Primanje

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Da li ste primetili da cim krene neka komunikacija sa osobom suprotnog pola, taj neko odma pocne da se prima... tj. odmah projektuje da je rec o muvanju i ako se toj nekoj osobi ukaze paznja i postovanje... ona odmah odleti u nebo... nesto utripuje...
I sto se vise prima ili ti popaljuje gubi kontrolu nad realnosti, lepim ponasanjem, kulturum... cak do te mere da postaje vulgarna i bezobrazna... (aj da se radi o jahanju pa da i razumem :lol: )
Tad nastaje nesto kao odletanje u nebo i gledanja svakog sa visine i tripologije "vise vrednosti"... Toliko se gubi osecaj realnosti da cak i na partnerovo kulturno skretanje paznje da je malo preterao/la i da bi trebalo sad malo da se spusti... leti u oblake jos vise... nezaustavljivo...
I naravno da onda nastaje kulminacija, krash, bang u odnosima izedju "partnera"... :mrgreen:

Da li primecujete to "primanje" i sta mislite o tom fenomenu? :wink:
 
Pero, jel ti sagovornik koji se "primao" i na koga si se "primao" (ako je "primanje" bilo obostrano ili jednostrano) bio bata ili seka?
Ako je bila seka ondaK je OK, pod uslovom da ona placa racun.
Ako je bio bata, podrazumeva se da je platio racun, a ostalo po dogovoru.

Evropooooooooo...
 
Ili mozda ispaljeni na taj nacin pokusava da sacuva malo dostojanstva pricajuci kako se osoba utripovala.Klasicna muska debilnost.U svakom slucaju ovo je moguca opcija
 
latica:
Ne, ja umam da se primim i svi ti tripovi sto idu sa tim... mastanja, uzburkana krv, strast... ali nikad ne pocnem da koristim neki "hot" :lol: recnik ... bar ne prvi... I nikad ne spustam drugu osobu bez razloga... a i kad mi neko kaze stop ja umem da stanem... :razz:

PS Kako tebi ide ono ignorisanje?
 
nikodim:
Pero, jel ti sagovornik koji se "primao" i na koga si se "primao" (ako je "primanje" bilo obostrano ili jednostrano) bio bata ili seka?
Ako je bila seka ondaK je OK, pod uslovom da ona placa racun.
Ako je bio bata, podrazumeva se da je platio racun, a ostalo po dogovoru.

Evropooooooooo...
E to je vec toliko viseumno pitanje da ces to morati da pitas tvoju seku... :mrgreen:
Al si ga ubo ko prstom u .... :roll:
 
Lexa:
A da li ste primetili da neki likovi kada dobiju lepu reč, ujedno im izrastu mooda da potraže i ponude daleko više od lepe reči? :mrgreen:
Pa dobro... to moz da bude istina... dalko vise nego kad prime ruznu rec...
Jel ti dajes lepe reci? :lol: ... al samo reci... :razz:
Kako ti reagujes na lepu rec?
 
latica:
Ili mozda ispaljeni na taj nacin pokusava da sacuva malo dostojanstva pricajuci kako se osoba utripovala.Klasicna muska debilnost.U svakom slucaju ovo je moguca opcija
Da da ispale su pojedinima u glavi... ne svima srecom...
Kukavicluk i strah sigurno vode necem pozitivnom... :razz:
 
anakin:
pero, ti si blago poremecen...

(da ne cutim pa da ne pomisli da ga muvam i ja)
Anakin, lepo te upozorim da ne koristis takve izraze i ti ih opet koristis... Sta si ti onda... Dvostuko to o cemu pricas... (bicu primoran da trazim da te banuju ako nastavis, tako moz kuci da razgovaras... a ovde je fin svet :lol: )
Koga ti muvas me totalno ne interesuje...
 

Back
Top