zasto je danas tako tesko naci normalnog tipa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
amin for that:)...stvarno,kriterijumi su vam mnogo veci od vashe realnosti,ali nije ni to toliko bitno koliko uzrok zbog kog si ti tako ogorchena i mislish da nema nijednog normalnog tipa...moze biti zato sto redovno nailazish na pogresne likove ili oni pronalaze tebe...moze biti i zato shto tipovima ne dajesh shansu da se pokazu kakvi su ili im ni malo ne olakshavash to shto ti pridju i shto zele da te zabave i zainteresuju za druzenje i zezanje...dosta toga,**** it,opet pall mall:)
 
Znash zashto?
Jako je malo O.K. likova...
Ja lichno znam chetiri mushkarca sa kojima bih mozda bio da sam zena.
Apsoluto te razumem.
Ali veruj mi da je isto i sa zenama. U toku dana, kada sam na ulici, vidim stotinjak zena sa kojima bih se jako rado valjao po krevetu ali sam takodje siguran da ne bih dugo izdrzao ni sa jednom od njih.
Skocentrishi se na odecu. I lice.
Ako su ti lice i odeca nekog mushkarca bez veze i on ce ti biti takav.
A i ja sam debil.
Mozda smo ja i ti totalne krajnosti. Mozda ovakav neki savet uopshte ne moze da ti pomogne. Ne znam.
U svakom sluchaju....
Ima O.K. mushkaraca.....
Ali jako malo....
Pogotovo u Srbiji.....
Jako malo.....
Beda.....
Isti sluchaj sa devojkama.
90 posto Srpske mladezi dozivljava svoj mentalni orgazam na pink televiziju...
Ostalih devet posto na Van Goga, Bajagu i Cholu...
Shta dalje da prichamo... Mislim da je sve jasno....
Idem da spavam....
Imam tezak dan sutra...
Ma jok...
Mozda i nije tezak....
Mozda se samo tripujem......
Ali prsnuti kapilari mojih ochiju definitivno su stvarni... Moram da smanjim gledanje u ekran......
Moram da se posvetim nechemu pametnom...
Samo chemu?.......
Ma bez veze....
Idem.....
 
ONOMATOPEJA:
Znash zashto?
Jako je malo O.K. likova...
Ja lichno znam chetiri mushkarca sa kojima bih mozda bio da sam zena.


ma blago tebi ja u ovom trenutku znam samo jednog mushkarca sa kojim bi mogla biti a poshto je on zauzet bolje i biti sama nego sa nekim kretenom.
tigar reche da ih ima koliko hotjesh al da su nashi kriterijumi veliki,pa shta sad jel bi trebalo da kao i prosechan mushkarac dnevno vidimo bar 10-ak devojaka koje zadovoljavaju nashe kriterijume.
pa svima ja jasno kakvi su ti kriterijumi i chega se tichu,pa nismo mi krive shto smo ipak malo drugachije i shto je malo onih pravih al bash PRAVIH
 
kety:
Najveci problem nas zena je sto ne razlikujemo ono sto ZELIMO od onoga sto nam je POTREBNO i od onoga sto MOZEMO sebi da priustimo!
Preispitaj prvo svoje kriterijume, pa kad budes bila sigurna sta je pravi muskarac za tebe, mozda ga i nadjes!
p.s. nisu ni muskarci nista bolji :P

Slažem se sa tobom Kety...Najvažnije je prvo, bar znati kakvog muškarca ne želiš, a još bolje je znati kakvog zaista hoćeš, a pri tome uzeti u obzir i svoje vrline i mane...islim da u Srbiji, naročito po gradovima ima puno "gradskih" šmizli koje zamišljaju da su kraljice (mislim samo na izgled), a kad malo zgrebeš naiđeš na ogromnu rupu...Tu je malo više krivo i društvo koje uglavnom nameće samo kriterijume dobrog (citaj-sexi) izgleda, a mentalni sklop dresira u pink ritmu...Ni muškarci nisu drugačiji...Neki čak i izgled zapostavljaju...
 
