Sex tokom posta?! -_-

tanana_nanana:
Da li sme osoba koja posti da ima sex sa osobom koja NE posti???!!! :confused: :oops: :roll: :!: :?: :???: :lol:
Ček', ako sam dobro razumela, nema dileme da li može onaj koji posti sa onim koji posti, ali je problem da li može onaj koji posti sa onim koji NE posti?!? :shock:
Što, da neće seksualnim putem da prenese mlečnu mast???
QQ, lele...
 
VesticaBG:
Ma lazem, bih...
A jel to lignja ili mortadela? :lol: Mislim moramo prvo da utvrdimo o cemu seradi... :lol:

A i ne vredi ti sad kao necu ocu... necu ocu... ma ocu... :lol: Od nesigurnih nema leba... samo ribe... :lol:
Vecera u dvoje... i sveca naravno... :lol:
I ko fol oce da me proglase svastojedom... :idea: to im neki fazon... a ja samo morske gotivim... :lol:
 
Post se posti ceo, nikako jednu nedelju ili samo veliki petak kako mnogi vole sebi da " odrezu " svojevoljno. Post nije samo odricanje od mrsnih jela nego od svakakvih telesnih zelja medju kojima je i sex. Svrha posta je da se telo i dusa rasterete i ociste od telesnog radi uzimanja svetog pricesca i svaka samovolja je u suprotnosti sa ovim sto sam naveo.
 
Ma to su se crkva i sindikat zdravstva svojevremeno dogovorili da se ne bi radjale bebe za bozic i novu godinu....

ako ti mama i tata, baba i deda, strina, stric, ujak i ostala bliza i dalja rodbina, kao i blizi i dalji komsiluk ne mare, i ako ne zivis u manjem mestu gde bi moglo da se procuje, slobodno se ebavaj sa neverni(c|k)om...
 

Back
Top