SYMBIAN

BIG muzy

Početnik
Poruka
19
Imam nokiu 6630 i zanima me da li postoji program koji bi mi omogucijo da kad se povezem sa racunarom uz pomoc usb kabla da me on prepozna kao usb flas memoriju tj. da mi netrebaju drajveri za povezivanje kompa i mobilnog
 
Pa kad povezes komp preko kabla, kompjuter ti mmc karticu koja se nalazi u telefonu prepozna kao usb flash memoriju. Sto se tice samog telefona, ne ne postoji program za tako nesto.
 
Kada na računar povežeš 6630 usb kablom, računar je neće videti kao eksterni disk ili flash memoriju.
Moraš da instaliraš PC suite i eventualno na taj način koristiš Nokijinu karticu kao flash tako što ćeš u opciji file manager prebacitivati fajlove na mmc.
 
ali mozda ti je bolje resenje da kupis usb mmc card reader za nekih 600-900 din i resis problem nego kabel, driver, softver, podesavanja....
 
al niko nema ovo sto ja imadem, :)

nokia-6630-music-package.jpg




mozes da prikopcas tel na bilo koje ozvucenje (kuci, kaficu, na komp, na liniju, na pojacalo direktno" i pustas sa njega muziku
 
dugmice original nees naci nigde, jedino mozda za nijansu kvalitetnije, ali po mom nekom skustvu sa takvim dugmicima i maskama, moraces da ih menjas svaka 2-3 meseca, jer svi se izlizu...
 

Back
Top