BOLI ME GLAVA.
MOZDA MI SE I POVRACA.
NISAM BASH SIGURAN.
NESIGURAN SAM U SVOJE STANJE.
SHTA ZNACHI: NORMALNO?
NORMALAN MUSHKARAC, NORMALNA ZENA?
NA TO PITANJE SE NE MOZE DATI STVARAN, OBJEKTIVAN ODGOVOR.
VRAT ME RASTURA OD BOLOVA.
I MISLIM DA BIH RADO POVRATIO.
VODIO BIH LJUBAV.
DA...
NAJVAZNIJE JE ZNATI SHTA ZELISH.
SHTA JE NORMALNO ZA TEBE NE MORA BITI NORMALNO I ZA MENE.
TAKO DA, SHTO SE DAVANJA SAVETA TICHE, PA I SAME DISKUSIJE NA TEMU- NORMALNA OSOBA, DALEKO NECEMO ODMACI.
IDEM DA POPIJEM KAFETIN.
VRACAM SE ZA 5 MINUTA...



VRATIO SAM SE!
MISLIM.
NAMAZAO SAM NESTHO NA VRAT.
NEKU KINESKU MAST.
PECHE.
AH....
SHTO TI JE MLADOST!
LEKARI SU REKLI DA JE CHARLI PARKER, KADA JE UMRO SA 34 GODINE, IMAO TELO TOLIKO ISTROSHENO DA SU MISLILI DA IMA 55 GODINA.
NE ZNAM.
IDEM DA PUSTIM MUZIKU.
VRATICU SE...


