Trajanje sexualnog odnosa

Devilishgirl:
mene zanima jedna stvar..ima veze sa temom..ma ima veze s forumom who cares..
da li se nekome desilo da npr. krene s cicom da radi one stvari, ali nishta grubo, nego samo onako udje, izadje i crkne mu kita..onako dobije mecu..prokrvari iz chista mira, iz glavica..znate shta hocu da kazem:?

Kako misliš 'iz čista mira'? Može da se slomi, ali ne može tek tako...
 
Devilishgirl:
mene zanima jedna stvar..ima veze sa temom..ma ima veze s forumom who cares..
da li se nekome desilo da npr. krene s cicom da radi one stvari, ali nishta grubo, nego samo onako udje, izadje i crkne mu kita..onako dobije mecu..prokrvari iz chista mira, iz glavica..znate shta hocu da kazem:?


...mislis na one kite na naduvavanje,kad pusti ventil... :lol: :lol: :lol:
 
Evo ja sam prekinuo samo da vam se javim i pohvalim, mala lezi, polako dolazi sebi, ja samo popio karton Guarane i vracam joj se cim zavrsim post. Jeste da ne jedem vec par dana ali unosim dovoljno tesnosti... mada... majka je zabrinuta, kako njena jer se ne javlja cele nedelje, tako i moja jer nista ne jedem... nemam vremena.
Ajde uzivajte... odo ja...
 
nikodim:
Evo ja sam prekinuo samo da vam se javim i pohvalim, mala lezi, polako dolazi sebi, ja samo popio karton Guarane i vracam joj se cim zavrsim post. Jeste da ne jedem vec par dana ali unosim dovoljno tesnosti... mada... majka je zabrinuta, kako njena jer se ne javlja cele nedelje, tako i moja jer nista ne jedem... nemam vremena.
Ajde uzivajte... odo ja...
Paz da ne umres od gladi... mi bi se siti potresli... :lol:
 
nikodim:
Evo ja sam prekinuo samo da vam se javim i pohvalim, mala lezi, polako dolazi sebi, ja samo popio karton Guarane i vracam joj se cim zavrsim post. Jeste da ne jedem vec par dana ali unosim dovoljno tesnosti... mada... majka je zabrinuta, kako njena jer se ne javlja cele nedelje, tako i moja jer nista ne jedem... nemam vremena.
Ajde uzivajte... odo ja...

Pazi samo da ne preteraš pa da ne polomiš kitu 8-)
 
Strastvena, jako strastvena predigra 45-55 min.
Sex-20-30 min.
Sasvim dovoljno za obostrano zadovoljstvo.
Naravno da tip zna znanje a da riba bude opu$tena.
Moze da prica ko $ta hoce ali sve preko toga je mucenje a ne uzivancija.
I nekako nije vi$e to-to.
Vi$e se glumi nego $to se uziva.

A nakon dobrog sexa,pocinje$ ljubav srcem.
 
Eo ga meni moj lingvista (sas sve srbijanski naglasak)
Elem nisam mislila na nekoliko,a prava rec bi bila vise puta.I nisam rekla mnogo puta.Mada i puno nije ispravno.Opet nije Bog zna sta.A ja ne vidim na oci koliko sam umorna.Tako da nije bas trenutak za lekcije.
 

Back
Top