kako birate avatare?

blpd_girl

Aktivan član
Poruka
1.520
pozdrav svima :)
zanima me kako birate avatare. da li pronađete lik koji liči na vas ili na koji biste voleli da ličite, ili neku sličicu koja može da vas simboliše, ili jednostavno sličicu koja vam je simpatična u tom momentu?
i šta mislite, kakvi avatari su najbolji?
 
Ja sam sad stavila ovaj koji predstavlja ono sto me cheka chim otvorim vrata od kuce...cccc pre toga su bile neke cice mice koje veze nemaju sa mnom... hehehehehehe a bila i poneka moja slicica...ma nemam pojma stavim slichicu u zavisnosti kako sam tog trenutka raspolozena... ;-)
 
baš kul ta fora za boje :)
ali, postavlja se pitanje kod tih slika za koje mi znamo da nas simbolišu da li će ostali shvatiti šta smo hteli da kažemo tim avatarom ili će možda zaključiti nešto skroz deseto (projekcija i sl), ne znam?
 
Zena s greskom:
Ja sam sad stavila ovaj koji predstavlja ono sto me cheka chim otvorim vrata od kuce...cccc pre toga su bile neke cice mice koje veze nemaju sa mnom... hehehehehehe a bila i poneka moja slicica...ma nemam pojma stavim slichicu u zavisnosti kako sam tog trenutka raspolozena... ;-)
:) da, možda bi bilo dobro da stavimo sliku devojke koja se izležava pa da nam to postane realnost. ja bih prva vrlo rado ;-)
 

Back
Top