PUSTIO SAM MUZIKU.
OVO "PUSTIO", ZVUCHI MI KAO DA SAM PUSTIO PSA DA PROSHETA.
BEZ VEZE.
TOLIKO SAM NESHTO USAMNJEN DANAS.
BOLESNO USAMNJEN.
MOZDA I NISAM.
VEROVATNO IZMISHLJAM.
STALNO IZMISHLJAM NEKE IDIOTSKE PROBLEME NE BI LI ZAOBISHAO ONE PRAVE.
CEO ZIVOT NESHTO BEZIM.
I TOTALNO ME JE TO ISCRPELO.
NEMAM VISHE SNAGE NI DA BEZIM A KAMOLI DA SE SUOCHIM SA PROBLEMIMA.
ZAPALICU CIGARETU.
UCHINICU NESHTO.
NEGDE, NEGDE...
NEKO JE ODSANJAO SVOJ SAN.
MISLIM DA BIH SE LAKSHE NOSIO SA ZENAMA KADA BI IH POSMATRAO KAO SHTO POSMATRAM MUSHKARCE...
BICA KOJA MISLE, KOJA SANJAJU, KOJA DISHU I URINIRAJU... KOJA TUGUJU, KOJA PATE, KOJA LAZU......
IMAM TAJ PROBLEM DA ZENE UVEK VIDIM KAO NESHTO DIVNO, SAVRSHENO I PORED SVIH MANA.
NE ZNAM.
ODLICHNO BI BILO KADA BIH UMEO SAMO DA SE SKONCENTRISHEM NA NJIHOV DUH.
BOLI ME VRAT.
I PECHE.
LEPO JE PRICHATI.
SA VAMA.
OVO JE LEPSHE I OD CHETA.
SVI LEPO SASLUSHAMO SHTA JE POSLEDNJI IMAO DA KAZE I ONDA DOPUNIMO, IZRAZIMO NESLAGANJE ILI NESHTO SLICHNO.
PALO MI JE NA PAMET DA DAM PRIMEM ZA OVAJ MOJ PROBLEM SA ZENAMA.
KADA HODAM ULICAMA CHESTO NALECEM NA PAROVE.
I CHESTO SE DESI DA VIDIM KAKO IDU RUKU POD RUKU, DEVOJKA, CHAROBNOG IZGLEDA, DEVOJKA KOJA ZRACHI NEZNOSHCU I LEPOTOM I TIP KOME GLUPOST I OGRANICHENOST, JEDNOSTAVNO CURE IZ OCHIJU. AKO NE I IZ USHIJU.
SAV SE STRESEM KADA TO VIDIM.
DA UMEM DA PROCHITAM TU DEVOJKU KAO SHTO UMEM DA PROCHITAM MUSHKARCA, VEROVATNO SE NE BIH STRESAO. VEROVATNO BIH ODMAH SHVATIO DA SU KO STVORENI JEDNO ZA DRUGO.
A ONDA TU JE I PRASHTANJE....
ZENI MOGU SVE DA OPROSTIM...
SVE MANE, NEDOSTATKE...
MUSHKARCU NE....
MOZDA JE TO TAKO IZ PROSTOG RAZLOGA SHTO SAM JA MUSHKARAC...
MOZDA ZENE IMAJU ISTI PROBLEM KAO JA...
MOZDA NI TE ZENE KOJE VIDJAM PO ULICI SA SVIM TIM JEZIVIM LIKOVIMA NE BI BILE SA NJIMA DA MOGU DA IH VIDE MOJIM OCHIMA...
MOZDA JE ONO SHTO MI NAJVISHE SMETA KOD NAS MUSHKARACA TO SHTO CHESTO RAZMISHLJAMO PENISOM...
IGRAMO PO NJEGOVIM PRAVILIMA A NE ON PO NASHIM...
JA SE STVARNO TRUDIM DA TO KOLIKO JE GOD MOGUCE ISKULIRAM...
MADA...
DOK GOD SU HORMONI U IGRI, JA ZENU NECU BITI SPOSOBAN DA SAGLEDAM ONAKVOM KAKVA ONA JESTE...
I DALJE MI JE VEOMA LOSHE...
TO I TE KAKO UTICHE NA OVE MOJE RECHENICE...
U POMUCENOM TELU, POMUCEN DUH...
JA PODRZAVAM SVAKU ZENU NEZADOVOLJNU MUSHKARCIMA...
JA SAM TAKODJE NEZADOVOLJAN... SVIM I SVACHIM!
JEDNA POZNANICA MI JE CHESTO GOVORILA:
"TI SI STALNO NESHTO NEZADOVOLJAN..."
JEDNOM PRILIKOM SAM JOJ ODGOVORIO:
"KADA BIH BIO ZADOVOLJAN, PRESTAO BIH DA SE RAZVIJAM... BIO BIH NON STOP NA ISTOM MESTU."
NIKADA MI VISHE NIJE PREBACILA SHTO SAM NEZADOVOLJAN.
IPAK,... NEZADOVOLJSTVO GURA NAPRED.
NEZADOVOLJSTVO JE POZITIVNO OSECANJE.
MENI UOPSHTE NIJE JASNO KAKO IKO MOZE DA BUDE ZADOVOLJAN.
RAZMEM JEDINO LJUDE KOJI SE UBIJAJU OD POSLA. ONI STVARNO NEMAJU VREMENA DA RAZMISHLJAJU O BEDI LJUDSKOG POSTOJANJA.
