratka ili Radovana verovatno bih izvrsio "samoubistvo" pre nego sto ista dodjem u priliku da prijavim

Ovo je najverovatnije tacno.
Poput onih nesrecnih vojnika.
 
Coke:
Nece valjda oni biti isto toliko neoriginalni da se kao Milosevic ubiju lekom protiv lepre. ;)
Mogli bi vise Vlajko style.

Ja ipak imam vecu odanost ideji da svi optuzeni treba da odgovaraju nego ideji da skrivam potencijalne masovne ubice i ratne zlocince.



Ovo je najverovatnije tacno.
Poput onih nesrecnih vojnika.
Koja kontradiktornost, prijavio bi Mladica iako ne znas gde je, a znas da je on pobio vojnike, Bog da im dusu prosti, pa ne ide da svedoci :confused:
Pa, budi ti originalniji od Molosevica, kad predas Mladica, trazi od Karlite da natera Mladica da upotrebi lek protiv trbusnog tifusa :wink:
 
hahahahahhahah... Bas me umijete ponekad da nasmijete... hahahaha..

Da predam casnog oficira ... Nebuloza... Morao bih istog momenta da prikazem i sebe (mada ni na koji nacin nisam ruke isprljao) kao najveceg zlocinca...

Kada bih tako nesto ucinio za mene zivot ne bi imao smisla....
Mogu da lazem druge, ali besmisleno je da lazem sebe..

Toliko...
 
kada bih znao gde su ratko mladic i radovan karadzic, ja bih otisao tamo i popio sa njima kafu i odrali bi se od alkohola ... sto se tice izdaje nisam od tih kao sto su pojedini ovde na forumu, da ne pominjemo imena ... nikad ne terba predati dvojicu casnih koji prkose haskom kazamatu i onoj pola babi pola dedi
 
Iron Lord:
Hehe...
Plašim se da bi to bilo POSLEDNJE što bi video.


ma ne bi bilo iron ... znaju oni ko je za srbiju, a ko je protiv nje ... ahahaha ... vidim ovde ih ima dosta koji su za, a ima i onog kukolja koji su protiv ... pa sad u svakom zitu ima kukolja, pa tako i ovde ... samo sto se taj kukolj ovde pojavljuje u obliku LDP i NVO
 
momo333:
Da sretnete ili znate gdje se kriju R.Mladic i R.Karadjic dali biste ih izdali, moj drug kaze da bi on to uradio .? :evil: :razz:

НИКАД ! Ни по цену свога живота.....Све бих дао да заштитим Младића и Караџића ЈЕР СУ НА ПРАВДИ БОГА ОПТУЖЕНИ...а ја би их предао У СИГУРНУ СМРТ. Твој друг је кретен, изданак новокомпонованог корова који је сличан ратлуку - сладак, мекан... и служи за уз кахву....... 8-)
 
banegad2004:
rekao bih
de si ratko traze te ovi
oce te uapse
i nista
tako
otiso bih kuci
i kakio
naravno ako mi se kaki
ili pogledao neki dobar film

јаоооооооооо... који геније ............ахахахаааааааааааа............


7.gif
 

Back
Top