zasto je danas tako tesko naci "normalnu" devojku

Ja vidjam i poznajem i upoznajem O.K. devojke...
U jedno sam siguran... Po mom ukusu O.K. devojaka ima... Ali ja zaista pojma nemam kakva je po tebi O.K. devojka Enigmo i shta ti zelish od jedne devojke...
Zao mi je ako stvarno tako mislish...
Mogu ti samo reci da ti nije ta misao preterano gotivna.....
Svaka krpa moze da nadje svoju zakrpu....
 
Caos svima, ja sam prvi put ovde i prvi mi je put da "delim" savete! :D Ali ajde da podelim moje misljenje sa vama!
Kao prvo muskarci su mnogo izbirljivi sto se tice devojaka:postoje oni koji bi samo da povale nesto i oni koji bi zeleli ozbiljnu vezu!E ti koji zele ozbiljnu vezu traze devojku koja je savrsena koja mora da izgleda kao Seron Stoun (po srpski),da bude sexy kao Andjelina , izazovna kao Deni Mur....
Ali ne shvataju da ako nema i malo mozga u glavi nece opstati!Naravno da je bitan izgled, ali oni bi zajedno mogli da porade na toj temi (da smrsaju zajedno :oops: ).Pa ozbiljno sto da ne!Ustvari oni se najvise plase reakcije svojih drugova!Nemojte da se osvrcete na njihove provokacije!
Zato momci nadjite neku slatku ,pametnicu malo podgojenu i ludo je zavolite i videcete rezultat posle mesec ,dva!I sto je najgore, vasi takozvani drugari ce vam zavideti! STA MOZETE DA IZGUBITE?
 
lulu:
Caos svima, ja sam prvi put ovde i prvi mi je put da "delim" savete! :D Ali ajde da podelim moje misljenje sa vama!
Kao prvo muskarci su mnogo izbirljivi sto se tice devojaka:postoje oni koji bi samo da povale nesto i oni koji bi zeleli ozbiljnu vezu!E ti koji zele ozbiljnu vezu traze devojku koja je savrsena koja mora da izgleda kao Seron Stoun (po srpski),da bude sexy kao Andjelina , izazovna kao Deni Mur....
Ali ne shvataju da ako nema i malo mozga u glavi nece opstati!Naravno da je bitan izgled, ali oni bi zajedno mogli da porade na toj temi (da smrsaju zajedno :oops: ).Pa ozbiljno sto da ne!Ustvari oni se najvise plase reakcije svojih drugova!Nemojte da se osvrcete na njihove provokacije!
Zato momci nadjite neku slatku ,pametnicu malo podgojenu i ludo je zavolite i videcete rezultat posle mesec ,dva!I sto je najgore, vasi takozvani drugari ce vam zavideti! STA MOZETE DA IZGUBITE?


8) SUJETU 8)
ovako je trebalo da izgleda :oops:
 
prvo treba definisati normalnu devojku. mislim da u poslednje vreme muski svet nema nikakvu, ali nikakvu predstavu o tome sta je normalna devojka i kako bi trebalo da izgleda, ponasa se, razmislja. ako zeli brak, ma udavaca, ako ne zeli brak, ma lujka, ako zeli decu, ma oce da ga navuce na bebu, ako se zeza, ma "laka", ako ima kriterijume, ma sponzorusa, itd itd. ajde prvo vi, muskraci, razlucite neke stvari u glavama pa pricajte koja je nenormalna a koja nije.
 

Back
Top