ALI JA POZNAJEM GOMILU LJUDI KOJI NE OKUPIRAJU SVOJ MOZAK BOG ZNA CHIME PA I DALJE ZRACHE POZITIVNOSHCU I ZADOVOLJSTVOM.
MISLIM DA JE TO VELIKI GREH.
TREBA BITI KONSTANTNO NEZADOVOLJAN. SVIME.
PUUUU... ALA SAM PRSAO.....
KAO LUBENICA.....
IMAM TAJ NEKI BUDJAVI UKUS U USTIMA...
JEO SAM CHOKOLADU...
OPRAO BIH ZUBE... NAJRADJE.... BIH OPRAO ZUBE...
MISLIM DA BIH SE NESHTO BOLJE OSECAO KADA BIH OPRAO ZUBE...
VOLEO BIH GOMILU PRIJATELJA...
PREGRSHT PRIJATELJA SVUDA OKO SEBE...
MILIONE PRIJATELJA...
I SVAKI NAREDNI BOLJI OD PREDHODNOG...
MILIJARDE PRIJATELJA SPREMNE DA PRODAJU SVOJU DUSHU DJAVOLU SAMO DA SPASU NASHE PRIJATELJSTVO...
OH...
PRIJATELJ.....
ZAPALICU PLJUGU...
PALIM OVU PLJUGU U IME SAVRSHENOG PRIJATELJA KOJEG NIKADA NISAM IMAO...
TAKO...
MORAO BIH DA POCHNEM DA SE BAVIM NEKIM SPORTOM.....
VALJDA BIH MORAO...
MRZI ME...
MRZIM ZNOJ...
TAKO DA SUMNJAM DA CU SE BAVITI SPORTOM...
DA LI CU SE JA BAVITI ICHIM OSIM FILOZOFIRANJEM...
VOLEO BIH...
NECHEMU DA SE POSVETIM....
OSECAM DA SVE MOGU SAVRSHENO DA ODRADIM A IPAK... NISHTA DA ZAPOCHNEM...
SADA PISHEM JEDNOM RUKOM...
DRUGU RUKU DRZIM PORED TASTATURE...
CIGARETA MI JE U TOJ,LEVOJ RUCI...
NE MOGU DA KUCKAM NJOME JER ONDA PEPEO PADA MEDJU DUGMICE...
CHUO SAM DA, KADA BI SE SAKUPILA SVA PRASHINA I SVE MRVICE IZ SVIH TASTATURA NA OVOME SVETU... CHUO SAM DA BI TU BILO ZAISTA MNOGO MRVICA I MNOGO PRASHINE...
NE ZNAM DA LI JE TO VERODOSTOJNA INFORMACIJA ALI IPAK... JA VAM JE PRENOSIM...
MALO SAM SHNJURAO I PO OSTALIM DISKUSIJAMA NA OVOM ODELJKU... SEX...
CHESTO MI SE POVRACALO OD KOLICHINE NEOBAVESHTENOSTI, KOLICHINE PREDRASUDA I GLUPOSTI KOJE LJUDI IMAJU KAD JE SEX U PITANJU...
KRAJNJE NEVEROVATNO...
SHT MISLITE O PUSHENJU, SHTA MISLITE O DRKANJU, SHTA MISLITE O 69-CI, SHTA MISLITE O ANALNOM, SHTA MISLITE O.....
JEZIVO...
KAKO LJUDI MOGU TAKO DA BLATE, DA ROVARE, DA SLINAVE, DA CEDE NESHTO TAKO INTIMNO I DIVNO NEZNO KAO SHTO JE VODJENJE LJUBAVI.
DVA DANA NISAM MOGAO DA ODRADIM NI JEDNU SEKSUALNU FANTAZIJU U SVOJOJ GLAVI NAKON ONOGA SHTO SAM PROCHITAO OVDE...
NEVEROVATNO JE KOLIKO JE DUBOKA PRLJAVSHTINA I IZOPACHENOST POJEDINIH LJUDSKIH UMOVA...
POSLEDNJE DVE DEVOJKE SA KOJIMA SAM BIO, DOZIVELE SU SILOVANJE U SVOM ZIVOTU...
OD SVIH STVARI NA KOJE MI NIKADA NECE BITI JASNE, NAJNEVEROVATNIJI CE MI SILOVANJE UVEK OSTATI NAJVECA MISTERIJA...
KOLIKO SJEBAN MORASH BITI PA DA SILUJESH NEKU ZENU...
NE ZNAM...
UOPSHTE NE RAZUMEM...
I NE ZNAM SHTA DA KAZEM...
TOLIKI BOL I TRAUME PODARITI NEKOJ OSOBI SAMO DA BI TEBI PET MINUTA BILO LEPO...
I KAKO I TOM NEKOM KOJI SILUJE MOZE DA BUDE LEPO...
KAKO MOZE TAKO NESHTO RUZNO I PRLJAVO DA BUDE LEPO...
NE ZNAM...
NISHTA MI NIJE JASNO NITI ZELIM DA MI BUDE JASNO...
IDEM DA MEDITIRAM...
LAZEM...
JA I NE UMEM DA MEDITIRAM...
IDEM DA PUSTIM NEKU UMIRUJUCU MUZIKU...
DA LEGNEM NA KREVET I PRIUSHTIM SEBI SAT VREMENA NEPOSTOJANJA...
ZASLUZIO SAM TO...
VALJDA JESAM...
IDEM...
 
