fastwebfinder
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: fastwebfinder

Kibox
    Guest

Podrazumevano fastwebfinder

E pa ne znam kako bih poceo.
    Imam jedan problem sa jednim programom koji nisam namerno skonuo sa interneta.
    Program mi se sam postavlja kao pocetna stranica, sam se postavlja u favorites i ta stranica (www.fastwebfinder.com) se cesto sama otvara dok picim po netu. Ko nesto zna nek se javi. HVALA

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    112

Podrazumevano

Ako ne zelis a sigurnan sam da ne, onda vidi kako se taj program zove i prvo ga deinstaliraj obrisi ako znas sve u regedit (samo ako si iskusan) pa onda menjaj pocetnu adresu i to e ukratko to. Ponekad pogledaj sta ti se instaliralo jer je to uobicajeno kada ne pazis nego stalno klikas Yes opciju a mozda ti se i u pozadini istalirao.
    Javi ako ti nije jasno da pojasnim

Kibox
    Guest

Podrazumevano Done!

Citat Original postavio d1
    http://download.com.com/3000-2144-10194058.html?tag=lst-0-1
    E skinuo sam ovaj program, instaliro ga i pokrenuo, zatim kad je pronasao sve ono isao sam na fix pa cu sad da provjeravam da li sam ista napravio. Hvala :wink:

Kibox
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio NICS
    Ako ne zelis a sigurnan sam da ne, onda vidi kako se taj program zove i prvo ga deinstaliraj obrisi ako znas sve u regedit (samo ako si iskusan) pa onda menjaj pocetnu adresu i to e ukratko to. Ponekad pogledaj sta ti se instaliralo jer je to uobicajeno kada ne pazis nego stalno klikas Yes opciju a mozda ti se i u pozadini istalirao.
    Javi ako ti nije jasno da pojasnim
    Pojasni molim te

Kibox
    Guest

Podrazumevano Finish

E pa ljudi hvala na paznji ali i uspio sam rjesiti problem, pa za sve one koji imaju ovakav problem ukratko cu objasniti kako sam to uradio: prvo sam usao u windows pa u regedit (registry edit) onda idem na edit u kome otvaram find (Ctrl+F) ukucam fastwebfinder i kada ga nadjem obrisem ga i tu je sva mudrolija! Nadam se da sam nekome pomogao!

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •