nizak frajer visoka riba

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako je njima lepo, meni je jos lepse. Uopste mi to ne smeta...

Visina me uopste ne impresionira...mislim da se (pogresno) postavlja kao atribut lepote iz razloga sto postoji veca verovatnoca da kao visok budes i zgodniji, da imas duze noge, da nisi nabijen...ali ako je neko nizi i u isto vreme zgodan/a, onda mi je totalno nebitno.
 
BOLJE NAPISATI JER SE IOVAKO NE MOZEMO VIDETI!
--ONLY ZA NISKE--
BITNA je visina.meni.. Uvek sam imala visoke momke , od 1.88 pa navise.PRIPADAM VISOKIM DEVOJKAMA 1.77 I kad stanem na stikle VISA SAM OD 95% TIPOVA.
Visok decko je POJAVA ,GRADJA vise dolazi do izrazaja..
Meni smesno izgleda visoka devojka i nizak tip zajedno.
Visoki momci uglavnom VOZE VECA KOLA NPR.DZIP,AUDI,OPEL ASTRA .mada ME u principu ne interesuju kola ALI SMATRAM DA KOG NISKIH TIPOVA MORA DA SE POGLEDA KROZ VOLAN DA BI IM SE VIDELO LICE .
ALI i oni mogu da nadju mesto u ovom surovom svetu
npr.CIRKUSU i
mislim da bi bilo pozeljno da dobiju svoje KLUBOVE (kao sto ima gej klubova)
pa onda kada zelim niskog tipa da znam gde da zabodem.
Ovako mi se u masi visokih tipova posle 2-3 **** provuce neki niski.I dok ja provalim da je on NIZAK prodje vec 10 minuta, A ZA MENE JE PRVIH 10 MINUTA UDARNO I ZASTO DA MI BEZVEZE PROPADNE VECE.
Mislim da oni ne treba uopste da tuguju jer mnoge stvari u zivotu niski tipovi mogu da rade
npr.DA SE POPNU NA VISOKOG COVEKA i zakucaju loptu U KOS.
A jos veca atrkcija je AKO TO URADE SAMI -I onda postanu poznatiji nego oni visoki koji su to milion puta uradili
a sto se tice SEXA jeste da sve ide PUPAK NA PUPAK ali NE MOZE ISTOVREMENO USTA NA USTA I PUPAK NA PUPAK cak ni PUPAK NA USTA I USTA NA PUPAK--UVEK CE SE NEKO UKOCITI ! I tu od sexa nema nista.
Zato niski momci ne gubite vreme nego sve svoje sposobnosti ,narocito vizuelne ,iskoristite da pronadjete niske devojke (kojih ima dosta)
A NAS VISOKE PREPUSTITE NA MILOST I NEMILOST VISOKIH MUSKARACA KOJI MOGU PP USLOV (PODIGNI I PRITISNI )!!!
Cela ova prica ima za svrhu da RAZBIJE IZLUZIJU svim niskim (Mel Gibsonovcima),da u stvarnom zivotu mogu da dodju do visokih devojaka,a film i bajke su nesto drugo-tu je sve moguce,aali zivot nije ni film ni bajka.
SVE VAS VOLI I LJUBI NEKOG U CELO, A NEKOG U NOS
SAMO BEZ PRETERANOG SAGINJANJA.
IPAK SAM JA VISOKA DEVOJKA!!!
hehe
 
naravno da mi je estetski najlepse kada je muskarac prosecne konsitucuje i prosecne visine...iako samja viskoka iznad proseka...
mislim da ne bi bila sa nekim ko je mnogo nizi od mene, zasmetalo bi mi u startu, i ne bih tu osobu ni posmatrala kao potencijalnog partnera, vec bih ga gledala drugim ocima..
ali par centimetara nize, naravno dolazi u obzir...
 
heh, pa, s obzirom na to da sam 190, prilično sam tolerantan...sve ispod 160 izaziva bol u leđima, a i ne vidim je dobro sa te razdaljine...a gornja granica, recimo 184, ali da nikad ne nosi štikle...bilo bi zaebano da je viša od mene...
 