ONOMATOPEJA:
KADA HODAM ULICAMA CHESTO NALECEM NA PAROVE.
I CHESTO SE DESI DA VIDIM KAKO IDU RUKU POD RUKU, DEVOJKA, CHAROBNOG IZGLEDA, DEVOJKA KOJA ZRACHI NEZNOSHCU I LEPOTOM I TIP KOME GLUPOST I OGRANICHENOST, JEDNOSTAVNO CURE IZ OCHIJU. AKO NE I IZ USHIJU.

Dobro kaze covek. Ne mogu ni da se setim koliko sam puta to video. Whats up with that?! Sredite svoje prioritete i budite komunikativnije. Budite pristupacnije i naicicete na nekoga ko nije totalan kreten.
 
E ovaj ONOMATOPEJA me odusevio.
Stvarno, devojke, koliko ja vidim oko sebe, 'normalne' trazite na pogresnim mestima i na pogresan nacin. Ne mislim da ja sve znam i da ne gresim, ali znam da je velika razlika izmedju trazenja 'normalnog' (stavljam pod navodnike jer je taj pojam za svakog razlicit) i trazenja savrsenog. A savrsenog necete naci.
Tome i sluzi zaljubljenost - da vidis uglavnom pozitivne strane partnera, a kad zaljubljenost preraste u ljubav, sve negativne osobine su ti simpatične i volis ga jos vise zbog njih.
Ovo je, naravno, samo moje misljenje.
 
Crn, 25 godina, dipl. ekonomista, odsluzio vojsku, general manager u jednoj velikoj kompaniji, perfektan engleski, stan u centru, nov nemacki auto, 190cm, 85kg, tenis, snowboard, nautika,plivanje, odbojka, pevusim za drustvo, pusac, sviram klavijature, iskusan, opremljen, nezan i lepo vaspitan. PA DA LI SAM JA NORMALAN STO SAM SE OZENIO ???
 
ma okej si ti.Fazon je sto devojke jure za necim(samo one znaju za cim).Skoro me je ostavila devojka zbog nekog debeljka koji ima svoj stan,matorci ga izdrzavaju...Sad se ponasa prema meni kao prema poslednjem olosu.******,svaki trenutak sam posvetio njoj,sve sto imam sam joj dao.Najgore,nece ni razlog da mi kaze.Mislim da je to krajnje nemoralno.Imam prava da znam istinu,a ne neke lazi tipa bilo mi je dosadno,stalno radis,ne mogu da te vidjam kad hocu...
 
ima normalnih tipova kao i normalnih devojaka, prosto nisi naisla na njih ili gledas u pogresnom pravcu, trazi coveka u svojoj okolini slicnog tebi a ne visok , crn , zelene oci, pun razumevanja i tako to. mozda se on ne smeje istim salama, niti je cuo za tvoju omiljenu knjigu.
doduse da bi saznala ove stvari moras im dati sansu da se predstave tj. da se upoznate pa ces onda sve lepo videti
 
ima normalnih tipova kao i normalnih devojaka, prosto nisi naisla na njih ili gledas u pogresnom pravcu, trazi coveka u svojoj okolini slicnog tebi a ne visok , crn , zelene oci, pun razumevanja i tako to. mozda se on ne smeje istim salama, niti je cuo za tvoju omiljenu knjigu.
doduse da bi saznala ove stvari moras im dati sansu da se predstave tj. da se upoznate pa ces onda sve lepo videti


