Razmena hardvera
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Razmena hardvera

iluzionista
    Guest

Podrazumevano Razmena hardvera

Ljudi, ona tema o poklanjanju/razmeni je bila dobra ideja... Šteta što je upropašćena neiskrenim namerama autorama i opštom svađom koja je izbila. Hajde da ovog puta to odradimo kako treba. Bez svađi, bez prozivki i sa velikom molbom moderatorima da brišu svaki offtopic. Računam da imam vaš pristanak.

Ja imam nešto matorog hardvera, ako nekome treba za igranje (to poklanjam)...

Aztech isa zvucna, matori rockwell modem (bez drivera nazalost), par neispravnih komponenti (neću navoditi osim ako ima interesenata koji se bave popravkom), procesor 80486 i matična za 486icu (možda i još nešto, ali kucam napamet - morao bih da pogledam)...

Od tih matorih stvari bih bio zahvalan svakome ko bi mogao da nađe neki matori PI (procesor of course) i/ili matičnu za njega. Treba mi za sklapanje konfiguracije. Hoću malo da se zezam sa Lindžom (Linux) na slabijim konfiguracijama.

Pored toga imam i nešto za zamenu...

AGP grafička Inno3D 32 mb rama. Pored toga imam i modul od 256Mb DDR rama (PC2100) NCP. Ispravan.

Trebao bi mi ispravan HDD sa dovoljno prostora za ono što mi treba (namerno ne navodim veličinu - čekam da vidim da li nekoga interesuje i šta bi ponudio). Što bolja i realnija ponuda to je veća mogućnost zamene.

iluzionista
    Guest

Podrazumevano Re: Razmena hardvera

Sad kapiram da je ovome možda mestu na oglasima... :? Ako je tako, bolje zaključajte, nego da prenosite. Hvala.

Ćale
    Guest

Ne,ovo je idealan podforum za ovu temu....i obratno.
    Nadam se da ce ti tema zaziveti.
    Svaki offtopic ce naravno biti obrisan.
    Poz.

iluzionista
    Guest

Hvala.

Slične teme

1. Prepoznavanje hardvera
    Autor хероина u forumu Softver
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 23.01.2009., 15:32