Zadnji voz

Na sledećoj stanici presedam iz ovog putničkog u ekspresni......

Veliki popusti su kad se putuje u dvoje....još veći kad se putuje u većoj grupi....
A ništa nije toliko brzo kao rast deteta.....Drugi kažu, za sada.....
 
Ako me priceka zadnji, jos malo bih se klackala u prednjem,
ali ako je poslednji, prihvatam setnju vagonima,u pravcu poslednjeg.
Treba biti u blizini poslednjeg, najbezbednije je, znate kakva nam je zeleznica, shine...
 
zadnji voz je vrlo zahebana stvar. neki misle da im je prosao vec sa 25, dok drugi i sa 40 misle da jos ima vremena. eee, sad zahebana je zato sto ako se uplasis da vise nece biti vozova mozes da udjes u pogresan , i da shvatis (ali kasno) da on vozi u p.m (cesto bez povratne karte...) ;)
 
Ne znam...Kad otkrijem gde zelim da idem, valjda cu uskociti u neki...Do tada vozikacu se od stanice do stanice...sto ima svojih prednosti...:)
Mada, sve to sa vozovima je sumanuto...Sad kao brak treba da posmatram kao zadnji voz...Cilj...Nije mi to cilj...
 
Poenta mog posta zapravo je bila u tome da ljudi previse guraju nos u tudje zivote...
Razliciti smo, sa razlicitim prioritetima, ciljevima i afinitetima...
To bi trebalo postovati, a ne ljude koji ne zive po nasim pravilima, metodom pritiska i srodnim mu cengelama, gurati u okvire u kojima zapravo ne zele da budu...!
 
@ Gazdarica

ne bih se mogla sloziti vishe ! ali realnost je takva da se ljudima koji nemaju porodicu s vremena na vreme "dogadja " usamljenost ( i sve u vezi s njom)...
 

Back
Top