Pcelice,ti si stvarno pcelica

Toliko normalno razmisljas da se pita dali si uopste zensko
 
PROGUTAO SAM KUVANO JAJE...
NE ZNAM TACHAN RAZLOG ZBOG KOJEG SAM UCHINIO TAKO NESHTO...
KRAJNJE SAM NEPROMISHLJEN....
CHISTA MEHANIKA...
SADA CU ISTO TAKO I SA MLEKOM...
SIPAO SAM MLEKA U SHOLJU DO VRHA I SAMO TREBAM DA ULOZIM MALECKI TRUD I SVO TO MLEKO CE SE ZA TILI CHAS NACI U MOJOJ UNUTRASHNJOSTI...
MOGU MISLITI KOLIKO JE OVO SVE NEINTERESANTNO...
NO NE MARIM...
DAJEM SEBI ZA PRAVO DA TU I TAMO BUDEM ITEKAKO DOSADAN...
JUTROS MI JE UPALA POLICIJA U STAN DOK SAM SPAVAO...
SVE SE DOBRO ZAVRSHILO...
TRAZILI SU USTVARI LIKA SA SPRATA IZNAD...
DOK SU GUBILI VREME SA MNOM OVAJ JE USPEO DA IM ZBRISHE...
KRAJNJE NEPRIJATAN POCHETAK DANA...
OSAM JE UVECHE. CEO DAN NISAM NISHTA POD MILIM BOGOM RADIO.
SUJEVERIJE.
AKO MI DAN LOSHE POCHNE JA, AKO JE MOGUCE, DO SUTRA UJUTRO NISHTA NE RADIM.
MLEKO JE U MOM STOMAKU...
RAZMISHLJAM O TOME DA NAPRAVIM RUPU U STOMAKU I PUSTIM SVO MLEKO DA ISCURI NAPOLJE. MOGAO BIH DA PODMETNEM SHOLJU I DA JE NAPUNIM ISTIM ONIM MLEKOM KOJE SAM MALOCHAS ISPIO... I ONDA BIH GA OPET ISPIO.
PA SVE ISPOCHETKA...
TO UOPSHTE NE BI BILO LOSHE...
MOGAO BIH TAKO VECHNO DA PIJEM JEDNO TE ISTO MLEKO...
MOJA SESTRA VODI LJUBAV SA NEKIM TIPOM U SOBI DO MOJE...
LIK JE JEZIV...
NA LICU MU PISHE DA SVE SHTO ZELI, JESTE, DA JE KRESNE...
NE ZNAM...
MNOGO PUTA SAM POKUSHAO DA JOJ OBJASNIM, POJASNIM MUSHKARCE.
VREMENOM SAM ODUSTAO...
ONA JEDNOSTAVNO VOLI GROZNE LIKOVE...
JOJ...
APSOLUTNO MI SE NISHTA NE RADI...
VOLEO BIH KADA BI MI NEKA BOZANSTVENA ZENA MASIRALA STOPALA.... MOZDA I LEDJA...
TO BI IMALO SMISLA...
KAKO NE VIDIM DA JE TAKO NESHTO U OVOM TRENUTKU MOGUCE REALIZOVATI, ODUSTAJEM DA MISLIM O TOME...
ODUSTAJEM DA MISLIM O BILO CHEMU...
NAPOLJU JE NEKI NE BASH CHAROBAN DAN...
NIKADA NISAM NAUCHIO DA BACAM FRIZBI TAKO DOBRO KAO SHTO SU NEKI KOJE POZNAJEM...
MOZDA AKO NAUCHIM DA BACAM FRIZBI, MOZDA MI ZIVOT POSTANE PRELEP....
DA BUDEM ISKREN, UOPSHTE NE VERUJEM U TO...
U SOBI DO MOJE SEX VISHE NIJE AKTUELAN. SMEJANJE JE ONO SHTO DOPIRE SADA DO MOJIH USHIJU.
TAKO BIH NEKOJ DIVNOJ ZENI POKLONIO SVOJU JETRU ILI GUSHTERACHU... PITAM SE SAMO DA LI BI BILO KOJA ZENA ZNALA TO DA CENI... DA LI BIH JA ZNAO DA CENIM TAKAV POKLON... CHISTO SUMNJAM...
PRISTUPIO SAM BIO OVOM PISANJU SA TOLIKO ENTUZIJAZMA ALI VEC SADA, DESETAK MINUTA KASNIJE, NEMAM NI TRUN VOLJE...
KADA BIH NAVATAO ZLATNU RIBICU KOJA BI BILA RADA DA MI ISPUNI TRI ZELJE MOJA PRVA ZALJA, A ZATIM I DRUGE DVE, BILA BI DA MI STVORI PREGRSHT ZLATNIH RIBICA...
NE ZNAM...
TAKO SAM NEPREGLEDNO USAMNJEN...
MISLIM DA BI ME IZ OVOG LETARGICHNOG RASPOLOZENJA ZA CHAS DIGLE ISPOVESTI LJUDSKIH KOSTURA KOJI VEC DECENIJAMA CHAME U SANDUCIMA NEGDE DUBOKO POD NASHIM NOGAMA...
I MNOGO JE MRACHNO U MOJOJ SOBI...
NISHTA NE VIDIM...
ZAPALICU CIGARETU...
UZASNO MI IDE NA ZIVCE KADA LJUDI NE ZNAJU RAZLIKU IZMELJU CIGARETE I CIGARE...
NE ZNAM ZASHTO....
TO ME BASH IRITIRA...
MNOGO TOGA ME IRITIRA...
PONAJVISHE ME IRITIRA IDIOTSKI ZIVOT KOJI ZIVIM...
CHESTO SE ZGROZIM KADA POMISLIM KOLIKO SAM NEPRISUTAN U TRNUTCIMA ITEKAKO BITNIM ZA MOJ RAZVOJ I OPSTANAK...
JEDINO ME TESHI TO SHTO NISAM JEDINI...
POZNAJEM JOSH JEDNU SLICHNU OSOBU...
HAHAHA....
TAKO....
UPRAVO SAM POPUSHIO PLJUGU I SADA MI PRSTI BOGOVSKI SMRDE...
TO ME TAKODJE IRITIRA...
IDEM DA IH OPORAVIM SAPUNOM I VODOM...