zecica:
BOLJE NAPISATI JER SE IOVAKO NE MOZEMO VIDETI!
--ONLY ZA NISKE--
BITNA je visina.meni.. Uvek sam imala visoke momke , od 1.88 pa navise.PRIPADAM VISOKIM DEVOJKAMA 1.77 I kad stanem na stikle VISA SAM OD 95% TIPOVA.
Visok decko je POJAVA ,GRADJA vise dolazi do izrazaja..
Meni smesno izgleda visoka devojka i nizak tip zajedno.
Visoki momci uglavnom VOZE VECA KOLA NPR.DZIP,AUDI,OPEL ASTRA .mada ME u principu ne interesuju kola ALI SMATRAM DA KOG NISKIH TIPOVA MORA DA SE POGLEDA KROZ VOLAN DA BI IM SE VIDELO LICE .
ALI i oni mogu da nadju mesto u ovom surovom svetu
npr.CIRKUSU i
mislim da bi bilo pozeljno da dobiju svoje KLUBOVE (kao sto ima gej klubova)
pa onda kada zelim niskog tipa da znam gde da zabodem.
Ovako mi se u masi visokih tipova posle 2-3 **** provuce neki niski.I dok ja provalim da je on NIZAK prodje vec 10 minuta, A ZA MENE JE PRVIH 10 MINUTA UDARNO I ZASTO DA MI BEZVEZE PROPADNE VECE.
Mislim da oni ne treba uopste da tuguju jer mnoge stvari u zivotu niski tipovi mogu da rade
npr.DA SE POPNU NA VISOKOG COVEKA i zakucaju loptu U KOS.
A jos veca atrkcija je AKO TO URADE SAMI -I onda postanu poznatiji nego oni visoki koji su to milion puta uradili
a sto se tice SEXA jeste da sve ide PUPAK NA PUPAK ali NE MOZE ISTOVREMENO USTA NA USTA I PUPAK NA PUPAK cak ni PUPAK NA USTA I USTA NA PUPAK--UVEK CE SE NEKO UKOCITI ! I tu od sexa nema nista.
Zato niski momci ne gubite vreme nego sve svoje sposobnosti ,narocito vizuelne ,iskoristite da pronadjete niske devojke (kojih ima dosta)
A NAS VISOKE PREPUSTITE NA MILOST I NEMILOST VISOKIH MUSKARACA KOJI MOGU PP USLOV (PODIGNI I PRITISNI )!!!
Cela ova prica ima za svrhu da RAZBIJE IZLUZIJU svim niskim (Mel Gibsonovcima),da u stvarnom zivotu mogu da dodju do visokih devojaka,a film i bajke su nesto drugo-tu je sve moguce,aali zivot nije ni film ni bajka.
SVE VAS VOLI I LJUBI NEKOG U CELO, A NEKOG U NOS
SAMO BEZ PRETERANOG SAGINJANJA.
IPAK SAM JA VISOKA DEVOJKA!!!
hehe

Могло је ово и мало лакшим речима, зар не? Нико није крив што је висок или низак.

Једино ми није јасно како не видиш одмах колико је неко висок!? :shock: Па бар је то очигледно.

У принципу немам ништа против тога да девојке буде виша од момка, ако то ниједном од њих двоје не смета. Међутим, себе у тој причи не видим, јер ми висина и сувише утиче на живот, да би за мене била нека неважна карактеристика.
 
storm cloud:
Једино ми није јасно како не видиш одмах колико је неко висок!? :shock: Па бар је то очигледно. .
Kako ti nije jasno? Pa upoznaju se u restoranu - gde svi sede... Mnogo bi bilo lakse da je baja startuje direktno iz Pajera, dok setka ulicom. Onda bi moglo da se provali da l' gleda kroz volan.
 
...зечицу шутн'о неки мали, опасни... :mrgreen::lol: :wink:

Више су атрактивније на први поглед, али ниже су ми некако слађе...ма уффф да их поједеш...:-D
...мада тотално ми је небитна категорија...моја је 177...
 
