moja ili njegova porodica, pitanje je sad

blpd_girl

Aktivan član
Poruka
1.520
stvarno me zanima, a pošto je sada aktuelno:
ako ste u braku ili u ozbiljnoj zajednici sa momkom, a nemate dece nego ste samo vas dvoje,kako treba da provedete Uskrs? da li svako treba da ode na ručak kod svojih, ili treba vi sa njim da odete kod njegovih ili on sa vama kod vaših?
kako ćete vi to rešiti i zašto baš tako?
 
Pa kad smo jos ziveli u Bgd. bili smo s njegovima, tako da se nekako podrazumevalo da idemo kod mojih na ruckove. A sad kad dolazimo u Bgd. budemo kod njegovih, tako da se opet podrazumeva da za praznik, ili nedeljni rucak idemo kod mojih. Njemu to smeta zato sto se prejede svaki put, inace je ok. :lol: Ma pokazi mu ko nosi pantalone, i vodi ga kod svojih.:twisted: :lol:
 
e, dobra si :D a šta ako on sam ode kući, jer je to prirodno? i da li menja to što on ide u drugi grad? i da li je nenormalno da ne zove i mene? ili je prirodno da ja idem kod mojih pa me zato ni ne zove? i dokad je to prirodno? dok ne budemo ( ko zna kad ) imali dete pa onda moramo da budemo zajedno, ili dok se (opet ko zna kad) ne venčamo? a šta dotad?
 
Eh, meni je lako.
Ja sam katolikinja, on je pravoslavac...
Eh, a kad se poklopi isti dan, mislim da se to desilo prosle godine, e onda prvi dan kod jednih, drugi kod drugih, i nije nikakva frka kod koga cemo pre...
Ja volim da idem i kod jednih i kod drugih, razlicite kuhinje, a obe odlicne!
 
Mislim da samo nije normalno da idete odvojeno:?
A gde - po meni treba se dogovoriti, recimo kod jednih sa Božić, kod drugih za Uskrs; ili mi smo za Badnje veče bili kod njegove mame a za Božić kod moje; pa sad obrnuto - za Veliki petak na jednom mestu, za Uskrs na drugom...
Ili ručak kod jednih, večera kod drugih.....................:razz: Samo da se ždere :mrgreen:
 
blpd_girl:
e, dobra si :D a šta ako on sam ode kući, jer je to prirodno? i da li menja to što on ide u drugi grad? i da li je nenormalno da ne zove i mene? ili je prirodno da ja idem kod mojih pa me zato ni ne zove? i dokad je to prirodno? dok ne budemo ( ko zna kad ) imali dete pa onda moramo da budemo zajedno, ili dok se (opet ko zna kad) ne venčamo? a šta dotad?

Pa, ako zelis da ide kod tvojih, par dana pred put mu reci za plan, tako da ako njegovi i pozovu on ce reci da idete tamo, a drugi put cete kod njegovih. Mi nismo imali tu frku zato sto se moja svekrva kako ona kaze "naspremala u zivotu" i sad retko kuva kad su ona i muz ostali sami...nigde nisam videla da ljudi ne slave ama bas nista ni slavu, ni rodjendan, ni bilo koji dr. praznik...Do sad uvek kod moje mame za vaznije datume...Meni super! :razz:
 
А што ти мислиш да би било шта ''ТРЕБАЛО''...мислим, где пише како шта треба?
Радите онако како је вама најлакше и најпријатније...нема ту ''шта би требало''...
Зар МИ треба да ти кажемо шта ти ''треба'' да мислиш о томе?
 
blpd_girl:
da, ali šta ako ne postoji taj osećaj o tome da moramo da idemo zajedno nego da moramo svojima? da li je to možda normalno zato što je Uskrs porodični praznik, a mi još nismo porodica? ili se to ja samo tešim? iskreno, ni ja sama ne znam šta bi trebalo da mislim

Iskreno, jeste li vas dvoje uopšte u vezi...I u KAKVOJ vezi kad od ovakvih stvari pravite dramu...Pogotovo ti. Ne videh daaaavnoo ovakvog "problema".

Ako ste zajedno, onda idete zajedno - nebitno kod čijih roditelja. Ako glumite da ste zajedno, onda je vreme da se probudiš iz sna i shvatiš da vi nemate budućnost.

Ne m're i jare i pare!
trtmilojka3bk.gif
 
blpd_girl:
stvarno me zanima, a pošto je sada aktuelno:
ako ste u braku ili u ozbiljnoj zajednici sa momkom, a nemate dece nego ste samo vas dvoje,kako treba da provedete Uskrs? da li svako treba da ode na ručak kod svojih, ili treba vi sa njim da odete kod njegovih ili on sa vama kod vaših?
kako ćete vi to rešiti i zašto baš tako?

Jao mi nemamo taj problem. Idemo i kod jednih i kod drugih. :)
Moji rucaju ranije (oko 13), njegovi kasnije (oko 17).
Jedino je nezgodno sto se 'malo' prejedemo..., :) al' dobro, postili smo pre toga nedelju dana. ;)
 
Arhangel NS:
Iskreno, jeste li vas dvoje uopšte u vezi...I u KAKVOJ vezi kad od ovakvih stvari pravite dramu...Pogotovo ti. Ne videh daaaavnoo ovakvog "problema".

Ako ste zajedno, onda idete zajedno - nebitno kod čijih roditelja. Ako glumite da ste zajedno, onda je vreme da se probudiš iz sna i shvatiš da vi nemate budućnost.

Ne m're i jare i pare!
trtmilojka3bk.gif


А где пише да ако су у вези морају све да раде заједно?
Ако им прија да иду одвојено њихова ствар! Да ли веза увек мора и јавно да се демонстрира да би свет био задовољан?
И да ли будућност имају само везе где су партнери везани пупчаном врпцом?
 

Back
Top