CESID: Radikali preuzimaju vlast

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

untouchable

Ističe se
Banovan
Poruka
2.748
CeSiD: SRS 38%, DS 28%

20. april 2006. | 14:59 -> 15:57 | Izvor: B92
Beograd -- Ukoliko bi parlamentari izbori u Srbiji bili održani u narednih nekoliko dana, SRS i SPS mogli bi da formiraju vladu.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2006&mm=04&dd=20&nav_id=195488

Zoran Lucic, direktor neutralnog Cesida, kao spas od dolaska Radikala na vlast vidi smanjenje cenzuza na 2%. Pitanje je samo zasto ga i ne ukinu, cisto da budu sigurni?
Kako god - SRS dolazi na vlast, pre ili kasnije. Svakako - bolje pre kako bi se makar nesto od ove katastrofe nastale pod DOS-om moglo ispraviti.
Do pobede!
 
Ja bi voleo da dodje do te koalicije SRS i SPS..iskreno

Mislim da Srbiji bs to i treba....napokon, eto, Srbi i zele vladu koja je vladala za vreme sankcija, hiperinflacije, ratova , Jezde, Dafine, nestasice lekova, benzina, bombardovanja, gubitka Kosova, milion izbeglica.........................

Ma , da..............ziveli SRS + SPS..........evo i ja cu glasati za njih...pre poletanja aviona za London:)
 
dr.HOOK&medicine_shaw:
Ja bi voleo da dodje do te koalicije SRS i SPS..iskreno

Mislim da Srbiji bs to i treba....napokon, eto, Srbi i zele vladu koja je vladala za vreme sankcija, hiperinflacije, ratova , Jezde, Dafine, nestasice lekova, benzina, bombardovanja, gubitka Kosova, milion izbeglica.........................

Interesantno rezonovanje. Pitam se samo kakav li je standard vladao, koliko je bombi padalo i koliko je izbeglica raseljeno u Velikoj Britaniji za vreme Cercila... Svakako je i on bio krivac za sve to...
 
Jogi letaci su vec u Parlamentu.......... :roll: :roll: :roll:

skupstina10jr.png
 
untouchable:
U stvari negde bih i voleo da vidim kako bi izgledala vlada DSS-NS-DS-LDP :)) Da vidimo i to pa da se onda uozbiljimo. :))
А да ли Србија има времена за још глупље експерименте него што су ови на делу!?Сачувај нас боже ДОС-овских усрећитеља!
 
dr.HOOK&medicine_shaw:
Dosla je DFRNJ Paola...........odoh na veceru..........:)
пријатно ти било! Мало си научио од Паоле ако си само ово запамтио. Кажем ја: ИСТОРИЈУ ПОД МИШКУ, ТРИ ДАНА СЕ ЗАКЉУЧАЈ, ПА ПОСЛЕ ДОЂИ ДА ТЕ ПРЕСЛИШАМ1 Дотле: КУШ, НЕОБРАЗОВАНИ СТВОРЕ!
 
DellBoy-011:
Ajde ti lepo matematicki, prokomentarisi koliko se glasova "baca" pri cenzusu od 5%8-)
Шта то мене интересује? По СРС-у цензус треба да буде 10-15% па би само прави представници народа били у парламенту а не СПО, СДПО, Г17, ЛДП.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top