Pa, pazi, ako nadjes tipa koji ti odgovara u svemu, i nije visi od tebe, je l to razlog da ga cusnes i trazis nekog ko nije bas onakav kakav bi ti trebao, al zato nosi obucu 45 i savija glavu kad prolazi kroz vrata ??
Sto se tice seksa - on polazi iz glave, iz mozga , bolje receno, i nema neke jake veze sa visinom, sem kad doticni nema mozak al ima visinu, pa, eto, i njemu da ima odakle da podje ...seks, mislim.
I sta sad, ionako je malo muskih koji su OK- kao i zenskih, uostalom , pa sad ih treba selektovati na osnovu visine?
Ne razumem bas ovaj rezon, al, verovatno ima i mnogo gorih predrasuda na ovom svetu, pa nista.
 
zecica:
BOLJE NAPISATI JER SE IOVAKO NE MOZEMO VIDETI!
--ONLY ZA NISKE--
BITNA je visina.meni.. Uvek sam imala visoke momke , od 1.88 pa navise.PRIPADAM VISOKIM DEVOJKAMA 1.77 I kad stanem na stikle VISA SAM OD 95% TIPOVA.
Visok decko je POJAVA ,GRADJA vise dolazi do izrazaja..
Meni smesno izgleda visoka devojka i nizak tip zajedno.
Visoki momci uglavnom VOZE VECA KOLA NPR.DZIP,AUDI,OPEL ASTRA .mada ME u principu ne interesuju kola ALI SMATRAM DA KOG NISKIH TIPOVA MORA DA SE POGLEDA KROZ VOLAN DA BI IM SE VIDELO LICE .
ALI i oni mogu da nadju mesto u ovom surovom svetu
npr.CIRKUSU i
mislim da bi bilo pozeljno da dobiju svoje KLUBOVE (kao sto ima gej klubova)
pa onda kada zelim niskog tipa da znam gde da zabodem.
Ovako mi se u masi visokih tipova posle 2-3 **** provuce neki niski.I dok ja provalim da je on NIZAK prodje vec 10 minuta, A ZA MENE JE PRVIH 10 MINUTA UDARNO I ZASTO DA MI BEZVEZE PROPADNE VECE.
Mislim da oni ne treba uopste da tuguju jer mnoge stvari u zivotu niski tipovi mogu da rade
npr.DA SE POPNU NA VISOKOG COVEKA i zakucaju loptu U KOS.
A jos veca atrkcija je AKO TO URADE SAMI -I onda postanu poznatiji nego oni visoki koji su to milion puta uradili
a sto se tice SEXA jeste da sve ide PUPAK NA PUPAK ali NE MOZE ISTOVREMENO USTA NA USTA I PUPAK NA PUPAK cak ni PUPAK NA USTA I USTA NA PUPAK--UVEK CE SE NEKO UKOCITI ! I tu od sexa nema nista.
Zato niski momci ne gubite vreme nego sve svoje sposobnosti ,narocito vizuelne ,iskoristite da pronadjete niske devojke (kojih ima dosta)
A NAS VISOKE PREPUSTITE NA MILOST I NEMILOST VISOKIH MUSKARACA KOJI MOGU PP USLOV (PODIGNI I PRITISNI )!!!
Cela ova prica ima za svrhu da RAZBIJE IZLUZIJU svim niskim (Mel Gibsonovcima),da u stvarnom zivotu mogu da dodju do visokih devojaka,a film i bajke su nesto drugo-tu je sve moguce,aali zivot nije ni film ni bajka.
SVE VAS VOLI I LJUBI NEKOG U CELO, A NEKOG U NOS
SAMO BEZ PRETERANOG SAGINJANJA.
IPAK SAM JA VISOKA DEVOJKA!!!
hehe
Hehe, koje napusavanje niskih... :lol:
Al neka i meni dodje nekad da kazem nesto slicno tim prckavcima kad pocnu da glume neke face...
Ako ne glume face onda nije lepo tako nesto reci tim grubim recima... svima po zasluzi...
 
Inace sam visok 188 i visina kod devojaka mi nikad nije bila neka karakteristika koju sam gledao... Da li cu se ja slagati sa nekom i da li ce mi se svidjati uopste nema nikakve veze sa visinom vec sa nekim drugim stvarima... Doduse mozda bi mi smetalo da je neka bas mnogo vislja od mene... ali takvih i nema...

A i jeste pomalo smesno kad vidim neku visoku ribu sa nekim kepecom.. :lol: al njihova stvar...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top