Trajanje sexualnog odnosa

Ne gledam na sat... nek traje kolko traje... bitno da je lepo...
Sta racunas u trajanje... jel sa ili bez predigre?
Ako ste extra napaljeni i u wild fazonu moze da traje samo par min... ako se igrate laganica moze i preko sat vremena(jedan sex)... Pa malo kombinujes... :lol:
 
neogeo:
Sa predigrom, shta je cesce, wild ili laganica ili podjednako.
Bili bi dobri i detalji predigre, sta volite tako...shta biste voleli a niste...

Češće laganica... Sa dugom predigrom... Ali ne isključivo... Zavisi od situacije... Detalji predigre... Trenutno sam previše umoran da bih odgovorio.. Jel' me neće borg asimilirati ako odgovorim sutra? :lol:
 
naravno da volim laganicu...naj volim kad se citav dan vatamo i cekamo vrijeme ponjava da se zaprave sexamo....to onda traje i po par sati....
a volim i kad se ispricamo i onda se posexamo...to je onda najnjezniji sex...i traje...pa....oko 40ak minuta....mada...tesko je reci
a nekad smo u poslu...u basti ili kuci...lakiramo drvenariju npr. pa nemamo ruke....e, ondak se zbombamo za 5 minuta
 
neogeo:
Nije bitno ali me interesuje vas sexualni temperament, a i faktor i detalji predigre.

a zasto te interesuje?:D
a moj sexualni temperament je frrrrrrrr..zato sam prestala da se sexam, jer necu da ubijem neko jadno neduzno musko...to su te godine, jbg, 35:D
ima jos pitanja?potpitanja?doskocica?posalica?:lol: :lol: :lol: :lol:

ajd dobro de..da ja pitam tebe...kako bre mozes postaviti takvo pitanje?pa valjda znas da se duzina i nacin i temerament prilikom sexa veoma menja..nikad nije isti...kad mi tri uzastopna sexa budu iste duzine, ubicu se..:lol: :lol: :lol:
malo spontanosti, ha?
jedino sto je bitno je da su partneri uskladjeni...a sve drugo...:wink:
 
mene zanima jedna stvar..ima veze sa temom..ma ima veze s forumom who cares..
da li se nekome desilo da npr. krene s cicom da radi one stvari, ali nishta grubo, nego samo onako udje, izadje i crkne mu kita..onako dobije mecu..prokrvari iz chista mira, iz glavica..znate shta hocu da kazem:?
 
Devilishgirl:
mene zanima jedna stvar..ima veze sa temom..ma ima veze s forumom who cares..
da li se nekome desilo da npr. krene s cicom da radi one stvari, ali nishta grubo, nego samo onako udje, izadje i crkne mu kita..onako dobije mecu..prokrvari iz chista mira, iz glavica..znate shta hocu da kazem:?
Da, da pukne kita, desava se..
 
neogeo:

ooooo..jbmu misha..pa kako ne znas:)

htela sam da kazem da mi sami nikad nismo isti, ni isto strasni, ni isto nezni, ni isto drhtavi...nekad je sex samo nacin da se iskaze ljubav, pa je susta neznost, i traje beskrajno dugo..nekad je nacin da se zadovolje animalni, iskonski instikti...tad moze biti veoma ekspolizivan i sasvim kratak...ili divlji, nezasit, gladan..i opet traje i traje..jer ti zao da se zavrsi...pri tom, sve te razlike su u jednoj vezi...
e sad..pitanje je koliko se ljubavnici poznaju, koliko su opusteni, koliko sposobni da prate jedno drugo...muskraci vole da se igraju, da pokazu svoju muskost...pa cesto produzavaju odnos beskonacno..ali, uvek mozes da mu kazes da nije bolji ljubavnik ako hebe 2 sata...
jezim se od sablona..sad bi trebalo ovo, sad oono..uvek se setim bate zivojinovica...sad cu da te karam:lol: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top