EVO ME...
SAD JE OPET SVE KAO PRE...
MOZDA I BOLJE...
JEDINI PROBLEM KOJI TRENUTNO IMAM JE KAP ZNOJA KOJA MI SE KOTRLJA NIZ CHELO A MENE BESKRAJNO MNOGO MRZI DA JE SE RESHIM...
MOZDA AKO MI STIGNE DO OKA... ZA SADA I NIJE TAKO STRASHNO...
BRATEEEEEE.....
PRE NEKOG VREMENA, MOJA DVA ORTAKA I MENE, ZAUSTAVILA JE NA ULICI NEKA ZENA VEOMA CHUDNOG IZGLEDA I UPITALA NAS: "A IZVINITE MOMCI, DA NE ZNATE KOJI JE DANAS DAN?"
U SRBIJI IMA PREGRSHT INTERESANTNIH LJUDI...
NE MOZE MI BITI DOSADNO...
POCHELA SU I LEDJA DA MI SE ZNOJE...
NE ZNAM RAZLOG...
UOPSHTE NIJE NAROCHITO TOPLO...
POLA DESET UVECHE JE...
DA IMAM DEVOJKU U SVOJOJ SOBI VEROVATNO BIH JE SADA LJUBIO I MILOVAO A OVAKO... NE PREOSTAJE MI NISHTA OSIM DA PISHEM...
ZAO MI JE...
DA IMAM SHTA DRUGO DA RADIM SIGURNO TE NE BIH GNJAVIO OVIM, I VISHE NEGO MORBIDNIM, RECHENICAMA...
PODRIGUJEM...
NE TANGIRAM SE ZBOG TOGA...
NEMA KO DA ME CHUJE...
SESTRA I NJEN LIK I DALJE UMIRU OD SMEHA U SOBI DO MOJE...
SUMNJAM DA SU U MOGUCNOSTI DA ME CHUJU...
DIVNO JE KAD CHOVEK IMA SAMO SVOJ PROSTOR GDE GA NIKO NE VIDI I NE CHUJE I GDE MOZE DA BUDE ONO SHTO NE SME U DRUSHTVU: RAZBASHKAREN...
E...
IDEM JA...
PETAK JE...
IDEM DA SE NADJEM SA ORTAKOM...
NE ZNAM SHTA CEMO TACHNO RADITI...
IDEMO MALO DA SE RESPADAMO...
DA LI BI I TI SA NAMA?
HA!
AJDE UZDRAVLJE...
MASHI JEZIKOM AKO ME IKADA PREPOZNASH NA ULICI...
UZVRATICU...
TADA CEMO MOZDA I KAFICU ZAJEDNO POPITI...
CAO...
 
P.S.

Anastazija...
Super ti je poslednja govorancija.
Bash mi se svidja.
Nego neshto razmishljam.
Savrshen chovek...
Kada bi i postojao...
Da li bi iko mogao da ga voli?
Savrshenom choveku bi sve moralo ici od ruke, zar ne?
Kako neko, obichan, kome ne ide sve od ruke, koji ima svoje mane i probleme, moze da voli nekoga kome sve ide kako treba.
Znam neke osobe, koje nisu savrshene, ali kojima mnogo dobro ide u zivotu.
Iako su mi dvoje, troje njih dobri prijatelji, nisam siguran da ih najiskrenije volim...
Iz lichnog iskustva znam da nisam jedini koji nije u stanju da bez rezerve voli "bolje" od sebe.
Zao mi je shto je tako... Ali tako jeste.
Poslednja devojka sa kojom sam se vidjao, bila je veoma izgubljen lik, sa mnogo mana i prilichno neobrazovana...
Ipak, ja sam je mnogo voleo...
Nekako se lakshe i lepshe vole oni koji se nisu rodili naucheni, oni koji udaraju glavom u zid...
Da, lakshe ih je voleti nego "skoro savrshene ljude"...
Zavist... Gadno osecanje...
Idem da vecheram...
Cao...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top