dr.Hauschka

Ko meni neko kad je neko prosuo priču kao - ovo ti dobro, obavezno probaj nećeš se pokajati, drn, drn, drn.. reko ok... Izašla i tražila to nešto u 5 prodavnica i gledali me bledo... bilo me sramota i da pomenem posle :lol:
 
Bem li ga šta sam tražila... al' neću više da vas slušam :lol:
možda tu i tamo po nekog ko me istinski nije zayebao za svo ovo vreme, ovo ostalo pada u vodu, zajebi radnju, uvek ja budem magare :lol:
 
aplause.GIF

.....
 
Doors of Perception:
pa?

Osim sto je papreno skupa...prirodna,bez konzervanasa bla bal....

Jel koristio ko? i Jel su mu se bore vidno smanjile :)
Ja mislim da nije papreno skupa.Mislim da je malo skuplja od Visija.Ima na forumu jedna tema gde komentarisu to, mislim da je nesto vezano za neka govanca od koke.Tako nekako.Mislim da ta kozmetika dugo traje pa s obzirom da je prirodna i najverovatnije ucinkovita vredi dati te pare.Bolje nego za Niveu koja je fus!
 
To je individualno i zavisi od primanja,za mene je i vishy skup ali ne iz razloga jer ne mogu da ga priustim vec jer me niko nije stvarno ubedio da od toga ima neke vajde.

Meni je nedovoljno da mi neko kaze da mu krema "prija" ...takodje ja nisam cula da je neka rekla da ima manje bora odkad koristi vishy ili dr haushku.

Neka lepo neka kaze koje su to kremice koje imaju dovljnu kolicinu svega toga korisnog i jos neki primer koliko su delotvorne,i ja biih dala i duplo vise za njih.Do tada,koristim "ogavnu" niveu.
 
Nije poenta da li peglaju lice ili ne (protiv toga se ne može - godine donose bore), nego je stvar u tome da dr.Hauschka kreme ne sadrže parabene, PEG i tome slične dodatke koji su dokazano štetni, po nekima čak izazivaju i rak.
Tako da, ako možeš da priuštiš - samo naprijed. Meni su, nažalost, ipak skupi (jaaadni studenti :( ).
 
probala sam ja, zanimljivo je, medjutim ono shto oni preporuchuju jeste otprilike 7 slojeva razno raznih preparata te tapkanje te ovo ono, zamishljala sam sebe ujutro dok kasnim na posao, kako se prvo pilingujem cremom polako polako, pa umivam mlekom, pa prskam tonikom i utapkavam ga, pa mazhem kremu i opet je tapkam , pa onda josh jednu kremu...mislim da bio kasnila svaki dan bar sat vremena,
fora je da se uveche ne koristi nishta sem mleka za chishcenje posle kog je kozha jako lepa, kao nocu ti ne treba nishta jher se kozha regenerishe, eventualno tonik
ali ono shto meni smeta jeste mikro kolichina koju ja ne znam kako rasoporediti na lice i vrat a da ti preparat traje onoliko koliko oni tvrde da treba da traje
inache imaju ona mala pakovanja po 150-300 din u zavisnosti shta je
pa tako mozhe da se testira da li vam odgovara ili ne
mislim da je generalno ok samo treba imati uzhasno mnogo para za sve shto ti treba, poshto nema smisla meshati homeopatske preparate sa ostalom hemijom
 

Back
Top