RRA

Lilu

Elita
Poruka
16.671
Savet Republičke radiodifuzne agencije (RRA) odlučio je da dozvole za emitovanje televizijskog programa na teritoriji cele Srbije dodeli televizijama Avala, B92, Pink i Foks, kao i Košava i Hepi TV - a te dve televizije će zajedno koristiti jednu...


Kakva prevara... Pink sa smradom od programa dobio frekvenciju, Avala koja jos ni ne emituje svoj program... Kosava televizija???? sacuvaj boze... Kad ce da nam podele banane?
 
Stvarno su preterali sa Košavom i Avalom...
BK,kakav god da je,bolji je od ovih...
Mogli su da puste i još jednu stranu TV.
Ovako sve deluje malo namešteno...
 
Lilu:
Kakva prevara... Pink sa smradom od programa dobio frekvenciju, Avala koja jos ni ne emituje svoj program... Kosava televizija???? sacuvaj boze... Kad ce da nam podele banane?
Što se primaš, raja voli da gleda Pink, to je opšte poznato. Ti ne moraš da ga gledaš ako ti se ne sviđa...
 
Poludela sam danas.Zar da ukinu BK...:( Ala nam je demoktratska zemlja.Autokratija je na snazi.Mogli su da ukinu B92 ali on ce i dalje sluziti za ispiranje mozga narodu...Koja je sad pa ta Avala?Happy je tv za decu...Ne verujem da Karic nije imao para da plati frekfenciju.Namerno mu nije data frekfencija..sto je zalosno.Ne samo za njega nego za mnoge televizijske stanice.Kosava je sve samo nije televizija kojoj treba dati frekfenciju.Sramota!
 
Ni meni nije jasno sta se tu desava... Bas su daleko otisli, stvarno nas smatraju majmunima...Happy i Avala dobiju frekvenciju, a BK izvisila.... :!: :!: :?: :?: :?: :?:
 
Giovanna:
Poludela sam danas.Zar da ukinu BK...:( Ala nam je demoktratska zemlja.Autokratija je na snazi.Mogli su da ukinu B92 ali on ce i dalje sluziti za ispiranje mozga narodu...Koja je sad pa ta Avala?Happy je tv za decu...Ne verujem da Karic nije imao para da plati frekfenciju.Namerno mu nije data frekfencija..sto je zalosno.Ne samo za njega nego za mnoge televizijske stanice.Kosava je sve samo nije televizija kojoj treba dati frekfenciju.Sramota!

Slazem se u misljenju s tobom, Giovanna...
Ama ne da je sramota, nego i malo dete vidi o cemu se tu radi...
Ma, jbt. kad cemo vec u novu revoluciju, ovo je previse , kakav smrad...
BK je SASVIM korektna TV...PINK ...onako,prolazi i on, a gle cuda Kosava- pa ko to jos gleda...ili B92 , sa u k u p n o dve emisije za gledanje!
S R A M O T A nek je te placenicke izdajice iz te komisije RRA!!!!
 
Psihologue:
U pitanju su pare ,a gazda Pinka ima ih dosta i može mu se...potplatio sve u agenciji...
e, a Karic neeema pare8-) ....nemoj...ovog puta nema to veze s parama za agenciju, pre ce biti da ima veze ko koju stranku kol'ko placa..kao sto je u celom sistemu....zna se zasto su Karicevi izvisili....
Agenciju samu treba da je sramota, al, jbg. ona je deo sistema...

Uf, al' pametujem, izvini, Psihic, nije tebi upuceno licno, nego se tol'ko nerviram ...pa jes mi pos'o sekiracija, to sam potpisala...:cry:
 
Jednom recju - SRAMOTA - Ovi iz B92 dobise i za radio i za TV,a svi znamo kakva su televizija,sramota je to sto je i za pokrajinske frenkvencije dobila samo Super TV,a nije bas nesto.
 
bilo je logicno da ce Pink proci,ipak su oni najgledaniji,Foks ima potencijala...a ovo sto je snaslo BK je cist primer kako se ne treba mesati u politiku...i iskren da budem uopste mi nije zao...
 
teddybear:
e, a Karic neeema pare8-) ....nemoj...ovog puta nema to veze s parama za agenciju, pre ce biti da ima veze ko koju stranku kol'ko placa..kao sto je u celom sistemu....zna se zasto su Karicevi izvisili....
Agenciju samu treba da je sramota, al, jbg. ona je deo sistema...

slazem se...
 
Gore nego za vreme Milosevica...On bar nije ukidao televizijske stanice...A da li ste gledali danas Telefakt ? Devojka koja je citala vesti na pola prekinula i rekla : Nasi gledaoci ne prestaju da zovu od juce zbog ukidanja BK TV...Trazili su broj Vlade i mrtva hladna rekla broj telefona...Svaka joj cast!
Boba 1000% si u pravu!
 
Giovanna:
Gore nego za vreme Milosevica...On bar nije ukidao televizijske stanice...A da li ste gledali danas Telefakt ? Devojka koja je citala vesti na pola prekinula i rekla : Nasi gledaoci ne prestaju da zovu od juce zbog ukidanja BK TV...Trazili su broj Vlade i mrtva hladna rekla broj telefona...Svaka joj cast!
Boba 1000% si u pravu!

Jeste, gledala i ja ...Al' se bojim da Trtomud nece dici slusalicu...ima na display identifikaciju:razz: ...i 'oce da ostane Neobavesten...
Salu na stranu, potpuno je ludilo ovo sve ...ja pokusala da posaljem mail preko weba bktv-u...com ...a vratilo mi se k'o bumerang, kao, neki total error...da im nisu i web mail odlucili da ukinu...:confused:
Odavno je svasta vec moguce na brdovitom Balkanu...vise nas nista ne moze iznenaditi, total smo vec usokirani...:roll:
 
B92 добила 2 националне фреквенције а БК укидају?Издајници и непријатељи добијају,а наше телевизије не?Е не може то тако :evil: :evil: :evil:
 
Miki 13991:
B92 добила 2 националне фреквенције а БК укидају?Издајници и непријатељи добијају,а наше телевизије не?Е не може то тако :evil: :evil: :evil:

Слажем се!!!
 

Back
Top